reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

dokładnie na temat gazów to lepiej głośno nie mówić... mi się właśnie brzuch powiększył, nawet wczoraj ciocię taką dalszą spotkałam a ona mówi: widzę, że Was przybędzie. Byłam w szoku bo ona nic nie wiedziała a tu przecież dopiero koniec 9 tyg czy 10. Ja co do syfków to normalnie nie chce mówić! Mam od początku ciąży zesypane całe czoło, sporo też mam na brodzie. Aż sama jestem w szoku i mnie to wkurza! Mdłości i wymiotów brak i mam nadzieję, że się już nie pojawią
oj kate mi by się też coś przydało na te syfki bo to jest straszne! to faktycznie do wizyty jeszcze troszkę czasu masz :)
 
reklama
moze ze mnie egositka ale ciesze sie ze tymi gazami sama nie jestem:D:p

ja dzis jeszcze nic nie pilam a w wc od rana bylam juz chyba z 6 raz!!!! w nocy wstaje tylko raz poki co...i tez mam wrazenie jakby macica sie powiekszyla???

Haha to i ja się przyłaczam ja mam straszne wzdęcia przez co mój brzuch wydaje się taki duży a to dopiero 6 tydzień OM
 
moze ze mnie egositka ale ciesze sie ze tymi gazami sama nie jestem:D:p

ja dzis jeszcze nic nie pilam a w wc od rana bylam juz chyba z 6 raz!!!! w nocy wstaje tylko raz poki co...i tez mam wrazenie jakby macica sie powiekszyla???

Ja w nocy tez wstaje 2 razy siku a wczoraj wieczorem poszlam raz, chyba wysikalam z litr, polozylam sie do lozka i za 10 minut to samo :p
Co do bakow, mam to samo - ale nie jestem sama, jak cos uleci to moj TZ poprawia po mnie i jest wesolo :D
 
Uff ... a ja myślałam, że tylko ja idę na rekord z wielkością brzucha :D
Zastanawiam się co jutro włożę, bo jak wkładam swoje spodnie,no to czuje dziwny dyskomfort...najlepsze są więc wielkieee dresy albo leginsy ukochane:))
Siusianie - normalka.. ale oczywiście ostatnio dałam popis, bo poszłam na badania,a rano nie miałam pojemniczka na mocz..poszłam wcześniej do apteki, stoję później w kolejce do badań.. wchodzę do środka - Pani pyta czy mam mocz,mówię -" no w chwili obecnej nie mam, ale da mi Pani 5 min, bo z tym problemów żadnych ostatnio nie mam" ... Pani wybuchnęła śmiechem,a ja po 2 minutach wróciłam z pełnym pojemniczkiem :) Są plusy:))):rofl2:
Wstaje w nocy raz... ale chodzę późno spać. Więc później jeszcze ok 2-3 i nad ranem :) Oczywiście idę z zamkniętymi oczami do łazienki...obym nie wyrżnęła tylko :-D
 
Rajani ja tez sie pocieszam- a raczej MoNż mnie pociesza wturujac melodyjnie:D bekam tez:) a potem mówie pozdrowienia od Groszka:p

Kate na twarzy mam pojedyncze (konkretnie 2 syfki) za to na plecach jak jakas wysypka- jak to zobaczylam to bylam przerazona kazalm męzowi obejzec dokladnie czy to nie jakies uczulenie- bo mam plecy cale w czerwone kropki! szok!

Nula nie wiem czy juz cos widac u Ciebie czy nie- ale znam osobiscie ludzi ktorzy maja jakis"dar" i widza po oczach, nie wiem twarzy! ponoc to widać tylko trzeba umieć patrzeć!

ostatnio spodobalo mi starodawne stwierdzenie "przy nadziei" jestemy przy nadziei:)
 
ja na szczęście w nocy nie muszę wstawać siku, wystarczy mi raz przed spaniem i ok. Ale też dość często chodzę
die_perle mi się wydaje, że to dlatego, że mam właśnie taki brzuch już spory i chyba dlatego. Koleżanki z uczelni nic nie wiedzą jeszcze (poza 1, która ostatnio jak wylądowałam w szpitalu to ściemniała, że mam gorączkę i zapalenie oskrzeli bo nie chciałam wtedy jeszcze wszystkim mówić) ale jutro na pewno już zauważą więc trzeba się będzie pochwalić :)
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis dzwonilam do swojej przyjaciółki z Polski-pracowalysmy razem i dzwonilam do pracy wlasnie- i akurat przyszli chlopcy(policjanci- bo ja w policji pracowalam) kwiaty im dawac na dzien kobiet- i mi tez skladali zyczenia- krzycząc do słuchawki "rosnij duza:p "sie moja przyjaciólka wypaplala:p no ale milo mi bylo :)
 
hej dziewczyny, ja się nie odzywałam bo miałam takie mdłości i wymioty, ze z łożka nie wstawałam. W środę tylko do lekarza pojechałam, wszystko ok, serduszko biło, dzidziuś 1 cm. Także wszystko w porządku. Muszę się zgłosić do polożnej.
 
Pietrucha ja tez jak ide nad ranem do wc- to jak zombie- rece tylko przed siebie wyciagam zeby w cos nieprzykurzyc- mąż sie smieje ze mnie strasznie ze jak pijaczek z zamknietymi oczyma..nawet drzwi do wc nie zamykam:p tylko siuuuuuurrrrrrrrrrrr i do lozka:D

Monia
gratulacje :)
 
reklama
Coś mi nie idzie to sprzątanie :eek: No, może kuchnię trochę ogarnęłam. Chyba musiałabym wyłączyć pudło. Ale ogólnie to mi się nie chce, bo czuję się tak jak ta pogoda za oknem - łeee...

nula kciuki za pisanie - pamiętam jak mi szło pisanie pracy; ale w grudniu nie miałam nawet pierwszego rozdziału, a w styczniu zapadła decycja o obronie w lutym i potem poszłooooo... Jej, kiedy to było....
I nie pytaj jak mój M do szpitala jechał - w aucie skurcze się nasilały; przeszło 35 km pokonał w niespełna 20 minut - szczęście, że niedziela była, to ruch był mniejszy, choć nie aż tak, bo akurat piękna wiosenna pogoda wtedy się zrobiła, to ludziska korzystali ;-)

Antiope synek miał tylko 3620g (ale szacowali, że ponad 4kg) i 57cm.
O olejku do masażu nie słyszałam, ale ogólnie, żeby masaż szyjki robić - ja próbowałam, ale coś mi cierpliwości brakowało ;-) Natomiast można pod koniec ciąży brać olej z wiesiołka - ma on pomóc w rozwieraniu szyjki; ja brałam i może dlatego poszło tak gładko?
Ja przez całą ciążę miałam przeczucie na dziewczynkę, ale wyszedł nam chłopaczek :-)
O rany! Nie tylko u mnie pożary ostatnimi czasy ;-) Ale u mnie z gapiostwa, to głównie wszystko z rąk mi leci. A dziś chciałam patelnię włożyć do umycia do... piekarnika :-D

deli no piękna postawa Twojego Pana :tak: Zdrówka dla Olusi

die perle
brzuszki rosną - ja wczoraj guzik od spodni odpinałam, bo mnie już cisnął. Jak tak dalej pójdzie to za miesiąc będę wskakiwać w ciążowe, bo wyjścia nie będzie.
Gazy to jeszcze małe zło - są gorsze problemy :sorry:

syfki tez mi się pojawiają tu i ówdzie (a już myślałam przez chwilę, że mi się cera poprawia - jak przy Rafale), ale ja przyzwyczajona jestm, bo to moja codzienność :confused2:

monia super, że maluszek rośnie. No a mdłości kiedyś ustapią - oby jak najszybciej ;-)

Patrzy na mnie taka wielka sterta prasowania, a ja zerkam na żelazko i nie rozumiem czemu się samo poprasować nie chce :confused:
 
Do góry