reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

reklama
monysia ja ci chetnie moj wysle jesli chcesz, tylko ze to z UK, a pewnie bys wolala jakis Polski bo taniej bedzie smsowac? daj znac :)

Milka to ty bedziesz w tym tygodniu :)

Ja prosze zeby sie juz nikt w kolejke nie pchal!!!!! Ja pewnie bede czekac do konca czyli 2 tyg, po terminie.... no ale jeszcze w pazdzierniku sie wyrobie, bo max dwudziestego dzidzi powinno sie pojawic :)
 
Cześć laski.... Tragidżys normalnie... w nocy wypiłam zaledwie 250 ml wody a wstawałam chyba z 12 razy na kibel z takim parciem jakby miało mi pęcherz rozerwać. Na domiar złego teraz mnie czyści. Dziś mam taki ból pleców że chodze zgięta wpół. Rano zasłabłam, dobrze ze R. wrócił w nocy to mnie pozbierał. Złapał mnie taki ból okropny podbrzusza że prawie sie osunęłam na ziemie. Teraz leże w wyrku z laptopem i odpoczywam ale coś czuje że znów musze na kibel gnać... Straszna ch*jnia....:wściekła/y:
mi to wyglada na zblizajacy sie porod, daje ci dzisiejsza noc

no tak tak nawet nie poczujesz ;) swoją drogą z jednej trony fajnie a z drugiej to sama nie wiem... Dwa lata temu jak poszliśmy z moją szwagierką na porodówke , czekając na poczekalni wpadła dziewczyna wrzeszcząc ,że czuje główke.:szok: Personel szybko się nią zajął ale jedna z położnych bardzo krzyczała ,że jak to można nie czuc ze się zbliza porod że jest bardzo nieodpowiedzialna i takie tam:baffled: Moim zdaniem to z tą położną chyba było coś nie tak bo przeciez z tego co wszyscy wałkują i co się słyszy porody są przeróżne:tak:
nie wiem jak to mozliwe zeby nie poczuc skurczy porodowych

monysia najlepsze zyczenia i kciuki za mame
 
Witajcie, ja tez jeszcze w dwupaku...mimo ze myslałam ze bedzie wszystko wczesnie a tu nic, dziecku sie nie spieszy....w poniedziałek miałam pobrane badanie GBS i jeszcze musiałam sobie zawieśc do laboratorium, wynik mam odebrac jutro. Dzisiaj czuję się cos dziwnie albo na zmiane pogody albo szykuje się do porodu...oby...
 
monysia- wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz :*

Fato - gratki :***

Dziewczyny mam takie pytanko? Jak ustaliłam sobie że kąpie małego o 19 tej a on wtedy śpi w najlepsze to mam go wybudzać??
 
Anita urodzila juz 23 wrzesnia, Asionek sama wpisywalas na liste rozpakowanych mam ;)

matko jaki zakret ze mnie hehe
w kazdym razie Anita jest bardzo szczesliwa mamusia , karmi piersia i ogolnie wszystko jest cacy :)))

ja pewnie też :crazy::sorry::zawstydzona/y: już przestałam o tym myśleć
bo mnie szlag trafia, becze bez przerwy,
nastrój mam zajebi...



Może któraś prześle mi swój nr na priv
jutro idę do szpitala a Malutkiej jeszcze nie ma
więc może przyda mi się jeszcze jakiś kontakt :-D

glowa do gory bedzie ok !!
w koncu porodzimy wszystkie , oby tylko dosc szybko hehe

monysia - wszystkiego dobrego :-D ja też rano wybieram się do szpitala mam nadzieje, że szybko mnie wykopią z Heleną :-)

no moja droga chyba bedziesz nastepna :))

monysia- wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz :*

Fato - gratki :***

Dziewczyny mam takie pytanko? Jak ustaliłam sobie że kąpie małego o 19 tej a on wtedy śpi w najlepsze to mam go wybudzać??

kurcze nie wiem ?? a o ktorej pozniej wstaje ?? moze poczekac ... wsumie ciezka sprawa sama nie wiem co bym robila hehe
 
reklama
Do góry