reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Hejka dziewczyny....dawno mnie tu nie było...co tam u was słychać?? jak samopoczucie??

ja czuję się bardzo dobrze....
 
A mnie (odpukać) mdłości nie dokuczają...może czasem przez chwilę coś mnie zemdli, ale to jest prawie niezauważalne...cieszę się bardzo, bo inaczej ciężko byłoby mi w pracy wytrzymać...jednynie jestem strasznie senna i piersi mam tkliwe...

Aelreda odpoczywaj i nie martw się...będzie dobrze...

zupka zjedz coś...może troszkę Ci przejdzie...
 
Hej dziewczyny,pije wlasnie kawke i poluje na ktoras kolezanke na skypie (moj poranny rytual) .Ja mam fatalna cere tyle pudru to chyba ostatni raz uzywalam jak bylam nastolatka!!!!!!!!U mnie brzuszek rosnie w zastraszajacym tepie.Zupka a migdaly masz?Mi pomagaly.Rabbit a jak twoj brzuszek?przytylas juz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
wlasnie jem, jem. niczego sobie nie odmawiam, ale to poprawia sytuacje tylko na parenascie minut. chyba ze najem sie jak mloda jurna swinia to wtedy mi lepiej, no ale jak ja bede wygladac stosujac ta metode? wczoraj az ryczalam przez te cholernie mdlosci bo zasnac nie moglam przez nie. poza tym nie mam zadnych rownie uprzykrzajacych zycie objawow. mam nadzieje ze u was nie jest tak zle...
 
Mi mam nadzieje ze juz przeszly na dobre mdlosci.Ale nie wrocil apetyt.Chociaz przyjaciolka wczoraj stwierdzila ze przytylam .Ale na wadze mam 300g wiecej .Mam nadzieje ze jej sie przewidzialo.
 
moze powiedziala tak specjalnie zeby Cie wkurzyc :) malutko przytylas. zazdroszcze. wlasnie jem drugi talerz ziemniaczanej. troche lepiej,tylko spac mi sie zachciewa.
 
reklama
hey

u mnie lepiej,mdlości lekkie,ale znośne......wspołczuje tym co mają ............wrrr
ale codziennie mały pawik leci,bo to nagle taki impuls i musze do kibla....
akysz a kysz .......zasrane mdłości....
najbardziej mnie muli kiedy przez 3h nic nie zjem,wczoraj jak wracałam od koleżanki to myślałam,że pawia puszcze w aucie...tak mnie muliło,potem w domu zjadłam bagietkę i było już lepiej...
też tak macie??
jak wczoraj to mówiłam koleżance że musze co 2-3h coś jeść ,to ona wielkie oczy...na mnie
 
Do góry