reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Pscółka na moją koleżankę z pracy też działają tylko markety, no a na mnie lumpiki :-D Kurcze, ciekawe czy można to jakoś logicznie wytłumaczyć. Przecież zdarzało mi się wstępować do lumpeksów po całym dniu pracy i często po całym dniu niejedzenia a i tak mnie to dopadało!
 
reklama
Obserwuję Waszą dyskusję od kilku dni i postanowiłam się dołączyć:) Jeszcze nie do końca wiem jak się tu poruszać ale powoli się uczę...

Witam serdecznie:) My spodziewamy się naszego Maleństwa 27 października:)
 
witaj kaśku :-)

żeby nie myśleć o przyszłotygodniowym USG zajęłam się rzeczą najbardziej zbędną, a mianowicie obmyślaniem jak tu przerobię mój gabinet na pokój młodej ;-) czy doświadczone mamy mogłyby udzielić mi rad odnośnie przeniesienia 19 miesięcznego dziecka do łóżeczka bez szczebelków, ale oczywiście z dokręconą barierką ???? młoda już biega, próbuje wyłazić ze swojego łóżeczka wsadzając nogi między szczeble, świetnie umie schodzić z bardzo wysokich kanap i łóżek, ale jednak nocą jest ruchliwa i mam pewne obawy ...
 
Hejka Kaśku:) ja też nie ogarniam a jestem tu juz troche:)

Pscółka i Czarna - ja też tak mam!!!! to niebywałe!!! w prawdzie nie zawsze ale tak w 80%. Np w zeszlą sobotę pojechałam do castroamy po lampy - wytrzymałam może 4 min tak pędziłam do domu:) ale stresująca przypadłość...
Tu idealnie pasuje powiedzenie, że " Z dupą żartów nie ma" :))
 
garmelka - naprawdę mi lepiej jak się okazuje, że nie tylko ja mam tak przes***e:-D

A tak na serio to dzisiaj mam doła, bo te badania juniora nie wyszły za dobrze, mamy skierowanie do hematologa:-(. Na szczęście wizyta już we wtorek po świętach.
 
A ja przed chwilą kapusniaku nagotowałam a skończyło się tym że objadlam się kapustą kiszoną prosto ze słoika bo bardziej kwaśna była. .. kapusniak na jutro będzie jak znalazł:) tylko teraz żołądek mi dokucza...
 
Pscółka - Ty się nie zamartwiaj bo junior na pewno woli mamę wesołą i uśmiechniętą a mały w brzusiu też już czuje emocje więc do wtorku głowa do góry i będzie dobrze!!! Pamietaj - Pozytywne myślenia przyciąga pozytywne wydarzenia!

Ja jutro rano jadę ze swoim wspólokatorem czyt. mężem;) nad morze na kilka dni juuupi :))
 
Gnagna my młoda przenieśliśmy do jej pokoju jak miała 1,5 roku ale spała w łóżeczku. Na 2 latka dostała łóżko z barierka oczywiście. Początki były ciężkie, trzeba było z nią siedzieć żeby zasnela ale z czasem nauczyła się usypiac sama.

My dzisiaj też dzień z przebojami. Młoda rano obudziła się z krwotokiem z nosa, później znów jej poleciało tak porządnie. Zaczęłam wydzwaniac po laryngologach bo już kiedyś miała przyplane naczynka. Ale miałyśmy umówiony na dzisiaj bilans i Pani dr kazała dac jej rutinoscorbin i ze będzie ok. Na bilansie wszystko ok.
 
reklama
marrika, pscółka dużo zdrowia dla Waszych dzieci :blink: pscółka hematolog brzmi poważnie, ale mam nadzieję, że to nic takiego. Moja młoda miała po urodzeniu anemię i dawałam jej kwas foliowy.

marrika młoda od początku ma swój pokój i od wielu miesięcy spędza w nim całe noce. Teraz chcę ją przenieść do większego, a ten z którego korzysta zostawić młodszemu dziecku. Mała zasypia sama. Ja martwię się przeniesieniem jej do łóżeczka bez szczebli. Wolałabym zwyczajnie uniknąć kupna kolejnego łóżeczka dla niemowlaka.
 
Do góry