reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

img0.jpgimg12.jpg

dziewczyny jak Wan ie podoba??? sprobujcie sobie wyobrazic ja w klorze białym...
 
reklama
Mnie się bardzo podoba. Ja też miałam ślub w czerwcu. Moja suknia była biała, fason A, za zakładką, a z tyłu wiązana (tak bezpieczniej ;-)) Aha i była bez trenu - odradzono mi bo zbiera wszystko idealnie i później jest cały czarny.
 
Mnie się bardzo podoba. Ja też miałam ślub w czerwcu. Moja suknia była biała, fason A, za zakładką, a z tyłu wiązana (tak bezpieczniej ;-)) Aha i była bez trenu - odradzono mi bo zbiera wszystko idealnie i później jest cały czarny.

trenik bedzie podpinany jedynie tylko w kosciele po czerwonym dywanie i na sesje bedzie luzno do kilku zdjec a podpiety dodaje jeszcze wiekszego uroku sukni

moja tez bedzie z gorsetem sznurowanym
i co najwazniejze brzuszek dobre ukyje jesli nie dostane @ i okarze sie ze to ciąża
 
Ostatnia edycja:
suknia bardzo ładna :):):):):):):):)
Ja mialam miec bardzo podobną ale zdecydowałam sie na inna jednak :)
Dziewczyny aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,,,, przyciski jakos lepiej chodzą i literka A juz dziala !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oby juz było ok i sie nie psuło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
mamuśka23 - ja ostatnio zaliczyłam czyszczenie klawiatury (w pracy), ale co ja się wcześniej tych klawiatur naczyściłam, zabawa jet przednia zwłaszcza z odczepianiem klawiszy - tak przywracam sprawność klawiatury bo jak już do jednej jestem przyzwyczajona, po za tym jak można nie wydać pieniędzy, to po co wydawać;-) ...
w domu laptop, jak się popsuje, tfu, tfu, to nie wiem...
 
reklama
gratuluje nowym mamusią :-)
mamuśka- fajny ten stół ja nie długo będę się budować i czeka mnie wybieranie wszystkiego :szok:
Gabryiela- suknia bardzo ładna
moja Nadusia poszła spać, mam chwile czasu dla siebie, ciekawa jestem czy będzie bardzo zazdrosna o rodzeństwo trochę się tego boje
 
Do góry