reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja też słyszałam że dziewuszki silniejsze.
Właśnie sobie nagrałam od koleżanki fotelik maxi cosi Cabriofix z bazą isofix za 550zł:-) gratis dorzuca dodatkowy pokrowiec i śpiworek też maxi cosi :-) nigdy bym nie kupiła używanego fotelik no ale to ze sprawdzonego źródła więc wiem na 100%że bezwypadkowy :-) i w bardzo dobrym stanie. Normalnie sam fotelik stoi tak z 500zł a baza ok 400zł, sam śpiworek 100zł więc myślę że dobry interes robię :-D
 
reklama
Witam się po długiej nieobecności :)
zacznę od tego, że będziemy mieli trzeciego synka :)

teraz złe wieści, starszak zaraził się rumieniem zakaźnym i prawdopodobnie zaraził mnie, bo miałam wysypkę i ból stawów, a to jest niebezpieczne dla dzidzi. Boję się bardzo, muszę zrobić badania na igg i igm na ten rumień, jestem przerażona tak się boję o tą kruszynkę.Najgorsze jest to,że w szpitalu zakaźnym w Warszawie nie robia takich badań KOSZMAR.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Znalałyście może strony z listą na wyprawkę?
Kiedyś jak nie potrzebowałam było ich mnóstwo a teraz nic konkretnego i obszernego nie mogę znalesc.
Wyprawka Bobasa proszę :-)

Melodja sówki piękne! Mi się marzy taka naklejka dla dzieciaczków, tylko większa, bo 100 cm to maleńkie... no ale te duże to już koszt ok. 200 zł.

Marrika super okazja, brałabym bez zastanowienia :-) My tym razem kupujemy używany maxi cosi bez bazy. Już nigdy nie zainwestuję w drogi nowy fotelik po tym, jak kupiliśmy Kubusiowi najlepszy fotelik jaki był za ponad tysiąc złotych i za miesiąc ukradli nam samochód i fotelik również....:angry:

Bombelek gratuluję synka! :tak:
a jest miejsce gdzie możesz zrobić takie badania? Ale niefortunnie się złożyło... jakie są możliwe powikłania po rumieniu?
 
Kotulcia – to pewnie trochę czasu będzie musiała spędzić w szpitalu ta kruszynka. Ja też słyszałam że chłopaki bardziej chorowite po porodzie.

Madzia – męskie plemniki są lżejsze (u każdego mężczyzny), mają mniej zapasów energetycznych, ale za to są szybsze. Dlatego jak dochodzi do zapłodnienia blisko owulacji to większe szanse na chłopaka – teoretycznie:-D.


Bombelek – kurcze pierwsze słyszę o takiej chorobie, oby badania wyszły dobre. Trzymam kciukasy &&:tak:
 
Wyprawka Bobasa proszę :-)

Melodja sówki piękne! Mi się marzy taka naklejka dla dzieciaczków, tylko większa, bo 100 cm to maleńkie... no ale te duże to już koszt ok. 200 zł.

Marrika super okazja, brałabym bez zastanowienia :-) My tym razem kupujemy używany maxi cosi bez bazy. Już nigdy nie zainwestuję w drogi nowy fotelik po tym, jak kupiliśmy Kubusiowi najlepszy fotelik jaki był za ponad tysiąc złotych i za miesiąc ukradli nam samochód i fotelik również....:angry:

Bombelek gratuluję synka! :tak:
a jest miejsce gdzie możesz zrobić takie badania? Ale niefortunnie się złożyło... jakie są możliwe powikłania po rumieniu?
Obrzęk płodu, zapalenie mięsnia sercowego, niedokrwistość płodu a w najgorszym wypadku zgon, najbardziej narażone sa płody między 16 a 28 tc. Jestem przerażona. Modlę się aby kruszynka się nie zaraziła.
 
bombelek - dbaj tam o siebie, tak aby uniknąć jakiejś infekcji, żeby nic tam sie do dzidzi nie dostało. Jeszcze raz kciuki zaciśnięte&&

Pscółka bardzo bym chciała ale mój starszak wiecznie coś przynosi z przedszkola, a dzis mąż wstał z tą samą wysypką, został jeszcze tylko Kacper ale to pewnie kwestia kilku dni
 
reklama
Świetny blog,kto wpadł aby taki blog założyć zrobił rewelacyjną rzecz :)
Dużo informacji,napewno z nich skorzystam.
 
Do góry