reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Witam.

Kobitki drogie tak niepewnym kroczkiem dołączam do październikówek 2011.

Jestem już mamą Domelka - z października 2007. I to maleństwo ma przewidywany termin narodzin dokładnie w 4 urodziny juniora :-D:-D - 5-6.10

Jestem już po pierwszej wizycie i USG - ale póki co w 5 tygodniu 2 dniu widac było jedynie ciałko żółte bez pęcherzyka ciązowego, więć jeszcze karty ciąży mi nie złożono. Wizytę mam 11.02

Pomomo że jest to moja 2 ciąża to traktuję ją tak troszeczkę jak pierwszą...Domelka rodziłam w USA...opieka w ciąży zupełnie inna, zasady inne a i poród to nie ma skali porównawczej, więc cała ta biurokracja z kartami ciążowymi itp to dla mnie nowość :-D
 
reklama
dziewczyny ja juz sobie odpusciłam temperaturka spadła mi do 36,55 i to juz chyba pewne nadzejscie @ pewnie odwidzi mnie za pare godzin jeslki sa jakies błedy w pisaniu lub pozjadane literki to przepraszam na to tzn za kota złosliwiec chodzi mi po laptopie i próbujepisac ze mna

ja w sumie mieszkam tylko godzinke drogi od Was wiec jesli dołacze do pazdziernikowych przyszłyc mam ( w co juz teraz watpie) to napewno odwiedze Was bo uwielbiam jezdzic autem poprostu kocham to

Gab ja mam to samo z kotem...Jak tylko odpalam laptopa to jest przy mnie i włazi na klawiaturę. Najchętniej to by się na niej położył, zwłaszcza jak już się zrobi ciepła:angry: Teraz siedzi obok kompa i mruczy:-) Śmieszny jest strasznie...
 
Mamuska musialam ominac Twojego posta z tym stolem,ale juz oblukalam i moge stwierdzic ze stol jest
buzinka1c.gif
buzinka1o.gif
buzinka1o.gif
buzinka1l.gif
i co wazne zajmuje malo miejsca,aczkolwiek ja bym wziela wiekszy ale to ze wzgledu na moja liczna rodzinke :tak:


Rudson witaj
 
Ostatnia edycja:
Witam.

Kobitki drogie tak niepewnym kroczkiem dołączam do październikówek 2011.

Jestem już mamą Domelka - z października 2007. I to maleństwo ma przewidywany termin narodzin dokładnie w 4 urodziny juniora :-D:-D - 5-6.10

Jestem już po pierwszej wizycie i USG - ale póki co w 5 tygodniu 2 dniu widac było jedynie ciałko żółte bez pęcherzyka ciązowego, więć jeszcze karty ciąży mi nie złożono. Wizytę mam 11.02

Pomomo że jest to moja 2 ciąża to traktuję ją tak troszeczkę jak pierwszą...Domelka rodziłam w USA...opieka w ciąży zupełnie inna, zasady inne a i poród to nie ma skali porównawczej, więc cała ta biurokracja z kartami ciążowymi itp to dla mnie nowość :-D

Rudson GRATULACJE!!! Fajnie, że dołączyłaś do forum:tak: Kiedy robiłaś test?
 
Gab ja mam to samo z kotem...Jak tylko odpalam laptopa to jest przy mnie i włazi na klawiaturę. Najchętniej to by się na niej położył, zwłaszcza jak już się zrobi ciepła:angry: Teraz siedzi obok kompa i mruczy:-) Śmieszny jest strasznie...


mój zaczepia moje palce jak pisze a jak to ie pomaga to wyklada sie na klawiaturze do gory nogami a teraz lezy mi na ramieniu hehehehi i zaczepia mnie tzn łapie rzęsy łapka jak mrugam
 
kachutka, Gabriela 5 - a co powiecie na sznaucera miniatura, który korzysta z internetu?? ostatnio wchodzę do kuchni, tam najczęściej z laptopem przesiaduję, a mój pies na krzesełku siedzi i wgapia się intensywnie w ekranik, widok boski...

Rudson witam, ja też dzisiaj dołączyłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Edytko ten stół sie jeszcze rozkłada wiec jest na wieksza rodzinke :p NA INNEJ AUKCJI JEST JESZCZE INNY I NA WIECEJ OSÓB ALE TAKI BYŁBY DLA NAS OK :)

Witam nową mamusie !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE KOCHANA I AŻ ZAZDROSZCZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry