reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Fajnie masy Aga_sen. Dla mnie wszystko smakuje tak samo. Jedzenie to normalnie jakas meka dla mnie :-( No ale najwazniejsze ze minie!
 
Kochane ile z Was zaczęło ciążę przeziębieniem??? Czy ze mną jest coś nie tak, że zawsze tak zaczynam:(

aga-sen- smacznego:))))
 
Madiorrek - Ja też dopiero co wyleczyłam się z bólu gardła.

Oglądałyście może film " Faceci niepotrzebni od zaraz"? Dziś mój mężuś zabiera mnie do kina,a synuś zostanie z babcią ;)
 
Madziorrek - gdy już miałam pozytywny test ciążowy, to wyskoczyła mi opryszczka, a parę dni później dostałam pierwszy raz w życiu alergicznej pokrzywki na całym ciele - najprawdopodobniej po rosołku z bufetu (był na taniej kostce, a ja w ogóle takich ulepszaczy nie jadam). Gdy poszłam do przychodni, to lekarka dała mi skierowanie do szpitala jak mnie zobaczyła. Ponoć w ciąży mogą się takie sytuacje zdarzać.
Madziorrek, a co Ci dokładnie dolega? Może podejdź do lekarza?
 
To ja mam inaczej , bo dziecko chore od czwartku i mąż dopiero co wyzdrowial, a ja chyba pierwszy raz nic od nich nie złapałam ....
 
reklama
Kochane dziękuje za odpowiedzi... Ja dałam sobie wmówić, że poprzednie straty to efeky przeziębień, nic mimo miliona badań mi nie wyszło.... Niby zdrowam jak koń...Ja teraz mam standard: zielony katar, gardło, ogólne osłabienie. U lekarza byłam wygląda to na wirusówkę, więć łykam tylko prenatal grip, *spam*, czosnek, szyrop z cebuli, inhalacje z soli fozjologicznej... Na razie nic nie pomaga;/ No ale beta przyrsta pięknie... :-)więc nadal mam nadzieję;))) Ale jak widzę, że tyle z Was przechodzi przez to samo to zastanawiam się, czemu mnie lakarze paraliżują strachę jak dowiadują się, że znowu zaczęłam ciążę przeziębieniem...
 
Do góry