reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

reklama
Czesc kobietki
zatrzymali mnie w szpitalu:/ narazie leze i odpoczywam i czekam aż mnie lekarz zbada bo narazie duży ruch na porodowce i czekam cierpliwie ....
 
Natlie slonko trzymam kciuki zaciskam piescie! trzymaj sie! czekamy na wiesci i mocno wierzymy ze bedzie dobrze!!!!


Dziewczyny a Wam lekraka nie mówila o jodzie zeby brac- mi mowila ze jest nawet wazniejszy od kwasu foliowego...
 
natalie daj koniecznie znać po badaniu !!

co do jodu to pewnie zdecyduje sie na witaminy z tym składnikiem ale dopiero od 2 trymestru.. w pierwszym trymestrze najwazniejszy kwas foliowy, no ja musze ten magnez brać - tak mi zawsze lekarza polecaja ;]
 
nnatalie04 mocno trzymam kciuki :* trzymajcie się ciepło!!:* Odpoczywaj, będzie dobrze:*
die_perle ja przez swoje problemy tarczycowe jod mam zakazany:) Ale w tym co jemy na co dzień jest sporo jodu - może używać soli jodowanej , niektóre ryby mają w sobie sporo jodu:)
A bierzecie jakieś witaminy już? Dla ciężarnych? Mi jeden lekarz powiedział , żebym już łykała..a drugi, że mam się wstrzymać do 11 tyg:))
 
natali trzymaj się Kochana i dawaj znać co i jak po badaniu :)
ja biorę tylko kwas foliowy bo mój lekarz jest przeciwnikiem jakichkolwiek leków i ja się z tego ciesze :) co do biustu to ja mogę komuś trochę oddać bo ja w tej chwili mam rozmiar 80F, który zaczyna się robić mały co mnie przeraża! a co do zachcianek to ja od wczoraj jem taka śmieszną sałatkę - pomidory kroje w kostkę, do tego cebula czerwona, sól pieprz i troszkę octu. No normalnie pycha :)
 
Antipe to fajanie musimy zrobic jakieś spotkanie Pażdziernikowych Mam jakoś wcześniej :)
A zastanawiałaś się już może w którym szpitalu będziesz rodziła?
Natalie trzymam kciuki baaaardzo mocno, na pewno będzie dobrze i czekamy na wieści.
 
Natalie trzymaj się i odpoczywaj sobie. Nie stresuj się, najważniejsze, że nie krwawisz. Jestem pewna, że dwa serduszka nadal biją ;-) daj znać jak będziesz po USG.
 
Ja witamin nie biore - lekarka rowniez powiedziala ze mozna je zaczac brac jesli wyniki beda pokazywaly niedobor ale po 12 tyg- teraz nie ma to sesnu i potrzeby...co do jodu w moim przypadku bynajmniej jest niezbedny, tak jak i kwas foliwoy- biore 10 razy wiekszą dawke niz normalna cięzarna:) i to od poczatku staran:)
 
reklama
die_perle ja przez swoje problemy tarczycowe jod mam zakazany:) Ale w tym co jemy na co dzień jest sporo jodu - może używać soli jodowanej , niektóre ryby mają w sobie sporo jodu:)
A bierzecie jakieś witaminy już? Dla ciężarnych? Mi jeden lekarz powiedział , żebym już łykała..a drugi, że mam się wstrzymać do 11 tyg:))

Nie biorę żadnych witamin, jedynie kwas foliowy. Nie mam w planie nic brać chyba, że wyniki badań wykażą jakieś braki ale jak do tej pory mi się nie zdarzyło.

O jodzie nic nie słyszałam i nigdy nie brałam... die_perle napisz coś więcej jeśli wiesz. Na pewno te, które mają problemy z tarczycą muszą konsultować z lekarzem, nic na własną rękę.

magnez - jeśli ktoś jak ja nie jest miłośnikiem sztucznych suplementów itp to gorąco polecam picie MUSZYNIANKI. Polecił mi mój lekarz z pierwszej ciąży i perfekcyjnie chronił mnie przed wszystkimi skurczami łydek, bólami i innymi doligliwościami spowodowanymi niedoborem magnezu.
 
Do góry