reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Ja też co jakiś czas zagladam ,ale w sobotę to tyle zawsze do zrobienia, że czasu brak. Na szczęście w piecu już mam obiad - zawijasy z szyneczki w sosie chrzanowym:-):-)

W poprzedniej ciąży zachcianek nie miałam, ale teraz bardzo mi oliwki i chrzan smakują:-). A słodkie tak nie bardzo...

Mamuśka i Edyta widzę, że nie tylko ja jestem ciekawa, ale myślę, ze jednak nie przypadkowo trafiłyście na ten wątek:tak::tak:.
 
reklama
Fever ja mam dzisiaj rybke zapiekana w sosie smietanowo koperkowym mniam


Asionek dzisiaj jest dopiero 2 dzien po terminie wiec to jeszcze nic nie znaczy ;-) czasami moze sie cos przesunac,i to wcale nie musi oznaczac ciazy...
 
dzięki dziewczyny , jutro na pewno napisze jaki wynik :) nie moge sie doczekac , co prawda ten test ma czułosc 25 ale moze juz u mnie wykryje :)
my wcinamy kebab juz, pycha mi wyszedł, na frytkach robiłam :):) a potem na parapetówe do znajomych :) wiec dzien mi mija błyskawicznie,
a poza tym znów mi sie głupoty sniły tym razem test robiłam i był negatywny !!!!!!!!!!!:szok:!!
 
Mamuska pozniej napisz jak robisz kebaba :tak:

Ja tez mam o czulosci 25 wiec dlatego czekam jeszcze pare dni ;-)

A ze snem pewnie bedzie na odwrot :-)
 
Fever ja mam dzisiaj rybke zapiekana w sosie smietanowo koperkowym mniam


Asionek dzisiaj jest dopiero 2 dzien po terminie wiec to jeszcze nic nie znaczy ;-) czasami moze sie cos przesunac,i to wcale nie musi oznaczac ciazy...

oj az mi slinka pociekla :szok:
ja dzisiaj mam Raclety :) tez dobrze

no niby tylko , ale dla mnie az hhehe
teraz ja przez was sie nakrecam , ze moze test mi bledny wyszedl .... kurcze chyba dopoki male sie nie zacznie ruszac i brzuch nie urosnie to nie uwierze :)


Mamuska jak dla mnie test juz powinien wyjsc ... chyba , ze masz bardzo male stezenie hcg we krwi ...

znajomi zadzwonili , ze jednak nie przyjda :wściekła/y: jak ja nie lubie takiego odmawiania w ostatniej chwili ....

hej dziewczyny
dałam wpis na wizyty/USG po jestem po :)


hehe ja to dobra jestem , cytowalam twojego posta zeby ci napisac , ze super jak wszystko jest dobrze :)!!
a zapomnialam i nie napisalam nic hehe
skleroza normalnie
 
Ostatnia edycja:
Asionek czasem tak bywa ze w ostatniej chwili ktos odmawia przyjscia,ja tez tego nie lubie bo zawsze cos naszykuje a pozniej nie ma komu tego jesc :wściekła/y:

Uwierzysz ja brzuszek Ci urosnie :-D

Wlasnie o to stezenie chodzi,niektore kobiety na samym poczatku maja jego malo i dlatego czasami testy wychodza falszywie ujemne :-p
 
reklama
Edyta no wlasnie nakupilam zarcia , a teraz ciekawe kto to zje :-(

no z tym stezeniem to wlasnie chyba tak jest ....

kurcze jak mam od okresu ponad 4 tc , to za ile mniej wiecej umowic sie do lekarza ?? tak dumam sobie , ze moze gdzies za dwa tyg. ?? bedzie juz cos widac ??

Eli hehe no wlasnie :)
ale jakos nie moge znalezc tego sprawozdania z wizyty ... chyba slepa jestem do tego
 
Do góry