reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

dziendobryyyyyyy jestem mega zadowolona, bo wczoraj kupilam ikeowskie lozeczko, udalo mi sie bo byly ostatnie trzy, i juz nie beda ich produkowac, i myslalam ze mi sie nie uda. Chcialam odlozyc zakup na przyszly miesiac, ale mnie zmusili do zmiany zdania musialam jechac do ikei w drugim koncu miasta, bo w tej kolo nas juz nie bylo. Ale sie nabiegalam :-D
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie mamusie i ich brzuszki! Ale dziś miałam spanie :tak:Ale to przez to, że w nocy ogromna burza, obudziłam się,a ze mną dziecko i szalało w najlepsze :)
 
Ewa Banak moja pierwsza ciąża
Dlatego jestem podatna na sugestie i opinie =(

A w ogóle wczoraj w szkole rodzenia dostaliśmy butelki AVENTa =]
A ja całe zajęcia bawiłam się taką śmieszną małą podusią z jakimś
takim drobnym groszkiem w środku :rofl2:
Była taaaaka milusia :sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie!
Ledwo żyję:wściekła/y:, oczy mi się zamykają a tu do 14.30 trza pracować:wściekła/y: Byłam dzisiaj z samego rańca na glukozie, a feee Dobrze, że to paskudztwo można pić z cytrynką :-) Wypiłam kawkę, zjadłam bułeczki maslane, porcję arbuza, a samopoczucie dalej takie jak było. Miłego dnia
 
Do góry