reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

zabka26 najważniejsze, że córa jest zdrowa i stopniowo rośnie a to, że jest mała to chyba nie ma większego znaczenia? Co dokładnie mówili o tym radzeniu sobie z bólem porodowym?
 
reklama
hej kobietki
Żabcia jak dobrze, że wsio ok.
A mi się strasznie brzuch napina po kilka razy dziennie i dusi mnie na pęcherz ... ja pierdziu ... z Amelka jakos łatwiej mi było w ciązy i mniej dolegliwości miałam.
Już w pracy, potem nie wiem może dziś odpocznę przy basenie ... OBY !!
Kochane buziaczki dla Was :*
 
brzuch ma prawo napinać się do 10 razy dziennie, jeżeli jest tego więcej lub bolesne dobrze zgłosić lekarzowi....

Witam z rana....
mnie po calym dniu zawsze doskwiera brzuch najbardziej, w ciagu dnia tez daje o sobie znać....
dziś szaro i buro za oknem wiec jak narazie nigdzie sie nie wybieram... moze na szybko ogarne w garderobie i naczynia wstawie do zmywarki....
dziś mi się śńiło że wyleciały ze mnie skrzepy krwi i krew .. od razu sie obudziłam :szok:

Co tu taka cisza !!!!?????

no ja zamiast leżeć to umylam fronty w kuchni, wstawiłam zupe, ogarnełam garderobe, przemylam na szybko podłoge w kuchni.... a że miałam troche rzeczy pod reka to pizamy i bielizne spakowalam juz do torby do szpitala....
a teraz leże i nic nie robie o_O
 
Ostatnia edycja:
melduje, ze zyjemy:)
wizyte opisalam w odpowiednim watku. wczoraj nie mialam sily odpisywac, bo bylam starsznie wypluta.

zabka super, ze wizyta udana
madziarena trzymam kciuki za odpoczynek dzisiejszy
dzaga widze, ze odpoczywasz na calego;-) nie szalej kochana
aniula od samego patrzenia na te pysznosci cukier sie podnosi:-)
co do picia kawy moj gin mowi, ze jedna czy nawet dwie kawy dziennie nie moga zaszkodzic, oczywiscie wszystko w miare rozsadku. ja pije jedna kawe normalna bez mleka z ekspresu cisnieniowego dziennie i mysle, ze dzidzi to nie zaszkodzi.:-)
ide na sniadanko, m. sie dzisiaj postaral, kanapeczki z ricotta, rucola, pomidorkiem i oliwa z oliwek, poprostu to co tygryski lubia najbardziej:-)
 
witajcie!

ewelinkowska też czasem robię sobie taką kafffkę, dodaje tylko jeszcze trochę wody no i dużo lodu :D a najlepiej na wierzch gałkę lodów waniliowych ale to już wtedy konkretny deser :D
aniuuuula aaaaaaaale pyszności mniaaaaaaaaaaaaam ! zazdroszczę talentu mi ciasta jakoś średnio wychodzą a bardzo je lubię
joanna153 też swojego czasu hodowałam rybki, zaczęłam od dwóch z małej kulce ale szybko skonczyło się na sporym klimatyzowanym akwarium ! mam zamiar kiedyś do tego wrócić także zazdroszczę :) mnie rybki uspakajały :)
zabka ciesze się że z małą i szyjką ok, to jest najwazniejsze :)
madziarena miłego dnia! basen? oh tak tak tak.....
Dżaga przesyłam trochę słonka bo u mnie prawdziwy upał i bezchmurne niebo
osa smakowite kanapeczki :D

ja już w pracy, na razie cisza i spokój, wentylator trochę chłodzi więc da się wytrzymać, ale najchętniej poleżałabym nad wodą eh oh ah....
pozdrawiam i miłego dnia ! :-D
 
Witam się i ja:)

Ale wam fajnie ze u was goraco warszawa zachmurzona jakby miało padac.. i gdzie te 27 stopni?
Obstawiam ze w zwiazku z ta pogoda wstałam o 7 z mega bólem głowy napiłam sie wody i dalej poszłam spac i wstalam o 10 juz bez bólu i na śniadanko zjadłam parówki kurcze od jakiś 3 dni mam mega parcie na parówki a nigdy wczesniej ich nie jadałam.... No ale cóż kobietom w ciązy gusta sie zmieniają... Dzis postanowiłam ze spędze dzien na nic nie robieniu wczoraj sie narobiłam wiec dzis dzien laby:)

Pozdrawiam was serdecznie i zycze milego dnia:-)
 
Witam się i ja! :-)
Wróciłam z urlopu , troszkę Was podczytywałam w między czasie ;-) Cieszę się że u was wszystko w porządku maluszki rosną . ;-) Byłam wczoraj u swojej położnej i dowiedziałam się że mojego lekarza nie ma do odwołania, więc czeka mnie szukanie nowego ... ;/ wcale mi to nie na rękę.
Buziaki czas na śniadanko :)
 
reklama
hej,
Ja tam się ciesze, że upałów niema. U Nas dzisiaj pogoda jesienna:wietrznie, szaro, buro i chłodno, ale ja wole taką pogode niż 30stopni.
Moje dziecie dzisiaj jedzie do babci na ponad 2 tygodnie, już mi smutno i tęskno.
Mnie dzisiaj męczy zgaga. Bllee. Myślałam, że uda mi się uniknąć bo z Alą to była najgorsza dolegliwość ciążowa,ale niestety. Mam nadzieje, że chociaż Filip urodzi się z włosami:)
 
Do góry