reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
wielodzietna nawet tak nie pisz! Ile tu było podobnych historii a okazywało się że wszystko jest ok... Jeszcze dwa tyg. dzidzia ma jeszcze szansę:) Trzymam kciuki&&&&

Wklejam kolejny raz:
u mnie w
5t6d lekarz ledwo znalazł pęcherzyk 2mm,
6t5d pęcherzyk dalej bez zarodka 8,5mm - Ty jesteś na tym etapie teraz prawda? A u mnie nawet zarodka nie było;) i plamienia do tego...
7t5d zarodek 4mm z bijącym serduszkiem:)
 
Ostatnia edycja:
Wielodzietna- nawet tak nie pisz- u mnie na tym etapie ciąży co Ty jesteś też nie wiele było widać!!!

Włączcie POLSAT CAFE- na program PORODY
 
Ostatnia edycja:
Wielodzietna - pytałam już wcześniej: ile mm ma Twój pęcherzyk? Daj sobie czas. Byłaś na wizycie u innego lekarza?
 
Hej,

bardzo was przepraszam dziewczyny, ale ostatnio nie wyrabiam na zakrętach przez to, że jestem sama z córką. A jeszcze jak na złość akurat teraz muszą jej się pchać nowe zęby, więc wieczorem jest maruda, a i w nocy pobudki się zdarzają.

Uzupełniłam listę, widzę też, że mamy już moderatorkę :-), a więc Cyntia nasza droga moderatorko mam propozycję, byś przykleiła najważniejsze tematy - ten, w którym rozmawiamy, listę i wizyty, tak, żeby zawsze były na górze ;-)
 
Jujka, mnie tez kaszel męczył ponad tydzień i zartowalismy z mezem, ze jeśli będziemy chcieli żeby małe poczulo sie bezpiecznie jak w łonie matki, to będziemy kopać w lozeczko :-)))
 
reklama
Do góry