reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kasia - a pneumo i medingo kiedy można znowu zacząć ? nie jest tak, że potem tylko jedna dawka po ukończeniu 2 roku życia?
w tej chwili jak by się szczepiło to są 4 dawki
można szczepić jak dziecko ma pół roku to są 3 dawki
albo chyba 2 lata to 1 dawka


ja zastanawiam się nad takim misiem http://allegro.pl/mis-do-usypiania-dzwieki-z-lona-hit-na-swiecie-i1946659593.html tylko troche drogi :(
a tu coś fajnego dla osób używających chusteczek do pupci http://allegro.pl/prince-lionheart-nawilzacz-podgrzewacz-chusteczek-i1949644182.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
w tej chwili jak by się szczepiło to są 4 dawki
można szczepić jak dziecko ma pół roku to są 3 dawki
albo chyba 2 lata to 1 dawka


ja zastanawiam się nad takim misiem Miś do usypiania dźwieki z łona HIT NA ŚWIECIE ! (1946659593) - Aukcje internetowe Allegro tylko troche drogi :(
a tu coś fajnego dla osób używających chusteczek do pupci Prince Lionheart nawilżacz podgrzewacz chusteczek (1949644182) - Aukcje internetowe Allegro
A to już nie lepiej to? Konik Morski Świecąca przytulanka Fisher Price (1947448597) - Aukcje internetowe Allegro
Albo to? Kubuś Puchatek Świecąca Przytulanka Fisher Price (1942730296) - Aukcje internetowe Allegro
Jest tańsze ,a też fajne :) Tricolor pamiętam polecała konika morskiego ;-)
 
Moja ma dalej ten cholerny katar!!!! już chyba 4 tydzień???!! i zamiast lepiej to jest coraz gorzej!! w ciągu dnia nic, a po nocy oddechu złapać nie może taki nosek zapchany! może to jakieś zatoki???alergia???albo coś?? to już za długo trwa, a za tydzień mamy szczepienie, co prawda nic poza katrem jej się nie dzieje i na pewno ją zaszczepią, ale się boje ewentualnych komplikacji...

Justyś Amelka tak mi nie płacze żeby się zajść, ale ze starszą tak miałam, jak się rozdarła to nic nie było w stanie odwrócić jej uwagi i aż się zachodziła. Okropne to jest, ale wystaczy dmuchnąć mocno w buzie, albo właśnie potrząsnąć i zaczyna oddychać, wiem że to się zdarza nawet już duzym dzieciom, koleżanki 7-letnia córka tak miała.
Może był śpiący i dlatego tak płakał??? moja jak nie może zasnąć to się strasznie wścieka i płacze.

Marti Moja takie torpedy sadziła jeszcze kilka tygodni temu, teraz tak cicho robi że nawet nie wiem kiedy.

Nasza już od kilku tygodni zasypia w kołysce, właczamy jej muzyke relaksacyjną i kołyszemy i sobie zasypia, na rękach praktycznie w ogóle jej już nie noszę, bo już nie ma potrzeby, albo się wyleguje w leżaczku, albo w kołysce i nie protestuje. Tylko wieczorem żeby tak mocno na noc zasnęła to trzeba pilnować jej snu bo się wybudza co chwile i trwa to wszystko teraz już do 11, potem śpi do 4,zje i śpi, potem amciu o 7 i dalej spanie cały czas jeszcze jak odprowadzam Olke do szkoły na 9, wygłodniała budzi się po powrocie do domu koło 10. A od 3 dni ma jakąś faze śpiocha, całe dnie...aż się martwie czy to może przez ten katar? może niedotleniona???

Tak wszystkie polecałyście tego konika z FP że go na mikołaja zamówiłam, licze że się spodoba bo zauważyłam że uwielbia zabawki, mata i karuzelka ją zachwycają, z rozdziawioną japką słucha, oczka wielgaśne robi, śmieje się, potrafi tak z pół godziny się wgapiać w coś co się rusza i jeszcze gra.

Ja tam daje smoka praktycznie od początku i nie zauważyłam jakichś zaburzeń ssania u niej, nawet butle z moim mlekiem od czasu do czasu dostaje i jest wszystko ok.
 
malutka dziekuje za rade.
elifit zdecydowanie to sen o uciekajacym cycku... a jak sie usmiecha przes sen to pewnie cycus wraca :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry