reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

La Mari- ale ja sie nie suwaczkami sugeruje..bardziej wpisami niektrych dziewczyn ktore pisza o kilku centyrmetrach...ja nawet do jednego nie dobilam???!!!
 
reklama
La Mari bo Ty to już weteranka jesteś, to z większym luzem podchodzisz. Ja wiem, że gdybym zobaczyła jakieś plamki skrzepy itd., to od razu pognałabym do lekarza, bo inaczej oszalałabym z nerwów. na szczęście u mnie nic takiego się na razie nie pojawiło.

Byłam właśnie na zalecanych badaniach krwi i 220 zł do tłu...no ale cóż. Dziś znowu mam stresa, że z moją dzidzią coś nie tak, bo już nawet cycki mnie za bardzo nie bolą, tylko trochę. Dla pewności zmierzyłam ich obwód i się trochę uspokoiłam, bo znowu urosły o 2 cm. Mnie ta ciąża zamiast w brzuch iść, to tylko w cycki. Może to ciąża pozamaciczna ;-)
 
ja w pierwszej ciazy miałam małe krwawienie i dostałam leki na podtrzymanie... ale niewiadomo czemu bo 24h wczesniej byłam na cytologii i to dziwne ze po tak poznym czasie by było takie plamienie ale na wszelki wypadek lekarz wolał dmuchać na zimne... to był jedyny raz wtedy i było ok z dzidziusiem :)
 
A nie wkrecam se nic- lekarka powiedziala ze jest taki jaki powinien to jest1 4 dni temu mial 7mm dzis moze miec juz wiecej:)
za 5 tygodni pewnie bedzie juz szedl w ladne centymetry:) a co do wieku ciazy- mi sie zgadza co do dnia z usg i om :)

Mi w cycki nie idzie..w sumie narazie chyba w nic mi nie poszlo..tak mi sie wydaje- :) choc wczoraj jaks sie nazarlam plackow z dyni..to myslam ze zaraz urodze:D
 
Do sportowego rozmiaru piersi i ja się zaliczę, bolą, ale coś słabo rosną... więc mam nadzieję, że się zmobilizują w końcu!:-D
natalie - o uspokojeniu się trudno mówić ale lekarz może Cię uspokoi - na pewno wizyta nie zaszkodzi, skoro jesteś zmartwiona. A teraz jeszcze plamisz? czy to tylko chwilowe?
die_perle ja byłam niedawno na Usg i miał być 7tydz i 6 dzień, a z usg wynikało, że dzidziuś jest 5 dni młodszy i ma 1 cm. Więc lekarz powiedział, że mam dobry wynik :)
A dwa dni u naszych dzieciątek to szmat czasu, więc każda wynik może mieć inny. Najważniejsze, że rosną i serduszka walą jak dzwony :)
Mi w najbliższych dniach cukier podskoczy, bo dzisiaj dzień urodzinowy:) Więc w brzuszku mam najpiękniejszy prezent na świecie :rolleyes2: i nic mi do szczęścia więcej nie trzeba :)
 
Pietrucha - wiec najlepszego sto lat!! :) preznet masz jak się patrzy...a ja ...ja na 99% w dzien swoich 30 urodzin Groszka z męzem na swiat powołalam wiec tez jakby prezent urodzinowy:)
 
MatrOocha cześć!
Dziś o 18.15 trzymajcie kciuki- mam USG, a dziś akurat 9tydz.- dla mnie pechowy. Na szczęście grafik na dziś mam wypełniony po brzegi więc nie mam wiele czasu na myślenie: praca do 15.30, odebrać Młodego ze szkoły, do domu, obiad, lekcje, na 18tą zawieźć do szkoły muzycznej i prosto stamtąd na USG,....paść na mordę. Coś w pracy tylko dziś pusto. Gdzie ci ludzie?
 
reklama
Gaga- trzymam kciukasy!!! nic sie juz zlego nie moze wydarzyc! wyrobilas nadnorme....


Jem magdalenki i jogurt babnanowo czekoladowy...po kanapce z pasztettm smakuje wysmienicie..
 
Do góry