reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Aga - ja lubię takie tematy :-) Choć nie chciałabym rodzić w domu. Chciałabym w wodzie.
Ja dziś obejrzałam parę odcinków czwartej serii "One born every minute" (na YouTube są). Dzięki temu serialowi przestałam bać się porodu.
 
Ostatnia edycja:
Witam :-D ja po ciężkiej nocy :( miałam takie straszne mdłości... Jeszcze takich nie mialkam , przez pół nocy przesiedzialam bo tak mi było lepiej... Jeszcze teraz czuje jak mnie strasznie mili :(

Ja też bym się nie zdecydowała na poród w domu :) ,jeden poród mam już za sobą i samego porodu się nie boje. Nie jest to przyjemne doświadczenie hehe ale wszystko do przeżycia .... :-)
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry

Motylek- współczuje takiej męki:/ ale pocieszające jest to , że to kiedyś minie:) mnie męcza wymioty i mega mdłości po południu, na szczęscie pracuję do 11 więc najgorsze chwile jestem w domu:)

życzę Wam miłego dnia :)
 
Hej poniedziałkowo. Ciężka noc za mną, i ja i synek się nie wyspaliśmy. Coś chyba w powietrzu wisi niedobrego.
Teraz próbuję nie zwrócić owsianki... Pierwszy raz mnie złapało w pracy.
Cyntia myślę podobnie co do szczepionek :tak:
 
Lisica- 21 będziemy razem się stresować, zapisałam się na wizytę na NFZ na USG:-):-) nie wytrzymam do 19 marca:)
 
czesc dziewczyny;) Ja właśnie wracam z bety, wyniki o 12. Przeziębienie mnie nie opuszcza, dolegliwości ciążowych brak...;) Ale jeszcze za wcześnie chyba....

rjoanka- u mnie każda z ciąż wpływała na mnie upośledzająco;p mam wrażenie, że dzidzi wysysa ze mnie zawsze siły witalne oraz możliwość koncentracji;))) Na szczęście to mija;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny! Ja nieśmiało na razie podczytuje Was i waham się czy aby na pewno mogę do Was dołączyć. Jestem w trakcie 8 tygodnia, ale mam nadzieję że jest troszkę u mnie wszystko opóźnione. W czwartek byłam na pierwszej wizycie - był równo 7 tydzień- i był widoczny jedynie pęcherzyk ciążowy -zarodka brak. 25 lutego kolejna wizyta.... mam nadzieję że się coś jeszcze pojawi.... Doświadczenia ma różne bo jeż 2 razy miałam puste jejo płodowe i zabieg łyżeczkowania, jednak po tym urodziłam już zdrową córeczkę, która przez moment też była określona kao puste jajo... Dodam jeszcze ,że cykle mam 35 dniowe i test wykonany w 34 dc ( nie mogłam doczekać do daty miesiączki) wyszedł negatywny a dopiero w 40 dc cyklu byl pozytywny... Wiecie może w jakim czasie po zapłodnieniu test zwykle wychodzi pozytywny?
 
Ostatnia edycja:
Do góry