reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

cześć Dziewczyny wpadam się tylko przywitać i może popołudniu nadrobię bo mam zaległości od weekendu :-)
więć teraz tylko szybko co u nas:-)
u nas cały czas gorąco...
wczoraj musiałam do pracy jechać bo przyszła nowa dziewczyna i trzeba było przekazać jej obowiązki a że w tym tygodniu zostałam uziemiona bez auta to tłukłam się autobusem, przy okazji zakupy zrobiłam i jak doszłam do domu to brzuch tak twardy był że prawie zaczęłam panikować, gotowa na IP jechać, ale wzięłam 2 nospy, wypiłam z 1,5 wody i do wieczora leżałam i dziś już dobrze na szczęście:tak:
wczoraj zamówiłam od zaprzyjaźnionego gospodarza ogórki co by je w słoiki powkładać wiec dziś od rana też miałam robotę.
Ja od kilku nocy śpię w miarę dobrze tylko coraz bardzie ból kręgosłupa mi dokucza, przydałaby się wizyta na basenie ale w taki skwar nie będę się tłukła autobusem:-) idę skorzystać z ładnej pogody i wstawić pranie a potem jak będzie wena to was doczytam :-D
 
reklama
hejka mam chwilke to postram się ogarnąć co się dzialo ostatnio:) poza morderczymi upalami rzecz jasna...

zabka...mam nadzieje ze podejzenia się niesprawdza i zadnej niewydolności szyjki lekarz nie stwierdzi. ciesze się ze po dzisiesjzym badaniu wsyztko wyszlo ok!!! trzymam kciuki żeby malutka nabrala troszkę ciałka:) no ale..moz ejej taka natura?? moja córa do takich należy- urodzila się dluga na 60 cm i wazyla 3300- i od początku była mowa ze to szczuple długie dziecko- i tak jej zostało do dziś :) 10 lat 161 cm wzrostu chuda jak tyczka:)

malta witaj:) wypoczeta zrelaksowana:) trochę lipa z tym lekarzem..ale moz enie ma tego zlego co by na dobre nie wyslzo:)



pannacota
kochana- oby to było ostani raz- tule i trzyamam kciuki :*

paulinek
kochanie ja zamówiłam 38- bo w zasadzie tutaj w Niemcach 38 musze brac bo 40 jest dużo za duza...potem se mysle ale ja glupia jestem to polka firma 38 będzie za male- ale jest idealne! te szara ma moja przyjaciolka- styrasznie sobie ja chwali...a mnie kusi coby sobie jej niedomówic w komplecie jeszcze z bielizna- dostałam 2 katalogi , torbe w gratisie, no generalnie naprawdę fajnie:) o i jeszcze niedrapki dla malucha- ale polecam wejść do nich na strone popatrzeć i na wymiary i na różne kolecje nie tylko dla mam Sklep z bielizną damską | Sklep Alles

persefona
u nas to samo jakiś kosmos..;/ a na najbliższe dni zapowiadają bagatela 39 stopni...;/
będę trzymać kciuki z aoperacje meza- będzie dobrze nie denerwoj się kochana!

deluszka kochanie moje ty już pewnie nad morze - no ale strasznie się ciesze ze didimery spadly!!!!! oddetchnelam z ulga- a teraz bycz się jak dziki byk na plazy nad morzem swieze rybki jedz i wypoczywaj wypoczywaj wypoczywaj!!!!!


co do pakowania do szpitala
......ja jeszcze się nie pakuje....ale wlasnie sobie pomyslama ze chyba sobie kupie jakas ładną torbę....żeby się w nią zapakować :D no bo w sumie "całkiem przypadkowo" piżamki, kapcie kosmetyczka ręczniki- są kolorystycznie dopasowane- blady róz z czernia....no a torbę mam zgniłą zielen - to przecie zw ogole nie pasuje do reszty:d

dzagus
my tez walczymy z "liszajkiem" pod nosem młodej od ponad miesiąca i nic ;/ już nie wiem co z tym robic- male to to ale jednak jest ;/ a skad się wzielo?? nie mam pojęcia- mamnadziejej ze u was choć przyczyne wysypki zlokaliwoalas i się da wyeliminować jej zrodlo i szybko przejdzie.

kamcia
natchnelas mnie z tymi krokietami do tego spadnięta ma hemoglobina wymaga wsparcia buraczanego wiec już gotuje kuraka na farszyk do krokiecikow:)

madziarenko byliście nad jeziorkiem?? bo my tak wczoraj o 17 pojechalsimy :) w wodzie siedziałam do 20 :D było bosko:p mam nadziejej ze u was tyz:)

co do małego księciunia- oj dziewczyny no....no ksieciunio się urodzil no.... a tak serio to dla mnie bardziej zrozumiale jest "pokazywanie narodzin ewenytualnego następcy tronu brytyjskiego" niż szum kolo np. urodzonego dziecka kobiety "o wielkiej dupie" i rapera :p ....choć w zasadzie wszystko jets ok- jelsi ma swoje granice- niehc pokaza ksieciula 2-5 razy i puszcza jakiś naprawdę dobry program przyrodniczy np.:)

