reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
O MATKO ja poszłam wziąźć mega odprężającą kąpiel + filmik a tu przychodzę i nadrabiam forum przez pół godziny!
Aż mi się spać zachciało, tak więc DOBRANOC.
 
Rabbit aaaaa bliźniaki? ale super jeśli się to potwierdzi. Też chcę :-)
Mamuśka ja mam tryb niewidoczny. Można zmienić w ustawieniach i dlatego nie mam zielonej kropki koło nicka.
 
witam kobietki :)
dokuśtykałam d=wreszczie do lapka uffff hihi ide robić kawę
a tak z innej beczki przechodzą wam myśli przez głowę a co jeśli się nie uda?
 
Część, ale się rozkręciłyście dziewczynki:-D

Rabbit super wieści, a jeszcze kilka dni temu rozmawiałyśmy o tym czy bierzecie bliźnięta pod uwagę, a Ty napisałaś, ze u Ciebie odpada, bo masz za niski poziom hCG...:-)

Powiem Wam, że korci mnie żeby już wszytskim powiedzieć, o Hani powiedziałam w 8 tyg, jak już byłam po usg, ale teraz nie wiem czy wytrzymam...
Zresztą ja jestem z natury optymistką i nie biorę pod uwagę wersji, ze coś może pójść nie tak:no::no:.

A jak tam dziś Edytka i Mamuśka?
 
A tak przedewszystkim DZien Dobry ,pijac kawke stwierdzilam ,ze do was zagladne,poki maz robi sniadanie A tu nowe ciazowki!!!Blizniacze ciaze!a tylko pare godzin mnie nie bylo.Strasznie mi sie podoba ,ze jestesmy z tylu zakatkow swiata,a mamy taka sama bajke! Witam ParyzankeiAsiulke.
 
witam sie i ja :)
zaraz lece sprzatac , dzisiaj gosci mamy :)


Rabbit kurcze dopiero doczytalam , ze bedziemy miec blizniaki na forum !!! super , gratulacje :)

witam sie tez z reszta mamus , co jeszcze nie znam ;-)



asionek, edyta : tu was znalazlam :)

czesc!
pozwole sobie do was dolaczyc, jetsem w 2 tyg. ciazy i bede pazdziernikowa mama :)


czesc Jos :) fajnie , ze jestes :)
a co to za dziwny system liczenia francuski?? :szok:

mi wychodzi termin na 13 paz. , ale na niektorych na 16 i juz sama nie wiem :-)
 
reklama
Do góry