reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Moje libido też sięga zera, mąż się boczy jak dziecko które cukierka nie dostało...

Dobrej nocy dziewczyny!
 
reklama
Kotulcia - no niestety cukrzyca i alergie (coraz więcej zachorowań jest u dzieci) są uważane za długofalowe skutki uboczne szczepionek, a to wierzchołek góry.

Mój używa Lantus i Apidrę. Niełatwa choroba. Wymaga wielu wyrzeczeń, samokontroli, no i niesie ze sobą sporo powikłań na starość. Mój nie pije i unika słodyczy (w zeszłym roku po pobycie w szpitalu nie jadł słodyczy 9 miesięcy). Ale wcześniej zdarzało mu się zjeść w ataku litr lodów :/

O kurczę, ale bym zjadła lody Grycan!!

Lisica - obowiązek małżeński trzeba spełniać ;-) Użyj rączek ;-)
 
Ja dziewczyny uciekam spać. Zjadłam na kolacje opakowanie śledzi w oleju ;-) chyba zaczynam miewać zachcianki bo nie mogłam obok nich przejść obojętnie w sklepie :-D Niestety rano trzeba wstać do pracy :-( w poniedziałki jest najwięcej pracy i mam nadzieję że dam jutro radę zwłaszcza że będę bez kawusi, której się wyrzekłam w obecnym stanie. Jak to u Was jest dziewczyny, też jesteście non stop senne? Ja usypiam prawie na stojąco, zwłaszcza po jedzonku. :zawstydzona/y:
 
Mnie też dopadła senność. Nie przypominam sobie, żebym w poprzedniej ciąży miała z tym problem. Od kilku dni jeśli tylko mogę, robię sobie w ciągu dnia drzemkę.
Do niedawna piłam 2 -3 kawy dziennie. Jak zaszłam w ciążę ograniczyłam się do jednej, ale ostatnio nie piję wcale. Odrzuciło mnie kompletnie.
 
A ja jestem nie tylko senna, ale i zdecydowanie mniej ogarnieta. Czuje jakby mi inteligencja spadła znacznie. Nie pamiętam żeby mi sie kiedykolwiek tak ciężko myślało. Miałam przez weekend napisać projekt, a wciąż siedzę nad wstępem.
 
reklama
Sunovia - jest mnóstwo informacji na temat szkodliwość szczepionek, to nie jest świeży temat. Czy pierwszy raz o tym słyszysz? Jeśli chcesz znaleźć jakieś informacje, to sobie poszukaj, więcej informacji znajdziesz na anglojęzycznych stronach. Znajdziesz na 100%. Wystarczy chcieć otworzyć oczy.
Zawsze lepiej wiedzieć przed podaniem co się bierze samemu lub podaje dziecku. Ja bym nawet kotu nie podała karmy, co do której nie zrobiłabym szczegółowego reaserchu ;-) Od dziecka u mnie w domu uczono mnie, by dociekać samemu do źródła.
I nigdy bym obcych nie przekonywała do swoich racji co do szczepionek. Mnie tylko obchodzi zdrowie mojej rodziny i moich bliskich :-) Więc jeśli naprawdę chcesz, sama sobie poszukaj. Tamten post nie był do Ciebie ;-)

Dzisiaj koleżanka przekonała mnie, że warto jeść szczególnie w ciąży ekologicznego kurczaka, a dokładniej to nie jeść kurczaka z marketu ;-) No, i postanowiłam, że to będzie mój kolejny krok w żywieniu.

Dziś mnie bardziej pobolewa podbrzusze. Zbliża mi się 8 tydzień, czyli tak jakby termin kolejnej @. Może dlatego tak czuję? Jeszcze 9 dni do kolejnej wizyty.
 
Do góry