reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam sie i ja !!!!

ja zaraz lece do tesciow na pogaduszki,a maz z mala pojechali do parku wodnego poplywac...
czuje sie wspaniale,az chce mi sie zyc!!!!Oby mi to nie minelo!!!!

milej niedzielki
 
reklama
CZeść!
u mnie zapowiada się bardzo leniwy dzień i bardzo kanapowy :)
wciąż mi nic nie dolega co mnie nadal martwi ale jeszcze tylko dwa dni ...

Miłego dnia mamuśki :)
 
witam wszystkie. ja juz od 7 na nogach, ale czuje sie wyspana i wypoczeta. jeszcze troche mnie muli, ale nie ma tragedii. pogoda sliczna, juz wiosenna, slonce itd. az chce sie spiewac i zyc :))) milej niedzieli
 
Witajcie,
jak ja Wam zazdroszczę tego dobrego samopoczucia, u mnie bez zmian mdłości, bóle głowy, i ta wzmożona senność, ogólnie opętało mnie takie lenistwo, że masakra;/ Zaczynam coś robić i nie skończę bo czuję się strasznie zmęczona, eh szkoda słów. Co do zaparć dziewczynki spróbujcie przegryzać suszone śliwki i popijać herbatkę rumiankową, na mnie to działa :) Co do jabłek to też jest dobry sposób.
Hehe widzę, ze obiadki u teściów u co niektórych dziewczynek się szykują :) Ja niestety muszę sama coś wyskrobać, bo nie chcę mi się do teściów jechać, nie chcę mi się w ogóle z domu wychodzić, a obiecaliśmy juniorowi wypad do aquaparku, ale niestety trzeba będzie odłożyć. Eh kiedy ja w końcu wrócę do "normalności".
Miłej niedzieli Wam życzę i dobrych humorków ;-)
 
Mama_Alana to mam nadzieje ze poczujesz sie w koncu lepiej. Ja sobie pojadlam i juz mi zdecydowanie lepiej. Najgorzej jak dopuszecze do glodu to odrazu mnie mdli.
 
Dzięki gosiane za dobre słowo;-) U mnie właśnie też mdłości bardziej się natężają gdy się przegłodzę, ale na samą myśl o jedzeniu włącza mi się odruch wymiotny. Jutro ja i moja fasolina zaczynamy 9 tydz, i mam nadzieję, że wszystko się powoli ureguluje:-)
 
Musze gdzies pojsc ale nie wiem gdzie!!!!!!!!!.Moj maz musi na 17 do pracy ,to na basen mu sie nie chce .W kinie bylismy w zeszlym tygodniu,Nie mam pomyslu!!!!!!!!!!!
 
dziewczyny, w koncu mina te dolegliwosci :-) ja od poczatku bylam wiecznie zmeczona i bez checi do czegokolwiek...ale zauwazylam juz ostatnie dni,ze jest lepiej :) wczoraj nawet prawie do polnocy wysiedzialam :D a wczesniej 22 max :-D a zaczynamy 11 tydzien (wg OM) :-) tak wiec, dacie rade :) nie wiem jak z mdlosciami, bo mnie to nie dotyczy na szcescie :-) ale tez minie, w koncy ile czasu moga trwac ;-)
a u nas pogoda calkiem ladna i chyba saneczki sie nam szykuja, bo sniegu napadalo, a maly uwielbia :) a najlepsze,ze wcale nie chce siedziec na sankach, tylko idziemy na spacer, a on sobie ciagnie sanki cala droge :-) czasem tylko jak sie zmeczy to siada na chwile :-D
 
Dzięki gosiane za dobre słowo;-) U mnie właśnie też mdłości bardziej się natężają gdy się przegłodzę, ale na samą myśl o jedzeniu włącza mi się odruch wymiotny. Jutro ja i moja fasolina zaczynamy 9 tydz, i mam nadzieję, że wszystko się powoli ureguluje:-)

Będzie coraz lepiej zobaczysz :) Trzymam kciuki żeby wszystkie dolegliwości minęły:*
Miłego dnia dziewczynki :)
 
reklama
witam z powrotem :) jesli mnie jeszcze ktos pamieta. wracam bo juz sie przestalam martwic :)
od kilku dni wrocil mi apetyt (mimo mdlosci), na poczatku schudlam ale jak bede pochlaniac takie ilosci jedzenia jak teraz to nadrobie w kilka dni.
udalo mi sie wczoraj pojechac do polskiego sklepu :) wiec dzis bedzie zurek, a w tym tygodniu jeszcze ogorkowa, pomidorowa i gulasz z kasza. i z tego powodu jestem strasznie szczesliwa, nigdny nie tesknilam za polskimi obiadkami tak barzo jak teraz :)
Milej niedzieli wszystkim!
 
Do góry