reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Siemka mamuśki..

O tabletkach..
Jodu niekazał mi moj gin brać..biore tylko prenatal clasic.Z Julka w ciazy tez go brałam,moj organizm go toleruje i to najwazniejsze:-)
Ja zamiast duphastonu,ktory bralam z Julka biore Luteine podjezykowo..jest ochydna ale 2xdziennie sie da wytrzymac te pare minut:tak:Ale za to jaka róznica cenowa:-)
USG u mnie kosztuje zawsze 100,- znaczy cała wizyta,ktora trwa okolo 30min:-)
Wywiad->badanie gin->cytologia (jeśli trzeba)->USG (z funkcja 4D)->Rozmowa końcowa

Jestem wyjatkowo zadowolona ze swojego lekarza..takiego ze swieczka szukac,szkoda ze musielismy sie poznac w takich okoloicznościach..ale wazne ze stamnął na naszej drodze:tak::tak::tak:

Dziś odebrałam wyniki i jestem w szoku mam wszystkie OK:happy:
Wr- uejmne
HBs- ujemne
Toxo-ujemne
CMV-ujemne
Morfologia -GIT:)
Glukoza-GIT:)
Mocz-GIT:)
Szkoda tylko ze nie mozna zalecanych zrobić na Kase:crazy:niesprawiedliwe!!!

Pozdrawiam w ten deczowy dzień;-)
 
Witam sie po troszke dłuim zastoju..
jakos ciezko u mnie z organizacja ostatnio i na nic czasu nie starcza, wczoraj na wieczor Was poczytałam ale zupełnie nie miałam weny by cokolwiek napisac...
Witam nową mamuske:)
podziwiam Wasz apetyt, ja mam napady głodu a tak to przez caly dzien umiem zapomniec o jedzeniu i piciu:szok: najbardziej przeraża mnie właśnie to picie bo wiem ze jakos norme powinnam osiagnac a ja nie umiem sie zmusic, i znowu bedzie malowodzie;/
szykuje sie powoli na wizyte, kąpiel, fryzura make up... trzymajcie za nas kciukasy
 
A nie mikro gramow?? Dawka podstawowa to 150 mikrogramow;> A jod trzeba suplementowac, zeby zapobiec kretynizmowi u dziecka.

Karolina a jak sie nazywa ten srodek co zazywasz ze jest i jod i kwas foliowy??
Folio forte,ale nie wiem czy jest w POlsce dostepny.Na nim jest napisany zeby brac do konca trzeciego,czyli juz nnie musze a zostalo jeszcze ze 100 tabletek.Jak chcesz to ci podesle napisz mi PW i jutro pojde na poczte
 
Anulka ja z tym piciem tez mam problem, w kazdym pomieszczeniu w domu stoi butelka wody i to pomaga pamietac!!!
trzymam kciuki za wizeyte... bedzie dobrze!!!!:tak:
 
reklama
Witam sie po troszke dłuim zastoju..
jakos ciezko u mnie z organizacja ostatnio i na nic czasu nie starcza, wczoraj na wieczor Was poczytałam ale zupełnie nie miałam weny by cokolwiek napisac...
Witam nową mamuske:)
podziwiam Wasz apetyt, ja mam napady głodu a tak to przez caly dzien umiem zapomniec o jedzeniu i piciu:szok: najbardziej przeraża mnie właśnie to picie bo wiem ze jakos norme powinnam osiagnac a ja nie umiem sie zmusic, i znowu bedzie malowodzie;/
szykuje sie powoli na wizyte, kąpiel, fryzura make up... trzymajcie za nas kciukasy
Tez mam problem z czasem, wiec jak mi sie uda to podczytam, a jak mam chwile to pisze ;-) Mi lekarz podkreslil kilka razy ze musze 3litry wody dziennie pic. Mam mala butelke w torebce, kolejna w samochodzie, i w kazdym pokoju, wszedzie woda :-D
 
Do góry