reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam.

Kobitki drogie tak niepewnym kroczkiem dołączam do październikówek 2011.

Jestem już mamą Domelka - z października 2007. I to maleństwo ma przewidywany termin narodzin dokładnie w 4 urodziny juniora :-D:-D - 5-6.10

Jestem już po pierwszej wizycie i USG - ale póki co w 5 tygodniu 2 dniu widac było jedynie ciałko żółte bez pęcherzyka ciązowego, więć jeszcze karty ciąży mi nie złożono. Wizytę mam 11.02

Pomomo że jest to moja 2 ciąża to traktuję ją tak troszeczkę jak pierwszą...Domelka rodziłam w USA...opieka w ciąży zupełnie inna, zasady inne a i poród to nie ma skali porównawczej, więc cała ta biurokracja z kartami ciążowymi itp to dla mnie nowość :-D
 
reklama
dziewczyny ja juz sobie odpusciłam temperaturka spadła mi do 36,55 i to juz chyba pewne nadzejscie @ pewnie odwidzi mnie za pare godzin jeslki sa jakies błedy w pisaniu lub pozjadane literki to przepraszam na to tzn za kota złosliwiec chodzi mi po laptopie i próbujepisac ze mna

ja w sumie mieszkam tylko godzinke drogi od Was wiec jesli dołacze do pazdziernikowych przyszłyc mam ( w co juz teraz watpie) to napewno odwiedze Was bo uwielbiam jezdzic autem poprostu kocham to

Gab ja mam to samo z kotem...Jak tylko odpalam laptopa to jest przy mnie i włazi na klawiaturę. Najchętniej to by się na niej położył, zwłaszcza jak już się zrobi ciepła:angry: Teraz siedzi obok kompa i mruczy:-) Śmieszny jest strasznie...
 
Mamuska musialam ominac Twojego posta z tym stolem,ale juz oblukalam i moge stwierdzic ze stol jest
buzinka1c.gif
buzinka1o.gif
buzinka1o.gif
buzinka1l.gif
i co wazne zajmuje malo miejsca,aczkolwiek ja bym wziela wiekszy ale to ze wzgledu na moja liczna rodzinke :tak:


Rudson witaj
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Kobitki drogie tak niepewnym kroczkiem dołączam do październikówek 2011.

Jestem już mamą Domelka - z października 2007. I to maleństwo ma przewidywany termin narodzin dokładnie w 4 urodziny juniora :-D:-D - 5-6.10

Jestem już po pierwszej wizycie i USG - ale póki co w 5 tygodniu 2 dniu widac było jedynie ciałko żółte bez pęcherzyka ciązowego, więć jeszcze karty ciąży mi nie złożono. Wizytę mam 11.02

Pomomo że jest to moja 2 ciąża to traktuję ją tak troszeczkę jak pierwszą...Domelka rodziłam w USA...opieka w ciąży zupełnie inna, zasady inne a i poród to nie ma skali porównawczej, więc cała ta biurokracja z kartami ciążowymi itp to dla mnie nowość :-D

Rudson GRATULACJE!!! Fajnie, że dołączyłaś do forum:tak: Kiedy robiłaś test?
 
Gab ja mam to samo z kotem...Jak tylko odpalam laptopa to jest przy mnie i włazi na klawiaturę. Najchętniej to by się na niej położył, zwłaszcza jak już się zrobi ciepła:angry: Teraz siedzi obok kompa i mruczy:-) Śmieszny jest strasznie...


mój zaczepia moje palce jak pisze a jak to ie pomaga to wyklada sie na klawiaturze do gory nogami a teraz lezy mi na ramieniu hehehehi i zaczepia mnie tzn łapie rzęsy łapka jak mrugam
 
kachutka, Gabriela 5 - a co powiecie na sznaucera miniatura, który korzysta z internetu?? ostatnio wchodzę do kuchni, tam najczęściej z laptopem przesiaduję, a mój pies na krzesełku siedzi i wgapia się intensywnie w ekranik, widok boski...

Rudson witam, ja też dzisiaj dołączyłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Edytko ten stół sie jeszcze rozkłada wiec jest na wieksza rodzinke :p NA INNEJ AUKCJI JEST JESZCZE INNY I NA WIECEJ OSÓB ALE TAKI BYŁBY DLA NAS OK :)

Witam nową mamusie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE KOCHANA I AŻ ZAZDROSZCZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry