reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kotulcia - ładny masz brzuszek!!

Laski, wklejajcie swoje brzusie :-) Ja tak uwielbiam oglądać!

Ja z rana jadę spróbować dostać się do poradni endokrynologicznej. Terminy mają na listopad, a mnie się tabletki skończyły :/
Zdenerwowałam się chwilę temu i mnie brzuch jak przed @ rozbolał. Idę się zrelaksować.

Dobrej nocy, babencje.
 
reklama
Moja pierwsza wizyta zaliczona. Ciaza zostala potwierdzona :) Wg gin ok. 8 tydz. Termin okreslony na 22 pazdziernika, czyli prawie na urodziny mezusia. Mamy z mezem radoche :) Chociaz nie do konca jestem zadowolona z wizyty. Badanie mialam standardowe + usg dopochwowe, teraz jestem cala obolala i boje sie czy nie zaszkodzilo to dzidzi :( Zdjecia nie mam, bo nie bylo papieru :/ Chyba bede szukala innej lekarki :(

Jakie usg robia Wam lekarze? Moze ja poprostu jestem przewrazliwiona :(
 
Jujka – współczuję choroby; ja się przez prawie 3 tygodnie męczyłam… w końcu lekarka stwierdziła, że jak nie przejdzie to w ostateczności dostanę jakiś antybiotyk, ale na szczęście na razie jest lepiej :-)
Katinka – gratki wizyty:-)
Cyntia – u mnie w poradni endokrynologicznej okazało się, że mają specjalny termin dla ciężarnych; może podpytaj u siebie; a rodzinny nie może Ci wypisać recepty?
agatka13 – gratuluję serduszka:-) widzę, że mieszkasz w Perugi – kilka lat temu byłam tam z mamą na festiwalu jazzowym; piękne miasto:tak:
sunovia - współczuję ząbkowania; u nas chyba najgorzej było z trójkami, za to jak wychodziły piątki, to nawet nie wiem kiedy:tak: nasza mała też ostatnio coś się zaczęła w nocy budzić i nad ranem ląduje u nas w łóżku i generalnie dla mnie to jest koniec spania:no:

Ech...miałam pogadać z szefem na temat ciąży, ale niestety posypało się trochę w pracy :( Ktoś ukradł z biura kasetkę z pieniędzmi i mam wrażenie, że szef ma trochę o to do mnie żalu:no: Kasetka była w zamykanej szafce, ale chyba ktoś ją wyciągnął od tyłu, bo jest odgięta dykta. Na szczęście w środku nie było wiele kasy, ale niesmak zostaje:( Jakbym mu jeszcze teraz powiedziała o ciąży, to chyba mogłabym już spokojnie wziąć L4 i nie wracać już więcej do pracy:-( A było tak fajnie...
Wczoraj byłam na badaniach, upuścili mi chyba z pół litra krwi;-) Wyniki będę miała dopiero na wizycie, czyli za półtorej tygodnia, bo laboratorium przesyła badania do lekarzy zlecających. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :)
Miłego dnia wszystkim i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&
 
Budziłam się parę razy w nocy z tym pobolewaniem. Teraz chyba jest już ok.

Bardzo mi zależy na tej ciąży. To, że jestem w ciąży jest dla mnie cudowne. Wiem, że nie każdej kobiecie jest dane zajść w ciążę i urodzić dziecko, dlatego tak bardzo doceniam to, że mogę nosić w sobie istotę, małego człowieczka, który ma już koło 5 cm :-)

Jest już dość ciepło, więc postanowiłam wczoraj ostrzyc kotkę. Kotka nie dała rady i wygląda tragicznie :-D Na grzbiecie ogolona, ale plackami. Na bokach przystrzyżona nożyczkami. Ma placki włosów różnej długości. Wygląda jakby jakąś chorobę przechodziła :-D

Co robicie na obiad? Szukam inspiracji ;-)


Dodane:

Justine - po pierwszym i drugim USG też byłam obolała. Czułam kłucie. Teraz wszystko było ok.

