reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

A może nóż wyjdzie juz cos :) Ja mam sucho , a śluz przed @ u Ciebie to cos nie halo, wiec ja Ci mówie na 100% jest fasolka, chcesz czy nie chcesz ja i tak czuje ze Wam sie udało juz :):)::):)


Nie chce sie nakrecac... bo pozniej moze byc rozczarowanie...

A gdzie zdjecia tescikow innych dziewczyn?? :-p:-p
 
reklama
Nie chce sie nakrecac... bo pozniej moze byc rozczarowanie...

A gdzie zdjecia tescikow innych dziewczyn?? :-p:-p

rozumiem cie kochanie, ale Ja juz tyle nie wytrzymam, nie ma szans bo oszaleje, chyba ze najpóźniej zobie w poniedziałek rano :) :-)
Ja sie bede zbierac zaraz, mąż juz bedzie lada moment :) nareszcie , stęskniłam sie okrutnie , a mały to tak bardzo ze biegał dzis po mieszkaniu szukał Go i wołał :-:)-(!!!!!!!!!!!!!!!!!całe 2 dni dla siebie :):-)
Dobranoc kobitki moje :) Ciesze sie z nowych fasolek :) Oby było Nas tu jeszcze więcej :D:-)
Buziaki, Paaaaaaaaaaaa.................
Jutro zajrzę na chwilkę chociaż sie przywitać :D
 
asionek, edyta : tu was znalazlam :)

czesc!
pozwole sobie do was dolaczyc, jetsem w 2 tyg. ciazy i bede pazdziernikowa mama :)
 
edyta : wlasnie problem w tym ze nie wiem
tu sa inne pomiary niz w polsce
i wychodzi mi roznieznosc w dacie : 6 dni !!!!!!!!!!!!!!!!! wg polskiej miaty 15-16 pazdziernik (zalezy czy cykl 28 czy 29 dni... a mialam nieregularne!!!) a wg francuskiego pomiatu wychodiz mi 22 pazdziernik :)
 
reklama
edyta : wlasnie problem w tym ze nie wiem
tu sa inne pomiary niz w polsce
i wychodzi mi roznieznosc w dacie : 6 dni !!!!!!!!!!!!!!!!! wg polskiej miaty 15-16 pazdziernik (zalezy czy cykl 28 czy 29 dni... a mialam nieregularne!!!) a wg francuskiego pomiatu wychodiz mi 22 pazdziernik :)

A kiedy milas ostatnia @ ? zapisze wedlug polskiego klakulatora :tak: a w razie co pozniej bede poprawiac :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry