reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hej :)
jak tam dzionek ?? ja niedawno z wyrka sie zwleklam :szok: mam straszny problem ze spaniem :( wierce sie do rana prawie ... ehh moze przejdzie w koncu !!


Ja się pół godziny temu obudziłam i zauważyłam brązowe plamy na spodniach...już się strachu najadłam...
Z resztą, ginka stwierdziła u mnie nadżerkę, wczoraj pobierała na cytologię, a w nocy jeszcze kochałam się ze swoim. Na szczęście dodzwoniłam się do niej powiedziałam, a ona kazała się uspokoić bo to po badaniu tak mogło wyjść, powiedziałam o stosunku, na to ona, że tym bardziej. Kazała leżeć i jeśli coś złego będzie się dziać, przyjść w piątek.....
Zwariuje zaraz....

spokojnie !! w koncu dzwonilas do lekarza i tez ci powiedziala , ze to moze byc od badania lub po sexie ... a krwawisz dalej ??


Hej
Wstalam. Mdli mnie od wczoraj wieczora okropnie. OKROPNIE!! Az wczoraj ryczalam :-( Nie smiejcie sie, nie krzyczcie ale ryczalam strasznie wczoraj :-( Bo przypomnialo mi sie, ze poprzednio mnie bardzo mdlilo jak juz bylo po wszystkim :-( Boje sie a tu jeszcze 5 dlugich dni...
No i cos mam chyba z watroba bo tu glownie boli i plecy...
Aelreda ja to mam zakaz seksu wlasnie z uwagi na ewentualne plamienia i bolesci...
Milego dnia

ja tez juz ryczalam od tego zlego samopoczucia :( tak to juz jest chyba teraz i trzeba jakos przez to przejsc :)
i nie mysl tak negatywnie !! wiem , ze ciezko , ale musisz sie postarac dla siebie i fasolki :)

Mi mam nadzieje ze juz przeszly na dobre mdlosci.Ale nie wrocil apetyt.Chociaz przyjaciolka wczoraj stwierdzila ze przytylam .Ale na wadze mam 300g wiecej .Mam nadzieje ze jej sie przewidzialo.

moze po zlosci ci tak powiedziala , bo raczej tych 300g to nie widziala golym okiem :rofl2:
ludzie to maja pomysly i powiem wam , ze juz trzeba sie teraz powoli przyzwyczajac , ze znajda sie tacy co beda zawsze nam docinac , dolowac itd. :/ tacy to juz sa co niektorzy ...

hey

u mnie lepiej,mdlości lekkie,ale znośne......wspołczuje tym co mają ............wrrr
ale codziennie mały pawik leci,bo to nagle taki impuls i musze do kibla....
akysz a kysz .......zasrane mdłości....
najbardziej mnie muli kiedy przez 3h nic nie zjem,wczoraj jak wracałam od koleżanki to myślałam,że pawia puszcze w aucie...tak mnie muliło,potem w domu zjadłam bagietkę i było już lepiej...
też tak macie??
jak wczoraj to mówiłam koleżance że musze co 2-3h coś jeść ,to ona wielkie oczy...na mnie

ja tez z regoly musze jesc dosc czesto , bo jak nie to od razu mdlosci :'
ale miewam tez dni , ze najlepiej jakbym nic nie jadla ... wiec to roznie bywa ;)

Pa do pozniej jade kupic dzieciaka kostiumy na karnawal,bo cholera powyrastali!!Wczoraj przygotowalam 4 worki ciuchow ,bo wszystko za male.A jeszcze wczoraj ukradli jednemu buty w szkole!!!!!!!!Bankructwo mnie czeka.

wow ukradli buty ?? !!!! myslalam , ze te czasy juz minely :/

o kurcze,wspolczuje karolina:(

ja sie dzis czuje fatalnie...nie mam nawet sily narzekac,tak strasznie chcialabym juz wyjsc z tego letargu...
wlasnie zaczelam zmywac z dwoch dni(!!!!!!!!!)i tak mnie zemdlilo ze az usiadlam....plakac mi sie chce,ja sie tak nie czulam w pierwszej ciazy....buuuuu...

dlatego ja nie wchodze wogole do kuchni :( trudno jakos przezyje , a przynejmniej nie zwiekszam mdlosci niepotrzebnie :)
moj maz teraz ma sie zajmowac zmywaniem , gotowaniem , nic mu nie bedzie :)
ale ty masz dziecko wiec pewnie nie da rady i tak czy siak musisz tam wejsc :(
w koncu nam przejdzie !!!
 
reklama
witajcie kochane :)
Jak Wam mija dzionek? Widzę, że każda (no prawie ;)) z nas boryka się z tymi wstrętnymi mdłościami eh;/ Mnie wczoraj wieczorem tak dopadło, że nie byłam w stanie nic zrobić, nawet wstać to toalety ;/
Kurcze muszę się jak najszybciej pozbierać, bo czekają mnie pity do wypełnienia, no i z pracą mgr muszę cos ruszyć, a mnie póki co oprócz spania i jedzenia to nic a nic się nie chce.
 
ja usiluje cwiczyc, ale tak mi sie strasznie nie chce od paru dni... co cwiczenie robie sobie przerwe, a to na kostke czekolady, a to na przeczytanie gazety. obled
 
Hej wszystkim!

