reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kaśku jestem teraz w 16tc bo wyprzedzam suwaczek o 4 dni. Wczoraj byłam już fioletowa bo miałam wrażenie że nic nie czuję, dzisiaj jest lepiej, u mnie też dziecko uaktywnia się wieczorami i głównie jak leżę na lewym boku:)

Ja o wyprawce i sprzetach jeszcze nie myślę -strach póki co jeszcze we mnie jest że wszystko może się zdarzyć. Myslę że zacznę myśleć już po połówkowym. Zresztą część rzeczy mam jeszcze po córce a resztę dostanę od szwagierki bo trzyma dla nas:) Na tą domniemaną płeć jeszcze się nie nastawiam chociaż będę mieć kolejne USG 20.05. Myśle że dopiero połówkowe 2.06 na dużo procent prawdę mi powie:-)

Co do biustonosza to nie uznaję innych niż usztywnianych a że ja generalnie mam duże piersi to w ciąży tylko mi się zaokrągliły więc we wszystko sie mieszczę. Do karmienia mam 2 biustonosze jeszcze po ciąży z córką z odpinanymi miseczkami:tak:

Domka co do łóżeczka to ja miałam takie dla córki i powiem szczerze że drugiego takiego bym nie kupiła bo córka go obgyzła (a że ciemne to było bardzo widać), po drugie się poobijało. A teraz i tak mam mieć inne bo tamto sie rozleciało:D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam kolejna wspollokatorke, kobiete co urodzila w 26 tyg coreczke 800g, masakra tez mowi ze miala infekcje, chyba krwawienia a do tego czop jej wypadl i mimo zalozonego szwu jej sie szyjka skrocila a jak mieli jej zakladac drugi raz okazalo sie ze ma zakazenie juz i zeby ja ratowac to musieli wyciagac dziecko. Masakra, pewnie gdyby mnie tak zostawili z tymi infekcjami po krwawieniach to tez by sie to tak skonczylo:/ Zreszta dokladnie o tym mowil ten lekarz u ktorego bylam... Aaa i ona powiedziala ze dopiero tutaj podjeli decyzje o ratowaniu jej zycia bo na Kaminskiego tylko luteina i nic wiecej, powiedziala ze nie chce slyszec o tym szpitalu.

Aaa i bylam w toalecie i chcialam sie podrapac bo sutki mnie strasznie swedzialy i po nacisnieciu lewej brodawki polecialy male kropelki siary, z prawego nic. Z mlodym tez tak mialam na troche przed porodem ale nie sadze zeby az tak wczesnie... Zjadlam cala kisc winogrona i ciasteczka i mloda szaleje z nadmiaru cukru:D

Przyszedl pajacyk rozowy kroliczek z uszkami i moj maz mowi ze jak mlody zobaczyl to powiedzial ze on tez chce taki do spania tylko niebieski:p musimy mu kupic na allegro:)
 
Witam
Ja dziś jestem ledwo żywa. Ogólnie jakaś nerwowa jestem w tej ciąży.
Co do biustonoszy to noszę takie jakie nosiłam przed, ale mam przedłużki, bo w odwodzie mnie cisną.
Chciałabym juz mieć zrobiony swój warsztat pracy, a muszę poczekać jeszcze ponad miesiąc. Już się nie mogę doczekać ;)
 
Witam
Ja dziś jestem ledwo żywa. Ogólnie jakaś nerwowa jestem w tej ciąży.
Co do biustonoszy to noszę takie jakie nosiłam przed, ale mam przedłużki, bo w odwodzie mnie cisną.
Chciałabym juz mieć zrobiony swój warsztat pracy, a muszę poczekać jeszcze ponad miesiąc. Już się nie mogę doczekać ;)

Co dokładnie?Pochwal się ;)
Jakaś działalność?
 
Psolka i spolka no zyje zyje. Niby 800g ale to juz calkiem niezle. I dziewczynki sa silniejsze.
Dostalam w spadku 2 op Duphastonu.

Kiepska pogoda dzisiaj, ja drzemie od sniadania do obiadu i potem do kolacji.
 
Psolka i spolka no zyje zyje. Niby 800g ale to juz calkiem niezle. I dziewczynki sa silniejsze.
Dostalam w spadku 2 op Duphastonu.

Kiepska pogoda dzisiaj, ja drzemie od sniadania do obiadu i potem do kolacji.

A ja słyszałam,ze chłopaki są silniejsze,nawet kiedyś oglądałam gdzieś jakieś statystyki ;)
 
Nawet jesli chodzi o plemniczki to mowia ze zenskie silniejsze a meskie szybsze. Moja mama mowila ze jak urodzila mojego brata w 6 miesiacu i zmarl po 2 dobach to lekarz powiedzial ze jakby byla dziewczynka mialaby wieksze szanse.
 
reklama
To też zależy zapewne od genów

U mnie pogoda ponura,szaro,buro i deszczowo.
Spędzam dzień na pracy,a że mam taką pracę,że sprawia mi przyjemność i satysfakcję to aż miło ;)
A miałam w planach ogarniać szafy,bo mam w nich dużo rzeczy niepotrzebnych a i też takich ani razu założonych i powystawiać na sprzedać,zwolniło by się miejsce do dzidzi ;) Mam nadzieję,że w końcu do tego dojdę ;)
 
Do góry