reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć dziewczyny :)
Jak czytam co jecie to wam zazdroszczę bo ja dalej wymiotuje :( 16stego maja mam wizyte :p Znowu zobacze maleństwo :p
Na weselu nie poszalałam ale troszke tanczyłam mąż mnie pilnował żebym czasem nie poskakała :p Ale i tak wytrzymalam do 3 w nocy :) MAleństwu nic nie ejst nie krwawilam wiecej wiec sie cieszymy :) Może jakies zdjecia dodam niedlugo :)
I mi teraz tak brzuch wywalilo że maskara wygladam jak ciężarna do tego mnie tak brzuch swedzi ale smaruje :)
A do tego jestem z waga -6 kg od marca :) mam nadzieje że już nie bede chudła bo mnie maluszek zje :p
 
reklama
:-)
pscółka -
wizytę mam w środę i może maleństwo pokaże czy jest chłopcem czy dziewczynką choć córka pokazala się dopiero w 26 tc taka była nieśmiała:-)
 
Witaj Emi ;)
Kotulcia przytyłam już ok.6,5kg a to dopiero 17 tydzień.
Z synkiem przez całą ciąże przytyłam 9 kg i nie spodziewalam
sie takiego przyrostu wagi ;( ale skoro tak ma byc to oki, od dzis postaram sie nie objadac na noc.
18 maja mam komunie siostrzenicy, moze zaproponujecie jake fajne tuniki lub inne stroje?
 
Dzień dobry dziewczyny, wreszcie po weekendzie i wszystkich tych świętach. Te wizyty u znajomych i grille potrafią jednak wykończyć człowieka ;-)

emi_84 witaj i czuj się u nas jak u siebie :)

bajaderka efektami fryzjerskimi nie ma się co chwalić bo to było tylko wycieniowanie końcówek i generalnie odświeżenie głowy ;-) ale po przyjściu do domu stwierdziłam że zrobiłabym coś jeszcze i postanowiłam zrobić sobie skośną grzywkę. Włączyłam więc you tube, posprawdzałam jak robią to inne dziewczyny i wzięłam nożyczki w dłoń. No i powiem Wam że jestem mega zadowolona z efektu :-) Żaden fryzjer nigdy nie zrobił mi takiej grzywki! Stwierdziłam, że jeszcze nauczę się podcinać końcówki i chyba w ogóle przestanę chodzić do fryzjera hi hi

U mnie na razie jakieś 3-4 kg na plusie (nie wiem dokładnie, bo każda waga pokazuje inaczej) i zauważyłam że w ciągu tygodnia przybywa mi ok. 800-900 g, to trochę dużo, tak mi się wydaje :sorry2:Ale z drugiej strony teraz nasze maluszki rosną chyba najszybciej, bo w III trymestrze już powinien być wolniejszy przyrost. Swoją drogą ciężko mi uwierzyć że to już prawie połowa ciąży, szok!

W sobotę wybieram się na pierwsze zakupy dla Małego, jakieś śpioszki, pajacyki pewnie kupię. No i chcę trochę wózków obejrzeć, żeby mieć jakieś porównanie.

To chyba tyle, ale się spisałam :happy2: Miłego dnia laski
 
Hej,
ja mam wizytę 12 maja ;)
Ja czuję takie chodzby łaskotanie,elektrody jakieś mnie przeszły trudno to określić,ale to chyba ruchy dzidzi ;)
 
Ale że Styczniówek jeszcze nie ma??? :confused:

Czas się zatrzymał :-D też ich wypatruje :-)

Ja po wizycie w sumie wszytko ok, więc nawet nie mam co pisać w osobnym wątku :-) Zapomniałam powiedzieć lekarce, że nie chce znać płci. Mimo, że odwróciło się do nas dupką to usłyszałam że " to co zwisa między nogami to raczej nie pępowina" :-D

W sumie potwierdza to znany mi fakt, iż moją intuicję to można ....... :-)
 
reklama
Cyntia ja sama podcinam koncowki bo fryzjerkom nie ufam na youtube jest duzo filmikow jak dziewczyny to robia, musze kupic profesjonalne nozyczki fryzjerskie tylko:)
Taaa w III trymestrze wolniejszy przyrost? Hehe to ja to zawsze na opak bo z synem wtedy przytylam znaczna wiekszosc moich 20kg:D
 
Do góry