Zadzwoniłam do tej poradni endokrynologicznej i powiedzieli, że mają terminy na październik. Gdy powiedziałam, że jestem w ciąży, to babka powiedziała, że znajdzie mi miejsce w ciągu 2 tygodni! Tylko muszę przyjechać. Ogólny mi nie wypisał recepty, bo powiedział, że się na tym nie zna ;-)
 
Ostatnia edycja:
Justine tak to właśnie wygląda. Każda z nas na wczesnym etapie ciazy ma usg dopochwowe, nawet to na 12 tydz. wykonuje sie dopochwowo. Czasem to poprostu zalezy od lekarza i powiedzmy jego delikatności. Widze że jesteś ze Szczecina, u kogo byłas??

Moja pierwsza wizyta zaliczona. Ciaza zostala potwierdzona :) Wg gin ok. 8 tydz. Termin okreslony na 22 pazdziernika, czyli prawie na urodziny mezusia. Mamy z mezem radoche :) Chociaz nie do konca jestem zadowolona z wizyty. Badanie mialam standardowe + usg dopochwowe, teraz jestem cala obolala i boje sie czy nie zaszkodzilo to dzidzi :( Zdjecia nie mam, bo nie bylo papieru :/ Chyba bede szukala innej lekarki :(

Jakie usg robia Wam lekarze? Moze ja poprostu jestem przewrazliwiona :(

J
 
Hej :) ja wczoraj mialam ostatni zjazd, teraz przerwa do 29 Kwietnia :happy2: musze tylko esej napisac, ale juz wybralam temat i teraz czytam wiec bedzie z gorki:)

Karinka ja czekam na 13 tyg, jak bedzie wszystko ok na tym usg to wtedy powiem dla szefa, nie sadze, ze bedzie jakis mega zadowolony, ale mam to gdzies. Kurcze nieprzyjemna ta sytuacja z szefem, troche nie fair z jego strony. Julka juz ma piatki?? Szymek jeszcze ani jednej.

Jujka zdrowka && mi zatoki zawalilo w zeszlym tygodniu ale domowe sposoby jakos pomogly, zostala tylo opryszczka na ustach z oslabienia:-(

Cyntia jednak ciezarne maja swoje prawa :happy2::happy2: mnie tez czasem brzuch pobolewa, a czasami nawet taki ala skurcz zlapie. Ja dzisiaj na obiad mam carbonare :) yum :) a co do skory to ja mam tez jakas reakcje alergiczna w ciazy, tylko ze mi nie schodzi, strasznie wyglada i swedzi :( mam skierowanie do dermatologa i beda mi testy robic :(

wielodzietna/mamusia co sie dzieje?

katinka gratuluję

sunovia wspolczuje zabkowania, u nas kazdy zab byl przyplacony przeplakanymi nockami, wiec wiem co czujesz. Kiedy eM wraca?

Pscolka wiesz przy drugim kategorycznie wyraze niezgode na butle, ale jak sie Szymek urodzil to nie wiedzialam za bardzo co sie dzieje:-D i myslalam, ze tak musi byc.
 
Dzięki dziewczyny, to moja pierwsza ciaza, wiec do końca nie wiem czego się spodziewać. Tak jestem ze Szczecina, ale wolałabym nie podawac nazwisk.

Teraz czeka mnie 8h w pracy z mdlosciami co jakiś czas, mam nadzieje ze przetrwam ;)

Wam wszystkim zycze udanego dzionka :)
 
reklama
Justine - super, że jesteś ze Szczecina. Trzeba będzie zorganizować jakieś spotkanko kiedyś :-) Ile masz lat? Z której części miasta jesteś? Ja ze Śródmieścia (ale tak bliżej Niebuszewa), ale przeprowadzam się na wschodnie Warszewo - jak się w końcu urządzimy ;-) ....kiedyś ;-)
 
Do góry