reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Asionek a jakie miałaś objawy i kiedy się zaczęły? Witamy:-)

witaj :)

objawy to chyba najszybciej , bo juz kilka dni po owulce bole brzucha takie specyficzne troche jak w czasie @, ale lezej .... duzo sluzu bialego , lejacego , pozniej bol piersi okropny swoja droga , powiekszone otoczki i takie jakies jakby obrysowane byly , i sutki wiecznie stojace ;-) tempka zwiekszona ( ja pod pacha mam normalnie 35 z kawalkiem , a mialam 37 co mi sie nie zdarza nawet w czasie choroby ) , i pewnie jeszcze cos tam bylo , pisalam na bierzaco na staraczkach :)

Mamuska no widzisz to szanse masz :)
 
Rabbit - ciąża mnoga - super:) Ciekawe jak będzie u mnie, bo po tych lekach owulacyjnych, które brałam może być różnie:)

Dziewczyny sikać mi tu jutro zaraz i nie marudzić:wściekła/y:
 
Kochutka to ja za ciebie trzymam &&&&&&&&&&& :)

Mere no wlasnie ja tez mysle , ze po co sie stresowac, myslec , lepiej siknac , a noz wyjdzie juz test :) takze dziewczyny nie bac sie tylko sikac ;-)
tez sie stresowalam , ale stwierdzilam , ze czy sikne pozniej czy wczesniej to co ma byc to bedzie i nie potrzebnie bede sie nakrecac , a tak moze juz sie dowiem co i jak :)
ale jak wiadomo nie kazdej z nas test wyjdzie tak wczesnie ...
 
Ja jak zrobie w niedziele to bedzie 4 tydzien, ojjj marze zeby ten suwaczek juz wkleić , bo zrobiony to juz mam dawno :D:-):-D
 
No wlasnie moze nie wyjsc,bo moze byc za male stezenie hcg,z Alanem mialam podobnie wiec jeszcze poczekam tak jak nasz Kocurek :-p

Bylam w toalecie i narazie cisza,tylko mam duzo sluzu...
 
No wlasnie moze nie wyjsc,bo moze byc za male stezenie hcg,z Alanem mialam podobnie wiec jeszcze poczekam tak jak nasz Kocurek :-p

Bylam w toalecie i narazie cisza,tylko mam duzo sluzu...

A może nóż wyjdzie juz cos :) Ja mam sucho , a śluz przed @ u Ciebie to cos nie halo, wiec ja Ci mówie na 100% jest fasolka, chcesz czy nie chcesz ja i tak czuje ze Wam sie udało juz :):)::):)
 
reklama
Kobitki, trzymajcie się:) Ja idę powtórzyć materiał i do oglądania po raz enty Obcego:-) Odstresuję się przed egzaminem:)
Ja jestem ze staraczek:)
 
Do góry