reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
pscółka no właśnie wyczytałam, że przyczyną może być niedobór wit. b12 i folianów. Lekarze sugerują coś poważniejszego??? No przecież musi być dobrze.
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj miałam straszny dzień. Moja Oliwka w nocy zaczęła wymiotować. Rano zaczęła gorączkować i znowu dostała drgawek gorączkowych. Karetką pojechałyśmy do szpitala. Niestety mała wylądowała na oddziale zakaźnym i nie mogę z nią być:-( Musiałam wybrać czy mam zostać z Oliwią, czy narażać fasolkę, że czymś się zarażę. Lekarka mi odradziła przebywanie na tym oddziale. Cały czas jest z Oliwką na zmianę moja mama albo mój mąż. Jednak i tak mi bardzo ciężko, że nie mogę się nią opiekować. Prawie cały dzień ryczę bo mam straszne wyrzuty sumienia, że ją zostawiłam.


Gnagna - my kupiliśmy łóżko z barierką, którą można demontować ŁÓŻKO BARIERKI SZUFLADY MATERAC KOKOS 180/90 PROMO (4121845032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
marrika, pscółka dużo zdrowia dla Waszych dzieci :blink: pscółka hematolog brzmi poważnie, ale mam nadzieję, że to nic takiego. Moja młoda miała po urodzeniu anemię i dawałam jej kwas foliowy.

marrika młoda od początku ma swój pokój i od wielu miesięcy spędza w nim całe noce. Teraz chcę ją przenieść do większego, a ten z którego korzysta zostawić młodszemu dziecku. Mała zasypia sama. Ja martwię się przeniesieniem jej do łóżeczka bez szczebli. Wolałabym zwyczajnie uniknąć kupna kolejnego łóżeczka dla niemowlaka.

Mój syn w dalszym ciągu z nami śpi:sorry2: Ale to raczej nie chodzi o to że nie mam jak przekonać go żeby spał u siebie bo mi akurat konsekwencji nie brakuje ale nie mam siły na przeprawy z moim mężem który po prostu mu na to pozwala:/ Ale sama wiem że śpiący z nami 5 latek to lekka przesada a przenoszenie go po zaśnięciu do niego jak ok 3-4 w nocy wraca jak bumerang to też męczące już jest:/
 
Dziewczyny Dużo Zdrowia dla Waszych dzieciaczków ;-) Będzie dobrze, chociaż wiem, ze osobom których to nie dotyczy łatwiej tak mówić, pamiętam jak moja córka była mniejsza i przy robieniu kupki leciała jej krew, byłam przerażona!! robiłam wszelkie badania, ale nic nie wykazywały, pomyślałam, że to może przez za duży stolec, i chyba rzeczywiście tak było ;-)Nie było mnie 2 dni,i nie sposób was nadrobić :-p Mi wyskoczył jęczmień na oku, i tak boli:-( W Środę mam wizytę, mam nadzieję , że wszystko ok, i może poznam już płeć :-D Ostatnio zamówiłam na Allegro kilka rzeczy dla dziecka, z samego rana, i dostałam e-mail, że dziś paczka zostanie wysłana (w ten dzień w którym zamawiałam) więc czekałam na wiadomość, z listem przewozowym, ale takowa się nie pojawiła. Następnego dnia napisałam 2 meile, i 3 razy dzwoniłam, bo jeśli wysłali dzień wcześniej to już powinna dotrzeć, ale brak odzewu. W końcu napisałam smsa, że proszę o wiadomość czy paczka została wysłana , bo nie wiem czy mam czekać na kuriera, i dopiero później odpisali, że wysłali. No, ale oczywiście nie we Czwartek tak jak napisali tylko wczoraj :baffled: Nie lubię czegoś takiego. ehh pochwalę się jak paczka przyjdzie, i porobię zdjęcia tego co już mam dla maleństwa ;-)
 
Dziewczyny Dużo Zdrowia dla Waszych dzieciaczków ;-) Będzie dobrze, chociaż wiem, ze osobom których to nie dotyczy łatwiej tak mówić, pamiętam jak moja córka była mniejsza i przy robieniu kupki leciała jej krew, byłam przerażona!! robiłam wszelkie badania, ale nic nie wykazywały, pomyślałam, że to może przez za duży stolec, i chyba rzeczywiście tak było ;-)Nie było mnie 2 dni,i nie sposób was nadrobić :-p Mi wyskoczył jęczmień na oku, i tak boli:-( W Środę mam wizytę, mam nadzieję , że wszystko ok, i może poznam już płeć :-D Ostatnio zamówiłam na Allegro kilka rzeczy dla dziecka, z samego rana, i dostałam e-mail, że dziś paczka zostanie wysłana (w ten dzień w którym zamawiałam) więc czekałam na wiadomość, z listem przewozowym, ale takowa się nie pojawiła. Następnego dnia napisałam 2 meile, i 3 razy dzwoniłam, bo jeśli wysłali dzień wcześniej to już powinna dotrzeć, ale brak odzewu. W końcu napisałam smsa, że proszę o wiadomość czy paczka została wysłana , bo nie wiem czy mam czekać na kuriera, i dopiero później odpisali, że wysłali. No, ale oczywiście nie we Czwartek tak jak napisali tylko wczoraj :baffled: Nie lubię czegoś takiego. ehh pochwalę się jak paczka przyjdzie, i porobię zdjęcia tego co już mam dla maleństwa ;-)

O widze,że już powoli kompletujesz ;)
Podaj link do allegro,jestem ciekawa co tam kupiłaś a no i może mi coś wpadnie w oko ;)
Bo ja szczerze mówiąc tylko jak narazie kupiłam skarpetki i kocyk
 
Ja nie mam jeszcze nic. A o dzieciątku wiedzą tylko najbliźsi. Dopiero po prenatalnych będziemy ogłaszać nasze szczęście:) a usg w czwartek więc już niedługo! I wtedy też zacznę mysleć o zakupach....
 
Ja jeszcze nic nie kupiłam, nawet skarpetek :-) ale chyba niebawem się skuszę bo trochę zazdroszczę wam waszych zakupów :-) może w środę dowiemy się czy rzeczywiście synek będzie to rozglądne się za kombinezonem. Myślę że w jednym nie damy rady do marca ale ten pierwszy chce kupić w rozmiarze 62.
 
reklama
Ja najpierw zrobię rozeznanie po znajomych i rodzinie bo jest dookoła trochę dzieciaków. A potem planuje uzupełnić czego będzie brakowało:) nie jestem za tym żeby wykładać pieniądze na coś co można sobie zorganizować/wypożyczyć od innych...
 
Do góry