reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Bombelku dziekuje :tak: jak juz bede miala komplecik foteczek z USG to planuje zrobic sobie z nich pamiatke uloze z nich serduszko i oprawie w antyrame.Po ciazy z Corcia mam 11 fotek to podobno bede za kazdym razem dostawac to tez sporo sie ich uzbiera.kolejna wizyta dopiero 17 marca:-( nie wiem jak wytrzymam tyle czasu:-D
 
A na kiedy masz termin? Ja na 10.10;-) kurde ale nas tu sporo na pazdziernik.Bedzie bardzo owocny miesiac:tak:Mialas juz USG?
 
hej dziewczyny

te bóle brzucha to chyba normalne w pierwszym trymestrze. Ja też takie miewiam jak na miesiączkę... szczególnie wieczorem albo jak za długo sprzątam ;)

Co do opryszczki to wydaje mi się że można zastosować plastry compeed.. ale najlepiej zapytać w aptece...

Do mamusiek, które niedawno urodziły i znów są w ciąży - kochane naprawdę was podziwiam :) super macie maluszek za maluszkiem :)

Jak u was z piciem wody? Ja nie znoszę wody niegazowanej bleehhh. Ale nie chcę się odwodnić... Więc dziś postawiłam butlę z wodą na stole i tak na nią patrzę z niechecią :eek:
 
aga_sen te bole podobno sa normalne bo ja wczoraj mojej mowilam ze czasem mnie pobolewa jak dlugo i duzo sprzatam czy za dlugo pospaceruje to mowila zebym sie nie przejmowala bo to normalne po prostu trzeba odpoczac i troche bardziej wrzucic na luz;-)
Poopowiadala co mam jesc jakie badania bedziemy robic cene USG 3 i 4 D ( myslalam ze bedzie sporo wiecej kosztowac) a cieszyla sie jakby conajmniej sama dowiedziala sie ze jest w dlugo wyczekiwanej ciazy...nigdy jej nie zmienie ;-)
 
Aschlee - zazdorszcze tylu fotek z usg ! mnie czekaja tylko 2 wiec serduszka nie da rady zrobic ;-) ale poprzednie 2 stoja w ramce :tak:

Aga_sen - zawsze marzyly mi sie dzieci z mala roznica wieku. W planach mialam starac sie od kwietnia, ale maz krecil nosem. Wiec jak juz stwierdzil, ze jednak chce nie zastanawialam sie dlugo i w sumie nie liczylam, ze uda sie za pierwszym razem . A tu taka niespodzianka :tak: Z opieka nad drugi bedzie juz latwiej bo nie bede sie bac wszystkiego jak na poczatku z Tymkiem. Fakt, ze pewnie pierwsze 6-8 miesiecy bedzie ciezkie, ale damy rade :-)
 
gosiak_85 pewnie ze dasz sobie rade.Najgorzej z pierwszym Maluszkiem bo wszystko jest nowoscia duzo pytan,stresow.Ja tez zawsze marzylam o malej roznicy wieku ale najpierw trzeba bylo wszystko poukladac i jakos tak zlecialo :sorry2:
Dlugo mieszkasz juz poza granicami Polski?jak moge zapytac oczywiscie;-)
 
reklama
No mi znajome mówiły,że poczatki przy dwójce są bardzo ciężkie ale po pól roku już jest lepiej a potem dzieciaki zajmują się sobą i mama ma wiecej czasu jak przy jednym :-D
 
Do góry