reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

martaha- . Bedzie dobrze;) uszy do gory:))) Mi w drugiej ciązy też się wszystko poprzesówało przez owulację... Już niedługo zobaczysz migający pikselek;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowe mamusie :)
Ja pierwszą wizytę mam na 3 marca i z dnia na dzień jest mi coraz ciężej wytrzymać, szczególnie jak czytam o waszych wizytach i migających serduszkach :)
Dziewczyny też jestem świeża na forum (cały czas się uczę) i nie mogę znaleźć tego posta, gdzie każda miała coś napisać o sobie :)
Podpowie mi któraś?
 
Cyntia, czytałam wiele przeróżnych artykułów nt. szkodliwości szczepień, ale głównie dotyczyły one autyzmu, co mnie nie przekonuje. Rozmawiałam ze znajomymi lekarzami (ale myślę, że ich wiedza jest podoba jak nasza - nie lekarzy), farmaceutami itd. Dlatego byłam ciekawa, czy coś ominęłam. Ja szczepię córkę na wszystko, bo wychodzę z założenia, że bardziej niebezpieczna jest sama choroba i powikłania po niej niż szczepionka, ale wiadomo, że gdzieś tam z tyłu głowy plączą się jakieś wątpliwości, więc jeśli ktoś posiada informacje o których ja nie wiedziałam, to po prostu pytam - z ciekawości, nie żeby kogoś przekonywać do swoich racji.

Ja mam następną wizytę 4 marca, ale będzie bez usg. Usg mam zaplanowane na 13tc.
 
Sunovia - co do szczepień mam takie samo zdanie jak Ty :)
Też nie zamierzam nikogo przekonywać, ale nie bez powodu wraca się do szczepień na choroby, które były kiedyś. Przez to, że większość unikała szczepień, choroba pojawiła się ponownie.
 
Tylko się pochwalę dziewczyny jęsli mogę. W piątek beta 80, dziś 520:))) To chyba ładny przyrost... Teraz tylko zwalczyć tę cholerną infekcję....;/
 
Witam wszystkich serdecznie. Na teście dwie kreseczki, wizyta u lekarza już dziś.Więc dołączam do grona październikowych mam.
 
reklama
Do góry