reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Rany dziewczyny jutro usg dzisiaj snily mi sie jakieś robaki masakra. Którąś z was widziała serdycho w mniejszym zarodku niż mój mam nadzieję ze to sprzet. Bo ost usg wciazy nie wykazało mi serca i poronilam. Chce juz jutro
 
Witajci

ANNAM :-) mnie koszmary męczą codziennie :-) jutro na pewno usłyszysz serduszko:-)
Dziewczyny możecie dopisać się do grupy na fb nikt nie widzi że jesteście w niej i co piszecie a przy okazji można podzielić się swoimi dolegliwościani i bliżej poznać a tutaj też oczywiście należy się udzielać:p zachęcam :-)

O matko pije kawę ale coraz mniej mi smakuje
 
Dzień dobry!
Witam się i ja :-) wczoraj robiłam test i wyszło :-) co ciekawe było to 9/10 dni po zapłodnieniu, więc szybko. To moja druga ciąża. Z pierwszej mam super córkę.
Życzę wszystkim, jak i sobie ;) powodzenia i zdrowia!!
 
Ojej, to już PAŹDZIERNIK?:what:

No więc super!

Życzę Wam spokojnych, nudnych miesięcy ciąży, zdrowych dzieci, łatwych i krótkich porodów, oczywiście w terminach(!) I dużo wytrwałości!
Wszystkiego najlepszego Dziewczyny:)

Marcowka'14
 
Oj BoboMama- mnie to już spanie taka męczy ze jakby mi ktoś położył na biurku poduszkę od razu bym zasnęła- dobrze, że dużo pracy nie ma:)

Witaj ZOŚ :)
 
Hej, mi został równiutko tydzień do kolejnego USG. W tym już ma słychać serduszko....zaczyna mi się dłużyć. A poza tym jest ok! Troszkę czasem pobolewa w podbrzuszu, czasem mnie delikatnie zemdli, ale nic poważnego i nic mi się nie chce, ale to też nie coś wybiegającego od normy :-p
 
P.S i Miód jak najbardziej można a w połączeniu z cytryną jest fenomenalny no i przy przyziębieniu jak znalazł.
 
reklama
Witaj Zoś.

Cyntia a czemu się zastanawiasz nad miodem? Jeśli cię nie uczula to nie ma żadnych przeciwwskazań :tak:
 
Do góry