reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ja narazie też nic nie kupuje dla maluszka ale i tak większość rzeczy mam po moich dzieciach więc jedynie coś podokupuje:)

Jeszcze się pochwalę:) wczoraj byłam na usg prenatalnym i wszystko jak najbardziej oki:)dzieciątko zdrowe,rośnie i wg usg jest 12 t.c. tak jak wg okresu więc idealnie:)
 
reklama
Czesc!

Jestem nowa, dopiero sie na forum rozgladam;) tez mam termin na pazdziernik, polozna obliczyla,ze 22, ja mysle,ze 26 ale dopiero naierwszym usg mi powiedzmy,ze dokladnie wylicza.
mieszkam w UK, poza pobraniem krwi na pdstawowle badania nie mialam jeszcze nic...We wtorek 15 kwietnia mam usg ; zazyczyla, sobie badan na choroby gentyczne wiec beda mierzyc, pobierac krew i potem to wszystko ze soba korelowac.O mojej ciazy tez tylko wiedza nieliczni.Ja sie panicznie boje.Ja o ubrankach to nawetj eszcze nie mysle, ale tesciowa szaleje ;) kupuje rozowe bo jej moj maz powiedzial,ze na bank bedzoe dziewczyna ;)
 
hej:)

marrika, pscółka. syla zdrówka dl waszych pociech !!!!!

marrika mój syn od 10 mies był w swoim pokoju, ale w łóżeczku, ale myślę że łóżko z barierką to dobre rozwiązanie i dość bezpieczne, w sumie 19 mies szkrab już nie jest takim maleństwem ;-)

Ja wczoraj byłam na babskim wieczorze, z szwagierkami i koleżankami z pracy, było bardzo fajnie i wesoło, śmiesznie jest patrzeć z boku po trzeźwemu jak wszystkie są wstawione :-D wtedy dochodzi się do wniosku, że pić chyba już nie będę :-D

ale butelkę wina bezalkoholowego pocisłam, całkiem są nie złe jak na brak % :tak:

dziś od 6 już pobudka, bo mój syn przyzwyczajony tak do wstawania do przedszkola, ale za to mogę sobie troszkę poleżeć :-)

co do zakupów, ja na razie kupiłam tylko komplet neutralnych pajaców, ale czekam tylko do maja kiedy dowiem się płeć i pewnie zacznę szaleć, bo lubię buszować po działach dziecięcych :tak: a nie lubię zostawiać wsio na ostatnią chwilę więc wolę kompletować powoli, dzisiaj czekam na końcową licytację bo chciałam wylicytować kołyskę do sypialni :-) bo maleństwo będzie miało swój pokój a do sypialni na noc chcemy albo kosz mojżesza albo właśnie kołyskę, a jest okazja fajna kupić z mamas&papas więc przyczatuję na nią :-p


a i co najważniejsze, wcześniej już tez lekko odczuwałam, ale dziś jestem już pewna, dzidzia się ładnie rusza :tak::tak: więc ruchy poczułam niemal w identycznym czasie jak u synka :-)
 
Ja o ciazy nikogo jeszcze nie poinformowałam. Czekamy na prenatalne które mam 16.04 i wtedy powiemy. O zakupach za duzo nie myśle . Czekam moze w drugim trymestrze dam radę bo teraz jak nie wymiotuje to jeszcze grypsko sie przyczepilo i czuje sie jak wrak. Ponoć ma byc nie bawem lepiej to wtedy zaczniemy myślec o wyprawce narazie skupiam sie na tym zeby dojść do siebie. Będę na swieta w Szczecinie to poszukam mądrych książek dla mam bo póki co moja wiedza o noworodku jest bliska zera :) wiec trzeba sie doszkolić.
 
Mój maluch też miał ok 2 lat kiedy wylądował w łóżeczku dla starszych dzieci. Nie było z tym problemu chętnie zamienił swoje wcześniejsze dla dzidzi na łóżeczko dla dużych chłopców :-D

Ja na razie też nie robię zakupów dla malucha. W sumie to większość mam, po remoncie w lipcu zrobię przegląd tego co jest a czego brakuje. Z pewnością nowy materac i pościel do łóżeczka, ewentualnie trochę ciepłych pajacyków które wybierze oczywiście starszy brat :-D
 
gnagna- dowiem się za tydzień, pediatra zbytnio nierozwinęła się w tym temacie, powiedziała, że niektóre dzieci tak mają...
syla - jest z nią przecież rodzina a nie obce osoby, będziedobrze:tak:. A już widomo ile musi tam zostać?
kotulcia - to współczuję, nie wyobrażam sobie takiejsytuacji, ja mam strasznie lekki sen i już wieku 5 miesięcy Szymek spał sam wpokoju
marlas - zazdroszczę zakupów, fajne uczucie:tak:
kaśku - o tak dostałam mnóstwo ubranek o tym, że dostanę odsiostry to wiedziałam, ale dostałam jeszcze z 3 innych źródeł, których się niespodziewałam. Poprałam wszystko, a po porodzie nie musiałam często prać, bomiałam po kilkadziesiąt kaftaników i pajaców:-D
iriss - gratulacje i a lęk zamieni się na radość oczekiwaniazobaczysz:tak:
martina - gratuluję ruchów. :tak:Ja co drugi dzień w tym samymmiejscu (i niemalże w tym samym co w pierwszej ciąży) czuję smyrnięcia, ale sąinne niż te z pierwszej ciąży i przez to nie wiem czy to już to. Zobaczymy gdzie mi będzie jeździła głowicą doktor na usg:-D

 
martina - gratuluję ruchów. :tak:Ja co drugi dzień w tym samymmiejscu (i niemalże w tym samym co w pierwszej ciąży) czuję smyrnięcia, ale sąinne niż te z pierwszej ciąży i przez to nie wiem czy to już to. Zobaczymy gdzie mi będzie jeździła głowicą doktor na usg:-D

ja też dokładnie dziś poczułam ruchy w tym samym miejscu co z Filipem, i jestem pewna bo małe szaleje dzisiaj ie źle, przynajmniej kilka dobrych razy od rana czuje więc chyba aż ta sie nie mylę :-p i tak jak mówisz, czuje właśnie w miejscu gdzie jeździła mi głowicą usg pani doktor, dopiero jak to napisałaś to skojarzyłam że tak jest :tak:
 
reklama
Ale dzisiaj cisza. Mam nadzieję ze miło spedzilyscie sobotę.
Ja niestety cały dzień w pozycji horyzontalnej, coś mnie dopadlo, katar bol gardla, kaszel i spółka męczą mnie od wczorajszego wieczora.
 
Do góry