reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Sol ja nic nie wiem co moglo sie stac ze Pysia usunela konto,jestem zaskoczona bo wczoraj wieczorem miala konto,a teraz go nie ma :-( Mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze....
 
reklama
hej

sol : nie mam pojecia!!!!!

edyta : 1dc byl 8.01.11

asionek : ja myslmalam ze w polce licza od zaplodnienia mniej wiecej a we francji od daty ostatniej @ i stad ta roznica
ale w sumie jak patrze na kalkulatory w web to i tu i tu podaje DATE OSTATNIEJ @ + PRZECIETNA DLUGOSC CYKLU
a i tak wychodza spore roznice!
wiec nie wiem skad to... !!!!!!!!!!!!!!! ja ide do mojego gina 26 lutego
nie wiem czy nie z pozno troche, ale w sumie dopieor dzis mam termin @... on w ten czwartek wyjezdza na waacje, pozniej ja
wraca 21.02 ale ja moge chodzic tylko w soboty bo jeszcze nie mam niani do malego a poz atym to bardzo daleko i nie chhce z nowa nawet gdybym znalzla na szybko zostawiac go od razu 5-7 godzin! takze pierwsza mozliwa sobota = 26 luty :)
 
jos - a ja na liście zrobiłam suwaczek :-D

no nic - będę pilnować czy pysia sama czy ktoś jej usunął bo niestety są włamania na konta
 
Hej dziewczyny :*
Melduje sie :):)Wpadłam na chwilkę tylko sie przywitać i powiedziec ze zyję :)
Sporo napisałyście wiec nawet nie mam jak tego teraz przejrzeć ale wieczorkiem wpadne jeszcze:)
Ja od rana zabiegana, a od rana takze potworne mdłości ale przeszły juz wiec nie wiem czy to jakis objaw!!!! Okresu nie mam , a test dzis kupiłam żółty bobo test, jutro rano robie :) Więc trzymać kciuki !!!!!!!!!!!!
ide dalej robić, jednak bedzie dzis kebab na obiad a nie krokiety !!! Mąż sobie zażyczył wiec juz zrobie :):):) niech sie cieszy :):)
Zyczę miłego dnia słoneczka moje :):):):):):):)
Paaaaaaaaaaaaaaaaaa...:-)
 
Mamuska powiadasz mdlosci hmmmmm to napewno objaw trzymam kciuki za jutrzejsze testowanko &&&&&&&&&&&&&&&


Oooooooooooo KEBAB jak ja bym zjadla Polskiego kebaba,bo tu robia okropne bleeee
I koniecznie daj rano znac jak tescior wyszedl buziaki :*:*:*
 
reklama
Sol kurcze w szoku jestem .... nic nie pisala Pysia takiego , ze mozna by wywnioskowac iz cos jest nie tak.... mam nadzieje , ze u niej wszystko ok !!!

Jos nie no w Pl lekarze tez na poczatku licza z ostatniego @ , bo ciezko stwierdzic date zaplodnienia :) pozniej podczas USG tego do 12tc czasami data porodu moze sie zminic , bo w tych tyg. z regoly dzieci maja takie same wymiary wiec to usg jest najbardziej miarodajne , bo w pozniejszej ciazy dzieci juz rosna innaczej :)
to sie nawymadrzalam hehe , ale takie mam info od lekarza i od znajomych w ciazy ;)

Edyta ja to ciebie podziwiam :) juz troche minelo od daty @ , wiec jak nie przyszedl do tej pory to ja mysle , ze nie przyjdzie juz i moze zrob ten test :) bo ja juz jestem mega ciekawa

Mamuska trzymam kciuki za jutro &&&&&& :) te mdlosci to moze byc to :)
ja tez przed robieniem testu mialam dwa dni z rana takie akcje , wpierw myslalam , ze to moze po kilku lykach piwa mam kaca hehe , ale nastepnego dnia to samo , pozniej test pozytywny no i wszystko jasne :)


ja to sie troche boje nie ukrywam.... jednak jak juz sie raz poroni to w glowie jest pozniej przy nastepnej ciazy lek spory o to czy bedzie dobrze ?? ale mowie sobie , ze musi byc i koniec !!:)

mieszkanko wysprzatane :)

tylko sie wkurzylzm , bo znowu bojler nie zadzialal i nie mam cieplej wody :( teraz siedze i czekam , bo sie umyc nie moge wrrrr
zazdroszcze polskiego centralnego .... my mamy wszystko elektryczne i wkurza mnie to :/
 
Do góry