szkoły rodzenia- och zazdrosze wam ze już zaczelyscie- ja się zgapiłam i się zapislam dopiero na te która zaczynas się jakos polowe sierpnia :( buuuuuuuuuuu ale chcialm na szkole rodzenia z malzem chodzic wiec nie miałam a z tak dużego wyboru- tutaj "partnerskie szkoły rodzenia" sa straaasznie oblegane:)

patrzewniebo - moje piżamki letizia.jpgpastella.jpg


ewelinksowaka ja tez rozne sztuczki stosuje- zasłaniam rolety antywłamaniowe ze az czarno w mieszkaniu:p zaslony..okna zamykam...wiatrak hula...ajak jzu nie daje rady to zimna wanna wody i nurkowanie:p


ech aniula- weź ty sobie te wsyztkie upaly- oddam z nawiązką a ty slij chmury do mnie:) sama to upieklas??? mniammmmmmmmm

landryniu kochanie moje lez lez lez lez!!!!! w końcu dupe usadz i odpoczywaj glowe wylacz raczki na brzuszku poloz i oddaj się blogiemu lenstwu!!!! jestem z toba:*

koreczek - czekamy czekamy!!! :)

joanna- jak już skończycie to koniecznie się proszę pochwalić:) się nie mogę doczekać :)

a propo's pokoików i kącików gorchowo -fasolowych- poczekamy na deluche i może pomalu otworzymy nowy wątek o miejscach dla naszych małych łądunków co wy ba to??


a my dziś od rana sobie "pracujemy" mieso na krokiety się robi, zakupy duże zeronbione..za chwielz aczne oproniac szafy te ktre maja się przemeisicic pod wieczor jak maz wroci z pracy...ciasto chciałam upiec malinowe....upal dalej choć już nie az taki..wczoraj byliśmy nad jeziorem z wieczorka było cudnie - ja chyba kiedyś bylam zabą...albo zólwiem..bo teraz jak się klade na wodzie to tylko brzuch mi jak skorupa zółwia wystaje ponad powierzchnie:p
ja zas dostałam dary losu-komplet pościeli z ochraniaczem- mam już pol sypialni zawalnej..nie mam gdzie upychać ;/ masakra wygląda u mnie jakby cos wybuchlo w docelowym kącie grochowym...
 

Załączniki

  • letizia.jpg
    letizia.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 24
  • pastella.jpg
    pastella.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 25
die ja tez chciałam chodzić z mężem na zajęcia do szkoły rodzenia, ale ta jego praca :baffled: No i chodzę sama. Aż tak bardzo mi to nie przeszkadza. Tylko na ćwiczeniach trochę głupio... ale.. staram się skupić na oddychaniu ;-)
 
ja mam tak na kursie ze najpierw sa spotkania z samymi cieżarókami- a potem w jeden weekend- ale cały- bierzemy na zajecia swoje przyczepy - i to jest wtedy dla nich i nas:)
 
Hej dziewczyny:)


Wczorajsza wizytę odpisalam na odpowiednim wątku- widziałam większość z was przeczytała:)
Dzis mam sesje brzuszkowa o 16 więc narazie jeszcze odpoczywam a potem muszę zanurzyć sie w szafę i poszukać odpowiednich ciuszkow na sesje :)
Wczoraj wstalam po 6 więc byłam troche zmęczona i nie miałam sił tu wchodzić... Byłam na chwile w galerii i kupiłam jeden sztywny stanik w Hm do karmienia (szary) długa czarna kiecke i jedna taka krótka w morskim kolorze :) dzis napewno do wykorzystania w sesji;))
A ogólnie nie mam pojęcia co założyć :|


Karoola i mnie basen sie marzy!! Wczoraj troche pochodziłam i moj kręgosłup normalnie tragedia!! Tak bolal:/ co do skurczy to odpoczywaj i nie przesilaj sie za duzo, bo pamiętaj ze to jest coraz bliżej porodu!


Deli odpoczywaj i bycz sie ile sie da;) wypocznij i za mnie troje nad morzem bo ja tak dawno nad morzem nie byłam :(


Die haha faktycznie wszystko przypadkiem pod kolor :) ja nie wiem jak Ty to robisz:p upały u nas tez sa ale jakoś żyjemy tzn ja ;) w domku mam o wiele chłodniej więc siedzę w domu jedyne co sie dzis wynurze z domu to na sesje :p
Teraz wpraszam sie do Ciebie na krokiety:p Ty jak zwykle musisz mi zrobić apetyt nooooo:p co do zawalenia rzeczami dla ksiezniczek tez mam taki kącik i tylko przybywa;) ciuszkow mam jedna szuflade ale upchana na maxa a kurtki i sukienki wiszą ma małych ramiazkach bo nie mam juz miejsca na nie.... Musiałabym oproznic jedna szuflade ale to pod koniec juz jak S wróci i przeniesiemy sie na inny pokoj to wszystko znajdzie swoje miejsce ;)


Madziarena ja mam zacząć liczyć skorcze i jak będzie wiecej niż 8 to przejdą na silniejsze leki.


Dzaga no właśnie zamiast odpoczywać to Ty juz od rana sprzatasz... Oj nie ładnie!! Teraz sie poloz i odpoczywaj do końca dnia :)


Osa ale pyszne sniadanko miałas :) ja juz mam dość serkow białych i całej reszty na śniadanie więc muszę wymyślić coś innego na śniadania :)


Iguana30 a jadłas kiedys parowki w ciescie? Ja kupuje gotowe ciasto francuskie w biedronce koroie pasek ciasta owijam parowke i do piekarnika;) mniam :):) i tylko takie jem parowki jesli juz:) Warszawa zachmurzona a Poznań słońce na maksa...


Malta super ze wypoczelas!! O kurcze no to z lekarzem nie za ciekawie:/ najlepiej jakiś który pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzic... Oby udało Ci sie znaleść kogoś odpowiedniego !!


Agnieszkala mały urlop od corci sie przyda a i stesknisz sie za nia bardziej;) wspolczuje zgagi... Ja czasem mam ale żadko (odpukac) mam nadzieje ze dziewczyny włoski bedą miec :)


Dyskusja co do l4.. Każda praca inna, wymaga czegoś innego i wszystko zależy od tego jak przechodzimy ciążę... Ja sama pracowałam w przedszkolu plus korki (więc wchodzenie na 4pietro i dźwiganie książek) juz było nie dla mnie, zreszta ja od początku praktycznie tylko leże więc musiałam przejść na l4... Ale każdy sam o tym decyduje takie moje zdanie bo każdy zna swoją prace, i swoje ciało...


Aniula ale nam pysznosci pod nos podkladasz.... Nie ładnie :p widze ze czas aktywnie spedzasz:) u mnie ciuszki poprane a siostra poprasowala, a ja dzis tylko poprzestawialam w szafie bo jak ona ułożyły to hahaha połowa sie nie zamieściła xD


Koreczek nareszcie ze spokojem odpoczniesz:)


Joanna153 moja mama miała kiedys akwarium i mnie jakoś nie zachwycało... Nie mam nic do rybek sle one tylko pływają i nie można sie do nich przytulić ani nic :p


Zabka26 każde dziecko rośnie inaczej więc nie przejmuj sie... Moja mała tez miała duża różnice w wasze w porównaniu z siostra ale lezenie, dieta wysokobialkowa, medargin(do picia) i zastrzyki pomagają jej urosnac i teraz przybrała prawie 500g przez 2,5tyg!!


Tak piszecie o tym badaniu obciążenia glukoza i jak ja sie ciesze ze nie muszę tego robić ani nie musialam:) miałam inne badanie pod tym katem i nie musiałam siedzieć w przychodni :)


Co do narodzin księcia moj S skomentował to tak "phi tylko jednego? Ja bede miec dwie księżniczki" hahaha usmialam sie równo:)


A ja jestem 13kg na plusie:| waże 73 kg!! Hahaha nigdy tyle nie wazylam w swoim życiu xD jeszcze jeden kg i bede cięższa od mojego S
 
natalie czekamy na wynik sesji !! ja z kolezanka jestem umowiona jakos na poczatek sierpnia i tez nie wiem co zalozyc do tego :p
tak tak odpoczywam :) za nim maz wroci to pokroje kurczaka i usmaze w sosie meksykanskim do tego makaron....
ja na szczęście nie bede chyba nigdy ciezsza od meza :D wazy jakies 90kg ale nie jest tłusty bo cwiczy w domu :)
 
Natalie no juz kilka osób mi mówiło o tych parówach w cieście ale jakos nie mam odwagi zrobic, a ja mam dzis ochote na domowego kebaba i chyba sobie zrobie placki mam cycki w zamrazarce sos to chwila moment :) Matko jak ja wam zazdroszcze że macie dla kogo gotowac bo u mnie jak Mareckiego nie ma dzieciaki tylko kotlety, placki ziemniaczane ,placki z jabłkiem , kopytka i zupa pomidorowa choc wczoraj bylam w szoku bo zjedli po talerzu krupniku troche sie krzywili ale zagroziłam ze na kolacje dostana to samo i musieli zjeśc:)
 
Dżaga straszny sen.
Przerażasz mnie. Pakujesz już torbę do szpitala…? …a ja nawet jeszcze nic nie mam kupione.

die_perle absolutnie się z Tobą zgadzam. Szum wokół narodzin następcy tronu jest dość zrozumiały, ale podniecanie się narodzinami dziecka Kashdanki już nie koniecznie.
 
reklama
Antiope wrzuciłam kilka rzeczy do torby a tak po za tym tez nie mam nic kupione :p choc nie wykluczam ze jak dostane kase z Zusu to pojade kupie co potrzeba aby było z głowy :p
 
Do góry