reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
czesc dziewuszki
ktoras juz obecna?
tu mnie chyba jeszcze nie bylo...?
zatem jestem
przyszlam po wizycie i podziekowaniach jednej z was
milo bardzo
:)
mam nadzieje ze znajde tu pokrewne duszyczki
i uda sie nawiazac blizszy kontakt
mimo ze to tylko wirtualny swiat
zycze wam dobrego dnia
ja dzis wybieram sie na piknik rodzinny
mam nadzieje ze wroce w jednym kawalku a nie wyladuje po raz 11 w szpitalu...
trzymajcie kciuki i podzielcie sie swoimi planami na ten sloneczny dzien
 
Dzień dobry dziewczynki

joanna153 ja niedrapek nie mam, tylko się zastanawiam, czy opłaca się wysyłać same niedrapki w paczce. To chyba nie jest drogie?


djablica miłego dnia. Napisz coś więcej o sobie, bo to miło, że się udzielasz, ale chciałybyśmy Cię najpierw poznać.
 
dziendoberk kochane moje:)

mysmy wczoraj spontanicznie jak to my wybrali sie na "noc muzeów" - na jednym bilecie o nizszej cenie mozna bylo zlezc wsyztkie muzea w hannoverze- od 18 do 1 w nocy...oczywsice ze nie dalam rady zlezc wszytkiech bo tylko 3 :) ale do 23 dzielnie maszerowalam wsrod roznych eksponatow:) mloda o dziwo byla zachwycona :) lepek spal caly cza i obudzil sie dopiero jak wrocilam do domu i leglam na lozku:p. no tak czy siak...bylismy w muzeum sztuki nowoczesnej- tak jestem straszn aignorantką...bo najzwyczajniej w swiecie patrzac an bochomazy ...chodowana plesn, i inne bazgrolowe dziwadla no nie moglam dopatrzec sie tam ani ksztyny sztuki- nawet niskich lotow...a ja k juz patrzylam na zbalzowanych ludzi stojących na wprost takiego bohomaza ktyr wygladal jaby wyszedl spod reki rocznego dziecka - pochylajacych glowy w niemym zachwycie z podparta broda to mi slabo bylo- na szczescie moj małz pospieszyl na ratunek stanla w identycznej pozie na wprost drzwi ewakuacyjnych i zaczal je podziwiac z rownie zblazowana mina- wtedy nawet straznik pilnujacy eksponatow parskną smiechem:D
potem poszlismy do cuedownego muzeum natury i sztuki- najpeir dzaila na tura i arheologia- no niesamowite to bylo- cos pieknego od mineralow po eksponaty zwierzece diznozaury , pradawnych ludzi po wykoplaiska i znleziska - tam tez lepielismy z gliny egipske posazki ja ulepilam twarz nefretete a moja córke oko ra :) potem moze wstawei wam foteczki - to tak aporopos hand madu :p
nastepne muzeum to w zamku krolewskim- swiezutko otwarte z eksponatami z epoki portretami waladcow zamieszkujacych w hannoverze, oraz przeronze rzeczy z epoki :) chcialam jeszcze isc do jakiegos muzeum..ale moje nogi odmówily posluszenstwa a kregoslup powiedzial ze chyba w snach:p no i wrocilismy do domu :) ale bylo naprawde fajnie...teraz mykam do wanny na relaks a potem poczytam coscie tam napisaly :)

witam nowa forumke

asia czekam na zdjecie motylka

cynamonka- literki prawdopodbnie zamowie na allegro- w sensie drewniane niepomalowane wzory- potem podesle linka:) i je poprpstu pomaluje i ozdobie samodzielnie- wycinac chyba nie dam rady bo nie mam specjalstycznych narzedzi choc i o tym pomyslam- tylko malz mi odradzil bo powiedizal ze on zamiera ostatnio nawet jak ja cos kroje....:p pare razy skonczylo sie to krwawa kontuzja:p
 
Dzień dobry dziewczyny :), dzisiaj trochę dłużej pospaliśmy, chyba przez zmieniające się tutaj ciśnienie.

Antiope, niedrapki mogłabym wysłać jako list zwykły i zapewne tyle by kosztowało, ile znaczek na najtańszą kopertę z listem w środku, bo ta rzecz mało waży. :) U nas ze świąt zostało jeszcze sporo znaczków A, więc to żaden wydatek.

