reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

No to juz wiem co jutro na obiad -Pierogi- wielkie dzieki narobilyscie mi smaka i jutro spedze pol dnia w kuchni.:tak:
W piatek chcialam babskiego grila zrobic ,ale nie wiem jak moj bedzie pracowal.Uwielbiam takie zloty czarownic
Rabbit chwala za to ze jest wszystko w porzadku ,lez plackiem i nie swiruj.Domowe obowiazki zrzuc na slubnego.Z blizniakami to nie ma zartow,naprawde trzeba byc ostroznym ,pomysl ze ty masz juz podwojny ciezar w macicy niz my pozostale.Lezec i sie lenic prosze:tak:

mozesz tez dla mnie nalepic troszke ;))

dzięki karolinko...hehe będę leżeć i odpoczywać tak jak wy mamuśki mówicie....:)

najgorsze jest to że mam całkowity zakaz bara-bara.... i kto mówił że w ciąży jest tak pięknie.....

lez , lez kochana :)
moze niedlugo bedziesz juz mogla bara bara :))

Hej Kobitki

siedze w domciu i próbuję zwalczyć przeziębienie...a ono trzyma mocno...

Jutro mam USG połówkowe i echokardiogram płodu w CZMP w łodzi...mam stresa...

P.s maluch mało się rusza i mnie stresuje :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:

dobrze bedzie !! kuruj sie i duzo zdrowka :))


Siedzę sobie na naszym forum i szperam w starych tematach. Doszukałam się czegoś takiego https://www.babyboom.pl/forum/ciaza...aj-moze-uratowac-zycie-twojego-dziecka-19582/
VASA PREVIA – SKRYTY ZABÓJCA
A wystarczy moment by zdiagnozować ŻYCIE

Nie powiem zrobiło to na mnie wrażenie bo nie miałam pojęcia, że coś takiego może się zdarzyć. Skoro już wiem to na pewno na połówkowym każę się pod tym kontem przebadać, lepiej dmuchać na zimne

kiedys to czytalam jeszcze przed ciaza .. juz nie czytam , jakbym zaczela szperac po necie to bym takie cuda znalazla , ze powinnam byc non stop u mojego gina i sie badac pod kazdym mozliwym kontem , a nie da sie niekiedy uchronic dziecka niestety :(((
ja wierze , ze bedzie dobrze i , ze gin wie co robi !!

dobrej nocki :)
 
reklama
Hej Kobitki

Jutro mam USG połówkowe i echokardiogram płodu w CZMP w łodzi...mam stresa...

P.s maluch mało się rusza i mnie stresuje :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:


ja najwięcej czuję mojego malucha jak leżę, szczególnie na wznak.. jak leże na boku to nie czuję go przez cały ten tłuszczyk ;-), natomiast na wznak to szaleje jak nie wiem co. Wieczorem najbatrdziej, wczoraj to liczyłam i na 5 minut to mnie kopnął z 20 razy. Spróbuj tak może :tak:
 
Czesc dziewczyny :) chyba bardzo dawno nie pisalam ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie spowrotem do siebie.Widze ze forum sie rozroslo fajnie.Staralam sie czytac co u Was slychac i chyba prawie mi sie udalo :).Cieszylam sie Waszym szczesciem ale i nieraz lezka poplynela.
A ja sobie leze od dawna bo czuje sie fatalnie.Wpadlam w jakas okropna depresje i nie moge sie z tego wygrzebac.Nie wiem skad to sie wzielo ale nie jest fajnie.Wszystko od jakiegos czasu mi sie pieprzy:(Jakies fatum chyba.Tak bardzo chciala bym byc juz w POLSCE i pojsc do normalnego lekarza.Bylam tutaj u polskiej pani gin ale taka ***** ze szok kasy kupe trzeba zaplacic i sie dowiedzialam ze ciaze trzeba miec w macicy a nie w glowie i ze nospy mi nie wolno bo to powoduje porod przedwczesny.
Wiec leze bo jak troszke pochodze to mnie lapia skurcze i to czesto twardnieje mi brzuch tak ze gwiazdki widze.Biore luteine bo mam jeszcze z Pl i magnez 2xd.Na dodatek boli mnie brzus z prawej strony tzn na pewno macica bo jak dotkne to szok jaki bol,bylam wczoraj u poloznej mowie ze mnie boli,sprawdzila no boli i pyta sie mnie a co to boli ja ze nie wiem tak na prawde glupio sie usmechnela i powiedziala ze to ok.Poj....y kraj.Caly dom mam tak zaniedbany a o mojej corci juz nie wspomne maz sie stara jak moze ale tez nie jest w stanie ogarnac wszystkiego a ja to pedantka jestem z zegarkiem w rece.Nie mam juz sily czasem zaczynam myslec zechyba nie mialo byc tej ciazy.Wogole mnie nie cieszy, nie czuje tego co przy pierwszeej i to jest bardzo smutne.
Sie opisalam wylewajac swoje zale.troche tez dlatego nie pisalam zeby nie truc nikomu ale juz sie tak za wami stesknilam ze musialam napisam i tak samo sie pisalo mam nadzieje ze wiecej tak truc nie bede.Milego dnia wszystkim zycze u nas sloneczko juz swieci :)
 
