reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dzień doberek ;)
Dziewczyny ja to miodem nawet słodzę. Także nie ma strachu i można jeść
A u mnie o dziwo dziś rano mdłości nie były takie straszne. Za to wczoraj męczyly mnie zaparcia :( a może to przez progesteron? Tez tak macie?

Odliczam już czas do piątkowej wizyty :)
 
reklama
Nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale pokusiłam się o sprawdzenie bhcg.... pewnie nie zmniejszy to mojego niepokoju... i jeszcze okazało się że wynik dopiero w czwartek po 12 ;/
 
Aga - ja w sumie nie mam zaparć, a progesteron biorę.

Ja coś wczoraj nie miałam mdłości.
Dziewczyny, a jak to jest u Was z pobolewaniem brzucha? Jaki to ból? U mnie to są takie ukłucia. Bardziej po prawej stronie podbrzusza. W nocy się troszkę wystraszyłam i wzięłam nospe.
 
Witam,
Wczraj powtorzylam tescik i ofcijalnie moge byc juz z Wami:tak: bede sie starala pisac regularnie (i czytac oczywsicie tez), ale maly raczkuje juz jak torpeda i w miejscu nie usiedzi
Od poczatku marca wracam tez do pracy wiec czasowo bede juz kompletnie ograniczona.
widze, ze temat przeziebien.. jesli macie stan pogoraczkowy to polecam herbatke z lipy wlasnie z miodem i cytrynka . Dziala cuda.

Pouzupekniam odp watki jak Tymek pojdzie na drzemke ;-)
 
Cyntia u mnie coraz mniej tych boli ale takie jak na miesiączkę. No i teraz jak kicham to zakuje mnje nie raz tam gdzie jajnik.
Ja dzis na l4 strasznie się czuje pragnę tylko leżeć plecy mnie bola ;( plamienia u mnie minęły ale mam straszna ochotę na seks ale mój facet ma głowę na karku mówi ze nie można bo dzidziuś no i pozostają pieszczoty...
Moja siostra starsza odemnie o 13 lat strasznie teraz mnie poucza a to nie jest moja pierwsza ciąża. Zakazała mi ssać cholinex na to moje gardło;/ i tylko mam płukać woda utleniona nie wiem czy ona nie przesadza ...
 
Ostatnia edycja:
Asiulka - -na gardlo dostaniesz w aptece tabletki, ktore spokojnie mozesz ssac . Poporsotu spytaj a na pewno doradza. Mi farmaceutka sama powiedziala, aby chilnexu nie uzywac. Nie wie m czy to ni bylky NATUR SEPT (albo cos takiego )
 
Witam się:-)
Aga na gardło podobno można tantum verde:tak: i mam taki lek GLOSAL jest napisane, że kobiety w ciąży mogą

Cyntia mnie ciągą jajniki szczególnie jak nagle wstanę lub kichnę ale pani doktor powiedziała, że to normalne
 
Hej dziewczyny! Ja mam średnio raz dziennie taki półminutowy ból brzucha, ale na szczęście nie jest bardzo silny. Spać mi się chce potwornie, najgorzej tak od połowy dnia, a rano ledwo się zwlekam z łóżka :-( Ehhh dobrze, że jestem na L4. Ze wszystkich dolegliwości najbardziej denerwuje mnie ciągły jadłowstręt, bo przez to już nie mam pomysłu co gotować na obiady... Wczoraj jedyne potrawy które były w stanie przejść mi przez gardło to takie z polskiej kuchni tradycyjnej. Poszłam więc do sklepu, kupiłam kilo schabu i narobiłam schabowych z ziemniakami! No i to smakowało :-) Jeszcze zjadłabym kluski śląskie z jakimś sosikiem, takie jak mi mama w dzieciństwie robiła... mmmmniam! A tak sobie obiecałam że w ciąży to będę się zdrowo odżywiać i same niskokaloryczne rzeczy jeść, a tu się nie da :zawstydzona/y:
 
Domka mnie tez wyskoczyla opryszczka, strasznie mnie wkurza to dziadostwo...
Wczoraj bylam na drugiej wizycie i zobaczylam moje serduszko.Lekarka stwierdzila ze Dzidzia jest silna i .... calkiem spora:-D
Pogadalysmy troche o USG 3 i 4 D porobila mi wszystkie badania...spedzilam tam mase czasu.Jeszcze czekaja mnie badania na sklonnosc do nowotworow nie wiem po co ale skoro chce robic niech robi.Taka wiedza zawsze sie przyda:-D
 
reklama
:sorry2:Hej hej :)
Asiulka a Wam lekarz zabronił przytulańców czy jak? Bo generalnie to ciąża nie jest przeciwwskazaniem chyba,że z szyjką są problemy. Plamienia po stosunku są normalne bo pochwa jest w tym czasie mocno ukrwiona a dzidzi krzywdy przecież nie zrobicie ;-)

Na gardło Isla, Tantum Verde, polecam płukanki z soli albo sody. Paskudne w smaku ale przynoszą ulgę :tak:
Na przeziębienie chyba rutiniscorbin i ten syrop *spam* ale lepiej zrobić syrop z czosnku i sok z malin pić. Bo to głowny skład tego syropu.

Co do zaparć to czesto po witaminach dla ciężarnych :tak: one mają w składzie żelazo i to głowny winowajca zaparć:cool2:
Aha co do leków to generalnie w ciąży prawie nic nie mozna i przy karmieniu potem tak samo:sorry2:

Ja się już przyzwyczaiłam bo dobrze nie przestałam karmić a tu bah! :-p

co do bólu to pamietam,że w poprzedniej ciąży się skarżyłam,że niby ciąża nie choroba a mnie ciągle cos bolało albo dokuczało...spac sie nie dało, jak nie pęcherz to brzuch i tak do tej pory nie przespałam jednej całej nocy :sorry2:
 
Do góry