reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Czesc mamuśki ;-)
Fajnie ,że kilkoro z nas juz sie lepiej czuje -czego nie mogę powiedzieć o sobie...kurka mam odraze do picia,tego jeszcze w żadnej ciąży nie miałam,na sama myśl o herbatce zbiera mnie na bleeee,tylko woda małymi łyczkami jakoś wchodzi-ale stwierdziłam że to moja ostatnia ciąża więc przejdę ją z uśmiechem mimo wszystkich dolegliwości :-)
A wogóle to własnie zjadłam wielką miseczkę budyniu pycha...tylko troche niedobrze mi teraz hihi

Co do zaparć to rzeczywiście są wkurzające ,ja jem rodzynki i duuużo jabłek troche pomaga.

Ja Usg będę miała gdzieś za 3-4 tygodnie (pierwsze),ciężko jest bo też już bym chciała wiedziec jak tam moje dzidzi.W pierwszej ciąży też długo czekałam bo wtedy usg w Polsce nie było jeszcze takie dostępne i do końca nie wiedziałam co się urodzi,fajna niespodzianka była,ale w drugiej ciąży już nie wytrzymałam i zapytałam,teraz też zapytam :-)

Pozdrawiam wszystkie październikowe mamuśki
 
dziewczyny a macie takie zaparcia?? jak sobie dajecie z tym rade??

ja sobie wsumie nie radze :/ zjadam jogurty , actimel, sliwki , ciemne pieczywo , duzo pije , jem jablka , a i tak mnie lapie ... ehh do tego brzuchol boli i az jakis klucia pozniej mam w srodku :(

Chcialam tylko Asionka i inne dziewczyny przeprosic za male nieporozumienie...

Na zaparcia?? Hmm duzo wody pic, a mnie pomaga magnez.
Tylko glowa peka nadal

nie no bez przesady nie masz za co przepraszac !!!!!!!!!!!!!


Gwiazdka wspolczuje , ale na pocieszenie moge ci powiedziec , ze wiele z nas lepiej sie poczulo po 8tc , a wiec juz niedlugo ;))
 
Kurcze Asionek masz rację, że w 8 tygodniu jest jakoś lepiej - ja wreszcie nie mam wieczornych nudności - tylko tego nie zauważyłam, bo mam w to miejsce katar, gorączkę i takie tam...;-)

No i cieszę się, że od dziś już 9tc, ten czas tak szybko leci - tuż po zrobieniu suwaczek wskazywał ledwie 4tc...
 
na zaparcia dobre jablka :) zjedz tak 3 wieczorem, rano powinno byc lepiej. a jak nie lubisz to moze chociaz sok jablkowy. mnie pomaga, z reszta nie tylko mnie
 
A ja nie mam spania!!!!!!!Nasiedzialam sie na imprezie karnawalowej z dziecmi,bylo fajnie.Niemcy maja swira na punkcie karnawalu.Zarowno dzieci jak i dorosli sie przebieraja ,maja krola i krolowa itd.I myslalam ze po tylu godzinach to padne a tu nic.Poczytam troch to moze mnie zetnie.
 
reklama
Kurcze Asionek masz rację, że w 8 tygodniu jest jakoś lepiej - ja wreszcie nie mam wieczornych nudności - tylko tego nie zauważyłam, bo mam w to miejsce katar, gorączkę i takie tam...;-)

No i cieszę się, że od dziś już 9tc, ten czas tak szybko leci - tuż po zrobieniu suwaczek wskazywał ledwie 4tc...


oj tak czas bardzo szybko leci :) sama w szoku jestem jak patrze na moj suwaczek :)
a tobie kochana duzo zdrowka zycze !!!!

dobranoc mamusie :)
 
Do góry