dzięki karolinko...hehe będę leżeć i odpoczywać tak jak wy mamuśki mówicie....:)

najgorsze jest to że mam całkowity zakaz bara-bara.... i kto mówił że w ciąży jest tak pięknie.....

rabbit a dziś własnie sobie o Tobie myślalam:)
znasz już płeć dzieciaczków??
nie masz czym sie przejmować bo ja zakazu nie mam ale libido poniżej 100 więc też celibat bo nie mam ochoty:)
 
Hej.tu pogoda sie zdupczyla i leje i chyba nic z jutrzejszego babskiego grila -ciulato.
Mi sie dzisiaj rano tak w glowie zakrecilo ze nie umialam skupic mysli i balam sie ze zemdleje.Musze zwolnic obroty z ranca.
Bierzecie jakies witaminy w drugim trymescie?
Bo ja nie i niejestem pewna czy moja dieta jest bogata we wszystko.A lekarka nic nie mowila o lekach ,a w poprzednich ciazach nic nie bralam i teraz nie wiem czy pojsc i cos kupic czy nie:baffled:
 
karolina biorę falvit 1x1

sylwia_m przyjmiemy cię do nas :) gdzie ty jestes? Moja siostra też jest za granicą, w UK, i tam opieka prenatalna jest okropna. Oni się ciążą interesują dopiero jak jest zaawansowana, a i widzisz że nawet wtedy lekceważą. Jak będziesz w Polsce to idź do ginekologa, zrób wszystkie badania i odpoczywaj. Mówią że ciąża nie choroba ale daje popalić. Nie martw się domem, ważne że bliscy cię wspierają. Mąż się stara mówisz i to jest najważniejsze. To normalne że się stresujesz, jak się wszystkiego dowiesz to będzie lepiej :) Mnie też pobolewa brzuch, w dole najbardziej, tak długo jak nie masz plamień to z dzidzusiem dobrze :) masz fluidki &&&&&&&&&&&&&
 
sylwia m zaawansowana ciaża to tu dopiero po 25 tygodniu jest a przedtem nikt palcem nie kiwnie, ale jest jak jest i dobrze wiesz jak jest i nie ma co na kraj wyklinać bo trudno żeby wszędzie było jak w Polsce, ale ty nie łaź po położnych bo to nie ma sensu tylko rezerwuj lot do Polski! Jak z ciążą jest źle to lepiej rzucić wszystko i na ten czas zjechać do Polski! Dziecko najważniejsze! Nie poddawaj się, bo tobie widzę już ręce opadły. Nie gadaj o bałaganie tylko leż, leż i leż, to najlepsze lekarstwo póki co. Nie martw się, wypędź doła :-) wszystko bedzie dobrze :-) trzymam kciuki
 
czesc dziewczyny!
czuje sie wypompowana przez te upaly, ktore nas nawiedzaja od paru dni,ale dzis to burzowo - powietrze lepiace sie, mgliste, nie ma czym oddychac, zaraz musze wsiasc w busa i jechac pozaltaiwac pare sparw i na pare godzin do pracy - nie chce mi sieeeeeeeee, czuje sie taka zmeczona, kluje mnie to z prawej to z lewej dzisiaj - czuje ze lato bedzie ciazkie jesli beda upaly, namawiam mojego,zeby zakupil do mieszkanai jakas klimatyzacje, przynajmnije do sypialni bo spac nie moge..
czy kogos tez odrzuca od miesa? ja bylam wieeeele lat wege, pozniej jadalam czasami mieso, ale glownie ryby i czasami kurczaka, po rpostu mi nie smakuje ale w ciazy to juz masakra - niedobrze mi jak sobie pomysle ze przelykam mieso,a jak juz zjem to mi niedobrze dlugi czas i zle na zoladku, chyba zaczne witaminy brac.......

milego dnia zycze wszystkim i smutki precz!!! DAMY RADE!!! :D
 
monika ja w pierwszej ciąży w ogóle mięsa nie jadłam bo mnie właśnie mdliło na samą myśl o nim.

