reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

reklama
Dziewczyny wezmiecie mnie do siebie na zamkniety? Wiem, ze dopiero zaczelam sie udzielac i mozecie mnie nie chciec ale bardzo mi zalezy, bo jestescie moja skarbnica wiedzy, a ten watek zamiera :-( bardzo ladnie prosze :-)
 
Dziewczyny, żadna z nas nie chce, by któraś z Was poczuła się urażona, ale decyzją większości zamknelysmy na chwilę obecną przyjmowanie nowych osób.
Na forum ukryte postanowiłysmy przejść, bo poczulysmy się zzyte i zaufalysmy sobie. Szkoda, że nie sprobowalyscie zgrać się z nami wcześniej, bo na pewno fajne z Was babeczki.

Ten wątek zostaje, więc śmiało można dalej tu pisać. Na pewno niejedna z nas tu będzie pisać, z resztą wierzę, że uda Wam się stworzyć zzyta grupę.
 
Monia spoko, myślę, że jeśli będziemy chciały to wątek się utrzyma i z czasem odżyje. Co chwilę dochodzą nowe dziewczyny i się nas pewnie troche uzbiera. Mi też jest bardzo szkoda, że dziewczyny odchodzą bo czytając je zzyłam się z nimi ale też je rozumiem. Teraz bardzo żałuje, że dopiero się odezwałam ale jestem taki typ, że sie wstydziłam. No i jak sie okazało moje konto nie było do końca aktywne i nie mogłam pisać. A myślałam, że jestem za głupia i nie umiem go obsłużyć.
 
Ostatnia edycja:
Nianiusia ile ma twoj synek? Moja corcia jutro skonczy 10 tygodni. Jest troche do tylu wzgledem pazdziernikowych dzieci ale nawet mi to odpowiada, bo zanim u niej cos zacznie sie dziac, to zawsze dziewczyny zdazyly juz to przerobic i wiedzialam co i jak :-) Twoj pewnie tez starszy. Kiedy rodzilas?
 
Ha musiałam policzyć tygodnie. ;) Nikuś urodził się 5 października a wiec wczoraj skończył 14 tygodni. To moja druga pociecha wiec już nie jestem aż tak zielona w temacie. Choć wiadomo, że każde dziecko jest inne ;p

Mały już śpi od 3 godzin i przed chwilą sprawdzałam czy żyje hehh


Ale tu cicho. Mam nadzieje, że to chwilowe.


Edit:
Monia tak właśnie wyczytałam, że Zosieńka jest prawie równy miesiąc mlodsza od mojego synka. ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ta moja mala zolza znowu nie chce jesc :-( Od 2 dni butle daje jej tylko na noc, w dzien tylko cyc. Ale slabo jej to idzie. W czwartek mamy kolejne wazenie to zobaczymy jak to wyglada. Obawiam sie, ze nie bedzie juz 200 g tak jak bylo jak dojadala po cycu z butli 3 razy w dzien. A moze juz wiecej je z piersi niz te marne 70 ml i dlatego rzadziej je? Eh nie miala baba problemu to kazali wazyc w szpitalu i teraz caly czas sie martwie, ze nie dojada. Najchetniej to bym kupila sobie wage i wazyla ja przy kazdym jedzeniu. Juz chyba wpadam w paranoje ;-)
 
Do góry