reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

MartOocha miewam takie bóle choć od paru dni rzadziej. Miałam wczoraj wieczorem po parodniowej przerwie. Nie lubię bo to stresuje, ale trwa krótko, tak jak u Ciebie.
A mdłości też pojawiają się i znikają.
 
reklama
Ja też mam bóle brzucha jak na @ czasami kujące, ale z tego mówiłam lekarzowi są normalne. Co nie zmienia faktu stresowania się.
Mdłości mam non stop :-(.
 
Cześć Dziewczyny :)
Trochę mnie tu nie było jeszcze co wchodze i chcę coś napisać to mi sie internet wiesza.

martOocha- witam Ciebie w gronie przyszłych Mam :)
nnatalie- ciesze się że już jest ok i nie masz już plamień :)
pietrucha- Wszystkiego Najlepszego, chociaż najlepszy prezent nosisz już pod serduszkiem :) 100 lat
Gaga- trzymam kciuki, daj znać jak będziesz juz po. Ja mam jutro USG i też już się nie mogę doczekać i też mam małego stresa.

Dziewczyny piszecie że macie mdłości i żle się czujecie strasznie wam współczuje ;/. Na szczęście mnie to narazie omija i mam nadzieję że tak zostanie chociaż od niedawna zauważyłam że jestem wrażliwsza na zapachy.

Pisałyście rownież o 2 prowadzących lekarzach ja własnie się zastanawiam żeby nie zapisac się do lekarza w szpitalu w ktorym chcę rodzić żeby już go znac i żeby był ewentualnie jak zacznie się już poród. :)
 
Mnie raczej brzuch nie boli- pobolewal jak na @ na poczatku- teraz nie...choc dzis mam straszne parcie na pęcherz- jakby byl pelny caly czas go czuje...a i wieczorekim wczoraj ciupeczke mnie brzuszek pobolal- ale to krotkie bylo i w sumie jednorazowe.
Mdlosci dzis mam troche silniejsze niz dotychczas bo tabletka nawet niekoniecznie pomogla...ale nie wymiotowalam jeszcze:p poki co na szczescie- a co do jedzenia- mnie nie odrzucilo od niczego w zasadzie- dzis wtrazolilam kromeczke z pasztetem z indyczka:)
a co do magnezu- tez łykam! ponoc warto! no i JOD i KWAS FOLIOWY rzecz jasna:)
 
Normalnie niedogodzi. Jak są mdłości i wymioty to źle, a jak nie ma to też źle bo stres.

martOocha mnie częściej kłują jajniki a ból o jakim piszesz to miewam, ale bardzo delikatny i trwa dłużej niż 5 minut.

A cycki jeszcze Ci urosną, nic się nie martw :-)


die_perle jod i kwas foliowy też łykam


Kate witaj. Jak u Ciebie? Incydent z plamieniem mam nadzieję poszedł w niepamięć?
 
Antiope dalej mam plamienie ale jest ono bardzo małe i na szczęście nie jest to już krew tylko blado brązowy śluz. Jutro tak jak pisałam idę na usg i mam nadzieję że zobaczę maleństwo z bijącym serduszkiem i że będzie wszystko ok.
 
Kate trzymam kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze i jeszcze będziemy na spacerki z dziećmi razem chodzić (ja też z Krakowa :-)).
 
reklama
Do góry