Ja to dzis mam niemoc i mdlosci :baffled: nie mialam ich wogole prawie a tu masz ci los.

zupka a co to za cwiczenia sobie robisz?
 
witam :-)

nawet nie probuje was nadrabiac.
wyjazd do polski bardzo udany. widzielismy serdeuszko - porobilam badania, ktorych u nas nie robia. na 12 i 21 tydzien znowu lece do polski na usg (hehe na 3d sie umowilam). czuje sie super. piersi troche bola, ale ogolnie nie skupiam sie na negatywach. nie moge sie odzwyczaic i dzwigam wciaz mala - ale robie to jak ciezarowiec - wiec brzucha nie obciazam :-)

milego dnia dziewczyny :tak:
 
Ale się tu pochorowało....bidulki,szybkiego powrotu do zdrówka wszystkim zaziębionym ,mnie jakoś też do tej pory udaje się uniknąć przeziębienia,ale codziennie staram się pić ciepłą wodę z duuuużą ilością cytryny.

Włąśnie wepchnełam w siebie dwa ciasteczka z cynamonem pychotka,kombinuje co tu jeszcze zarzucic hihi

W tej ciąży zaczęłam się smarować oliwką ,chociaż w dwóch poprzednich ciążach niczego nie używałam,mam tylko kilka ledwowidocznych rozstępów na biodrach ,ale brzuch w idealnym stanie.Teraz jednak trochę się boję bo w sumie to już nie te lata (syna urodziłam jak miałam 20 lat a córę 26) ale zobaczymy....
a teraz ile masz lat?
ja wlasnie dosc pozno zostalam mama, 29 i juz widac ze organizm troche gorzej to znosil
Ja nie mam czasu na oszczędzanie...może tylko tyle, że wcześniej chodzę do łóżka wieczorem...tak to praca, zakupy, sprzątanie...chociaż u mnie odkurza i myje podłogi mój...wiec chociaż to mi odpada...:) Ale popołudniami i tak czuję się wykończona...Całe szczecie nie mam mdłości...więc jakoś przetrwam...:)
no to tak jak u mnie, tylko moj malz za nic nie umyje podlog, po prostu tego nie znosi
jakos jeszcze idziemy na komrpmis, potem najwyzej bedziemy sie przyklejac do podlogi:-D
ja usiluje cwiczyc, ale tak mi sie strasznie nie chce od paru dni... co cwiczenie robie sobie przerwe, a to na kostke czekolady, a to na przeczytanie gazety. obled
a jakie cwiczenia? joga czy cos w tym stylu?
A ja idę zrobić faworki,dopóki mdłosci mnie nie męcza to podogadzam jeszcze moim głodomorom.....
oooo dzieki ze mi przypomnialas, na jutro trzeba< cos wymyslec

a ja gotuje malemu krolika, cos okropnego widziec to cos w garnku jak sie samemu mialo kiedys kroliczka
przez to pierwszy raz prawie calowalam sie z kibelkiem
chyba maz sie dalej tym zajmie
 
A ja idę zrobić faworki,dopóki mdłosci mnie nie męcza to podogadzam jeszcze moim głodomorom.....

Wyślij mi kilka...mniam mniam...:)

Basia cieszę się, ze wszystko ok...oby tak dalej...

Dziewczyny mnie się już skończyło jedzonko, a do obiadu jeszcze jakaś godzina-półtorej...ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
basia super ze pobadalas sie i serducho juz bylo, gratuluje!

klementinka mysle ze skora robi sie juz mniej elastyczna w pewnym wieku, ja mam 28 i tez sie o to martwie troche jak to zniesie organizm. Ale chcemy jeszcze jedna dzidzie wiec to dopiero poczatek :-)
 
reklama
Klementinka - teraz mam 33,ach no zobaczymy jak to bedzie ,ale smarować się będę napewno przez całą ciążę,żebym w przyszłości nie miała do siebie pretensji że nic nie robiłam za wczasu....

Hopee -oczywiście prześle,kobiecie w ciąży się nie odmawia(tak zawsze moja babcia mówiła)
 
Do góry