reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ale Wam zazdroszcze leniuchowania!ja dzisiaj tak fatalnie sie czuje, mdlosci, oslabienie organizmu a musze isc do pracy. Tak mi sie nie chce:-(
 
reklama
Hej :happy2:
U mnie też ponuro na dworze,chętnie bym poleżała ale też dziś do pracy trza ehhh......

A co do budyniu to moje ostatnio ulubione jedzonko mniam.....i winogron taaak

Miłego dnia Wam życzę
 
Witam dziewczyny.... Mało sie udzielam ale nadal wole z tym poczekac, wiem jak jest , pamietam to pisanie cieszenie sie dzidziusiem a potem zawod,placz i wole jeszcze poczekac.... czytam Was i cierpie razem z mamami ktore traca swoje fasolki mam nadzieje ze teraz juz bedzie dobrze.. dla nudzacych sie polecam zobaczenie bardzo ciekawego filmiku o 9 miesiacach zycia maluszka w brzuszku Życie przed życiem - Film Online - VoD w Onet.pl
 
hej mamusie :)
u mnie tez ponuro i do tego humor jakis nie teges :/


Dzien Dobry wszystkim,pije kawke i sie zastanawiam byc czy nie byc leniem dzisiaj?

jasne , ze byc :)

jedzmy dziewczyny tyle naszego...i leżmy brzuchami do góry....trzeba się szanować....(jem jabłko)

hehe no wlasnie trzeba sie szanowac :-D

Witam dziewczyny.... Mało sie udzielam ale nadal wole z tym poczekac, wiem jak jest , pamietam to pisanie cieszenie sie dzidziusiem a potem zawod,placz i wole jeszcze poczekac.... czytam Was i cierpie razem z mamami ktore traca swoje fasolki mam nadzieje ze teraz juz bedzie dobrze.. dla nudzacych sie polecam zobaczenie bardzo ciekawego filmiku o 9 miesiacach zycia maluszka w brzuszku Życie przed życiem - Film Online - VoD w Onet.pl

ja juz kilka razy slyszalam o tym filmie , ale nie moge go obejrzec , bo jest tylko w Pl dostepny ... a szkoda :/
 
Dokładnie w 10, na razie nie wklejam suwaczka bo nie chce zapeszać. Ciąże zaczełam od podtrzymania szpitalu, teraz siedzę w domu na zwolnieniu :-( więc jak wszystko się ustabilizuje to wtedy wkleje.
 
reklama
miłka ja też od początku byłam na zwolnieniu...plamienia podtrzymannie,,,,ale wszystko juz jest oki...wiec głowa do góry....będzie dobrze
 
Do góry