Witaminy jem od początku + dha z omega 3 , bo nie cierpię ryb i w ogóle mam kiepski apetyt. Branie witamin nie zaszkodzi, dzidziuś i tak weźmie tylko to co mu aktualnie trzeba.
 
reklama
Hej.tu pogoda sie zdupczyla i leje i chyba nic z jutrzejszego babskiego grila -ciulato.
Mi sie dzisiaj rano tak w glowie zakrecilo ze nie umialam skupic mysli i balam sie ze zemdleje.Musze zwolnic obroty z ranca.
Bierzecie jakies witaminy w drugim trymescie?
Bo ja nie i niejestem pewna czy moja dieta jest bogata we wszystko.A lekarka nic nie mowila o lekach ,a w poprzednich ciazach nic nie bralam i teraz nie wiem czy pojsc i cos kupic czy nie:baffled:

Wlasnie zapowiadali ze idzie do nas od ciebie deszczowy front. Dzis jeszcze pieknie i cieplutko. Pytalam sie mojego lekarza o witaminy na wtorkowej wizycie i mowil ze jeszcze nie musze brac, mowil ze odchodzi sie od sztucznych witamin w ciazy. Lepiej zdrowo jesc ;-)

Czesc dziewczyny :) chyba bardzo dawno nie pisalam ale mam nadzieje ze przyjmiecie mnie spowrotem do siebie.Widze ze forum sie rozroslo fajnie.Staralam sie czytac co u Was slychac i chyba prawie mi sie udalo :).Cieszylam sie Waszym szczesciem ale i nieraz lezka poplynela.
A ja sobie leze od dawna bo czuje sie fatalnie.Wpadlam w jakas okropna depresje i nie moge sie z tego wygrzebac.Nie wiem skad to sie wzielo ale nie jest fajnie.Wszystko od jakiegos czasu mi sie pieprzy:(Jakies fatum chyba.Tak bardzo chciala bym byc juz w POLSCE i pojsc do normalnego lekarza.Bylam tutaj u polskiej pani gin ale taka ***** ze szok kasy kupe trzeba zaplacic i sie dowiedzialam ze ciaze trzeba miec w macicy a nie w glowie i ze nospy mi nie wolno bo to powoduje porod przedwczesny.
Wiec leze bo jak troszke pochodze to mnie lapia skurcze i to czesto twardnieje mi brzuch tak ze gwiazdki widze.Biore luteine bo mam jeszcze z Pl i magnez 2xd.Na dodatek boli mnie brzus z prawej strony tzn na pewno macica bo jak dotkne to szok jaki bol,bylam wczoraj u poloznej mowie ze mnie boli,sprawdzila no boli i pyta sie mnie a co to boli ja ze nie wiem tak na prawde glupio sie usmechnela i powiedziala ze to ok.Poj....y kraj.Caly dom mam tak zaniedbany a o mojej corci juz nie wspomne maz sie stara jak moze ale tez nie jest w stanie ogarnac wszystkiego a ja to pedantka jestem z zegarkiem w rece.Nie mam juz sily czasem zaczynam myslec zechyba nie mialo byc tej ciazy.Wogole mnie nie cieszy, nie czuje tego co przy pierwszeej i to jest bardzo smutne.
Sie opisalam wylewajac swoje zale.troche tez dlatego nie pisalam zeby nie truc nikomu ale juz sie tak za wami stesknilam ze musialam napisam i tak samo sie pisalo mam nadzieje ze wiecej tak truc nie bede.Milego dnia wszystkim zycze u nas sloneczko juz swieci :)

Wspolczuje stresu :-( Nie za fajnie z ta opieka w uk jest. Moze tak jak sivi pisze polec do PL wczesniej? Ja moge ci tylko doradzic ewentualnie zebys wiecej magnezu brala, to nie zaszkodzi. Ja mialam plamienie w 6-7tc i bralam wtedy 3x2 tabl. i to takiego forte. Do teraz biore 3x1 wiec mysle ze spokojnie mozesz brac tyle. Odpoczywaj poza tym, jak mi sie cos dzialo to mieszkanie zaroslo brudem totalnie ale to nie jest najwazniejsze ;-) Trzymam &&&&& zeby bylo dobrze.

Ja sie lepiej dzisiaj czuje, tzn nie jestem taka oslabiona. Boli mnie troszke gardlo tylko. Kusi mnie zeby wyjsc gdzies bo piekna pogoda a jutro ma sie zepsuc juz ale nie wiem czy to dobry pomysl. Ja to nie lubie byc taka uziemiona.

monika ja mam to samo z miesem, nie mam na nie ochoty i sie zmuszam zeby cos zjesc czasem. Jedyna forma ktora mi smakuje to kotlet w panierce, najlepiej drobiowy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry