reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
zróbcie sobie Bhcg z krwi.....musi wyjść....to już pare dni po stosunku wychodzi....ja miałam dokładnie 8 dni po stosunku 31,01 Bhcg
 
ale sie rozpisalyscie :)

Mamuska fajny ten stol i krzesla, a i cena dobra :) szkoda , ze ja nie moge sobie pozamawiac , bo u nas drogo niekiedy strasznie jest :/

ja was podziwiam za cierpliwosc :) ja w poprzednim cyklu zrobilam test byl negatywny , ale polecialam zaraz na bete i juz wiedzialam na stowe , ze nic z tego .... i moglam albo sie cieszyc , albo zaczynac przygotowania do staranek :) ja to strasznie niecierpliwa jestem ... nie dalabym rady czekac , tym bardziej przy spozniajacej sie @


Yustysia to normalne takie nastroje :) ja raz jestem mega szczesliwa , a za chwile chce mi sie wyc i jakas zla jestem , pozniej przerazona i tak w kolko ;) takze latwo nie jest hehe

Edyta zdam relacje jak wroce :) ja tutaj niedawno sie przeprowadzilam i nie znam nikogo tzn. Polakow ... nie mam kolezanki wszystkie zostaly w poprzednim miescie i smutno mi troche
a teraz w ciazy jestem i juz wogole stresuje sie jak to bedzie samej :( mam nadzieje, ze poznam jakies mamusie , bo tak samej to smutno troche
dobrze , ze mam was !!!!
 
reklama
dziewczyny ja juz sobie odpusciłam temperaturka spadła mi do 36,55 i to juz chyba pewne nadzejscie @ pewnie odwidzi mnie za pare godzin jeslki sa jakies błedy w pisaniu lub pozjadane literki to przepraszam na to tzn za kota złosliwiec chodzi mi po laptopie i próbujepisac ze mna

ja w sumie mieszkam tylko godzinke drogi od Was wiec jesli dołacze do pazdziernikowych przyszłyc mam ( w co juz teraz watpie) to napewno odwiedze Was bo uwielbiam jezdzic autem poprostu kocham to
 
Do góry