Landrynko, Perle, motyla dzisiaj umieszczę. :) Tylko go jeszcze poprawię igłą do filcowania.

Diablico, witaj. :) Musisz się bardzo oszczędzać, skoro są takie problemy. Znam to po sobie, musiałam zwolnić tempo życia o ponad połowę, bo inaczej kiepsko by było...

Edit: Perle, lubię zwiedzać galerie i muzea, ale też jak Ty nie pojmuję współczesnych bohomazów. To już mój kot by ładniej namalował, gdyby przeszedł się po płótnie zamoczonymi łapami w farbie. Stanowczo wolę sztukę dawną do przełomu wieków XIX/XX.
 
Ostatnia edycja:
Hej ho.

Nie miałam dziś fajnej nocy ale co tam...
Połozyłam sie koło 23. oblooknełam housa... i o 24 juz gotowa byłam do spania. A tu nagle zgaga siku potem kaszel. brzuch jak balon... Do 3 nie mogłam zasnąć. Mat obudził mnie ok 7. Patrzyłam na niego jednym okiem ale juz nie zasnełam.

U nas pogoda iście angielska... leje znowu i tak bedzie przez nastepne 2 tygodnie.

Perle noc wykorzystana... Zazdroszcze. Troche kultury wszystkim sie przyda:)) Chetnie bym z Toba połaziła.

Antiope masz racje z tą wysyłką niedrapek. Czy to się wogóle opłaca?

Djablica ty juz wyczerpałaś limit wizyt w szpitalu. Masz zezwolenie jeszcze tylko na 1 raz na poród. Na wiecej sie nie zgadzamy. (myśle że reszta się ze mna zgodzi:p) wstaw sobie suwaka:p bedziemy wiedzieć ile Ci jeszcze zostało.
Rozgość się:)

Joanna153 juz sie nie moge doczekać tego motyla:))

Wiec dla wszystkich życzę słonecznych pieknych niebek:) żeby wam dziś było tylko miło i przyjemnie.
 
Ostatnia edycja:
die_perle mnie też rzadko podoba się sztuka nowoczesna, więc wychodzi na to, że podobnie jak Ty jestem ignorantką. Bardzo fajnie spędziliście czas z mężem i córcią.

joanna153 to ile miałabym Ci pieniążków za te niedrapki dać? Miałabyś ze dwie pary? I przelewem na konto, czy jak?
 
Antiope, to będą naprawdę groszowe sprawy, więc za darmo wyślę. Większa prowizja chyba wyjdzie za sam przelew. :D Zresztą jak wolisz, najwyżej potem się rozliczymy. A jak kiedyś wspomniałam, kilka par łapek dostałam od koleżanek, gdy już miałam 3 pary ze sklepu dziecięcego, więc się mogę podzielić, bo mi te całkowicie wystarczą i nie wiadomo, czy maluch będzie je nawet tolerować. Poniżej daję zdjęcie par, którymi mogę się podzielić. :)

IMG_7197.jpg

PS Te białe mają gwiazdeczki.
 

Załączniki

  • IMG_7197.jpg
    IMG_7197.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 26
Cześć dziewczyny!

Dzisiaj znowu tak na szybciutko bo teściowa ma urodziny i zaraz trzeba będzie ogarniać całą bandę dzieciaków (aż 11 sztuk.) Ich rodzice też będą, ale "kochana ciocia i jeszcze bardziej kochany wujek Tomek" zawsze trzymają nad nimi bata, żeby nie roznieśli nam domu ;p

djablica witam na forum i dołączam się do życzeń Landrynki !! Też jestem Tyszanką, tyle że obecnie z Bierunia :-p. Fajnie mieć kolejną osobę ze swoich okolic.

Życzę miłego dnia wpadnę wieczorem albo dopiero jutro.
 
reklama
joanna153 [FONT=&quot]to jeśli możesz tak wysłać, to super. Najwyżej ja Ci wyślę coś czego ja będę miała za dużo, albo jak się więcej rzeczy zbierze to się rozliczymy. W takim razie bardzo Ci dziękuję. Zaraz Ci wyślę adres na priv. [/FONT]
 
Do góry