reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej dziewczyny! Właśnie wróciłam z pracy, ugotowałam obiadek dla mężusia i teraz mam chwilę relaksu dla siebie. Dzisiaj miałam apetyt jak dziecko, musiałam jeść co 3 godziny bo byłam taka głodna :-D Mam nadzieję że to się unormuje bo będę tyć w tempie logarytmicznym :-D
Witam nowe przyszłe mamusie: bobomama24, kkkarolina, ewelinaanna1992, gratuluje kochane ;-)
Rozmawiałam dzisiaj ze swoim ginekologiem i umówiłam się na pierwszą wizytkę gdzieś pod koniec przyszłego tygodnia, bo wtedy będzie już widać co nie co w USG. Badanka laboratoryjne robię w środę.
Madziorrek- może lekarze po prostu wolą dmuchać na zimne. PS. Ja też zaczynałam 4 tydzień przeziębieniem :tak:
 
reklama
Dziewczynki mam pytanko. Bo dziś byłam na pierwszej wizycie u ginekologa i wg usg jestem w 4 tyg i 3 dni w ciazy ale jak licze od ostatniej OM to wychodzi 5 tydz i 2 dni.. A więc w którym tygodniu rzeczywiście jestem??? Dziękuję za odpowiedz.
 
Czesc kobitki nie było mnie długo ale nie zapomniałam o Was.U nas leje juz 2 miesiace a ja dalej bez wiekszych objawow ciazy tylko jestem zmeczona jak diabli i jedne mdłosci na tydzien....
 
Ewelina, na razie musisz z tym żyć. Jak pojawi sie zarodek, pomiary staną sie dokładniejsze. Taka różnica wynikać może też z późniejszej ovu. Musisz śledzić tydzien wg. OM, ten z usg będzie sie zmienial. Usg nie mówi ci w którym tygodniu ty jesteś, tylko w którym były (średnio!!!) Kobiety o takich rozmiarach pechezyka jak ty.
 
Dziękuję za odpowiedź. No to muszę wytrzymać do następnego usg, które mam za trzy tygodnie. Już nie mogę się doczekać. :)) A czy możliwe, że na kolejnym usg zobaczę już serduszko???
 
reklama
Widzę że nie tylko ja mam pierwszą wizytę 3 marca :-) u mnie to (teoretycznie) będzie 8-9 tydzień. Dziewczyny nie nakręcajcie się z tym przeziębieniem, powodów poronienia na tym etapie jest tak dużo, że nie ma co się dodatkowo nakręcać. Jeśli ma się nie udać to się nie uda nawet gdybyśmy leżały cały czas brzuchem w górę. Dlatego ja tylko odliczam dni do końca pierwszego trymestru, potem mi trochę ulży :-)
 
Do góry