reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
gugula z kad ja to znam:/ facet zawsez musi byc obsłuzony..rozpieszczony..wtedy przynajmniej sie nie czepia ,a kobieta nie moze miec ani odrobiny przyjemnosci..moj tez tak zazwyczaj robi jak go o cos prosze to idzie mala polozyc i juz nie wstaje..ale teraz ja sobie na to nie pozwole..chodze obrazona nawet kilka dni:D i to jest najlepsza kara..obiad jakis biedny robie i nic poza tym:):)a jak sie domysli ze cos mi jest i przeprosi to wtedy ja mu daje bobu:):)godzina kazania i na tydzien ustawiony jak w zegarku:)

U nas ze zdrowkiem coraz lepiej:) odliczam dni bo juz tylko 6dni i wizyta:)po takim dlugim czasie..juz sie nakrecam jak nic..dzis to mi sie wgl taki koszmar przysnil:/:/ze dzidzi trzeba usunac bo chore i juz ledwo zyje:(:( mowie wam,co dzien to gorszy sen..ale ten to juz przegiecie:(ale tlumacze sobie ze sny sa przeciwienstwem :)i sa!! Mam nadzieje ze i tym razem sie tak stanie(wgl nie dopszczam innej mysli:):):))!!

pepus mi wychodzi ale nie zawsze,czasem sie jeszcez chowa:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi tez wywala pepek juz :D ale w ogole po poprzedniej ciazy zostal mi taki jakis dziwny, plaski....bo zawsze mialam taki wklesly pepek, a teraz to mam taki dziwaczny :/
 
karolina1978 Ja przyjmuję witaminy Pregna Plus. To nie są typowe smieciowe witaminy, w ktorych daja wszystko nawet te które i tak w pokarmie dostarczamy.
W skład moich wchodzą: olej rybi, witamina B6, witamina B12, kwas foliowy, żelazo, cynk, jod. Bardzo fajnie,że sa tu kwasy omega-3, których w wiekszości preparatów nie ma, a ja ryb jakoś często nie jem. Niestety tanie nie są 35-40zł za opakowanie 30 tabletek. Ale polecam gorąco!
 
Cześć.
Bierzecie jakies witaminy w drugim trymescie?
Bo ja nie i niejestem pewna czy moja dieta jest bogata we wszystko.A lekarka nic nie mowila o lekach ,a w poprzednich ciazach nic nie bralam i teraz nie wiem czy pojsc i cos kupic czy nie:baffled:

Ja biorę prenatal ale chyba przerzucę się na te, które Ati poleca i do tegoolej lniany tłoczony na zimno wzbogacony w kwasy omega-3 Olej lniany budwigowy nieoczyszczony, płyn, 500 ml - Apteka Internetowa Dbam o Zdrowie. I Olej dodaje do sałatek albo serka białego.
 
reklama
Do góry