reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Edyta ocipieje chyba do tego czasu !!!!!!!:(:wściekła/y:
Smacznego :) Ja lece małego uśpić bo sie krząta bez celu !!!!!!!!!!!!!!
aaaaaaaa.... no i jak wam sie podoba mój upatrzony stół ?????????????

a no nie wyszło bo mia sie juz tu ten komp j***e :wściekła/y:
 
Ale naprodukowalyscie pdczas mojej drzemki hihihhihi


Asionek - - - - - juz robiłam 3 testy i tylko raz wyszłami bledziusienka ale to bardzo bledziusienka 2 kreska a potem juz nic .... i eraz wole poczekac o ile @ nie przyjdzie
 
reklama
Hej dziewczyny rozmawialam z moja szwagierka i ona robila dwa dni po @i byl negatywny,byla swiecie przekonana ze nic z tego i intensywnie uczestniczyla w przeprowadzce ,a dwa tygodnie pozniej wysedl pozytywny!Dziecku nic nie bylo.Mimo tego ze poprzednie poronila.Takze wszystko jeszcze moze byc dobrze trzymam&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.I zabieram sie do roboty.Dostalam od kolezanki ubranka na 62-68 dla mojej kuzynki bo za 2 tygodnie rodzi.Dla dziewczynki.i strasznie mnie korci zeby sobie zostawic.Takie piekne male sukieneczki.Ja chce juz miec polowke za soba!!!:happy:
 
Do góry