reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Nati Ty brałas ślub 12 lipca 2008 roku ???????????????????? Nieżle bo ja tydzień później :) 19 lipca 2008 r :) a i nasze dzieci jest w podobnym wieku :):):)
 
Dokładnie:) tez bym chciała !!!!!!!!! No ale jakby tak można było to ten dzien nie byłby taki wyjątkowy!!!!!!!!!
 
zgadzam się !!!! my z mężem obiecaliśmy sobie, że co 10 lat będziemy robić małe przyjęcia w restauracji, żeby poczuć się chociaż trochę jak w dniu ślubu, może na się uda .
ja tylko teraz czekam na wasze testy i dwie kreski , bo ty masz chłopca a ja dziewczynkę wiec może będziemy miały parkę hehe
 
Skoro juz tyle mam wspólnego wiec kto wie :) Było by fajne :) Poza tym marze o córce na prawde !!!!!! :-)
A gdzie reszta naszych kobitek !?????????????
 
kobitki pewnie jedzą obiadek , ja dziś mam żurek, moja mała już go zjada ze smakiem:-)
Nadia jeszcze śpij, wiec idę zrobić sobie i mężowi kawkę!
 
ja juz jedną kawke wypiłam :) Mały tez jeszcze śpi, coś długo bo od 12:30 :szok:

dziewczyny wracajcie, laptop juz działa a Was nie ma , nawet Edytki
 
witam
dołączam do wątku :) wczesniej was podczytywałam ale od dzisiaj mogę spokojnie sie pod nim podpisać:p

termin porodu wyliczony na 9.10.2011 :)

pozdrawiam
 
reklama
Hej, ja jestem. właśnie obejrzałam swoje wyniki i na szczęście jestem uodoprniona na toxoplazmozę, za to mam infekcję dróg moczowych, ale u mnie to nic dziwnego:-(
Gratulacje Mikusia!:-)
 
Do góry