reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Pietrucha - wiec najlepszego sto lat!! :) preznet masz jak się patrzy...a ja ...ja na 99% w dzien swoich 30 urodzin Groszka z męzem na swiat powołalam wiec tez jakby prezent urodzinowy:)
ach te 30ki! nasza fasolka powstała w 30te urodziny mojego mężą :)

tak jak patrzę to wszystkie moje dzieci z okolic męża urodzin... ktoś gotów pomyśleć, że tylko raz w roku sex uprawiamy :)


Pietrucha, sto lat
Gaga, trzymam kciuki
 
Deli ja zawsze chciałam mieć większy biust, więc też nie narzekam. Ale muszę przyznać, że dzisiejsza 100 w obwodzie to już coś. Normalnie mam 88 czy jakoś tak


Pietrucha wszystkiego najlepszego! Ja testowałam w dniu urodzin, to był dopiero prezent


Gaga trzymam kciuki. Na pewno wszystko będzie ok.


die_perle dobrze, że mi przypomniałaś, zjem sobie pomarańczkę
 
Cześć kochane:* dziękuje za słowa wsparcia!! Narazie odkąd wstalam nie ma wiecej tych "nitek,skrzepkow" nie wiem co to było.... Bede dzwonić i zobaczymy co powie... Jeśli nie dzis to postaram sie na poniedziałek chociaz przełożyć wizyte...
jeśl nitki były bardziej brązowe niż czerwone, to to może oznaczać lekki stan zapalny szyjki (nic groźnego). Do lekarza zawsze możesz pójść- w końcu stres i niepewność SUX. Generalnie niebezpieczne są lekkie krwawienia oraz mocne czerwoną krwią.. (chociaż znam przypadki,że dziewczyna krwawiła- a wszystko się dobrze skończyło)

Die-perle- na suwaczkach pokazywany jest rozmiar maluchów przybliżony do końca danego tygodnia. Maluszki zawsze się różnią, bo to przecież nie małe komputerki ;) Zarodki rosną 'skokowo'..i nie ma co się stresować :)
Ginka powiedziała,że odpowiada wieku ciaży-więc proszę się nie stresować :)
 
a ja zjadłam pieczywo razowe z ogorkiem i sola.. na mysl o wedlinie i serze jest mi nie dobrze... ciagle mnie mdli okropnosc... wczoraj to chyba ze 3 razy wymiotowałam :(

co do długości maluszków to zawsze będzie +/- kilka mm/cm :)
 
Antiope nie mam pojęcia. jestem po przeprowadzce i trudno mi znaleźć centymetr.

Ogłaszam, ze nie wchodzę dziś do kuchni. Ledwo weszłam spojrzałam na mięso i łazienka.
Już mnie wszystkie wnętrzności bolą :-(.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny..a macie czasem takie chwile bóli jak na @? u mnie to zazwyczaj nie trwa dłużej niż 5 min.. ale pojawia się z 2 razy dziennie..
Ja generalnie wymiotuję od ok 10 dni..ale są dni o wiele lepsze gdy mam tylko lekkie nudności (i wtedy od razu łapie stres:baffled:). Np. wczoraj miałam dzień bez wymiotów i bardzo się martwiłam.. ale dziś już całe śniadanko do Wisły poszło:-p.. więc te objawy też mogą się pojawiać i znikać na jakiś czas..
Cycki mi jakoś nie urosły..tylko tkliwe są.. chciałabym żeby urosły:-p.
 
Do góry