reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

pryzybela jakbym o sobie czytala, on tez chce cycka potrzymac, mleko leci i nawet w nocy najada sie po 10 min a mimo to cycolic chce
ja z nim spie, cycek na wierzchu zeby go czul bo inaczej wcale oka nie zmruze, mam nadzieje ze to przejsciowe i niedlugo wszystko wroci do normy
teraz tez trzymam go na rekach

herbata wlasnie tak myslalam o bizuterii, musze popatrzec co teraz ladnego sie nosi bo jestem od 2 lat nie w temacie
 
reklama
Klementinka ja dostalam na 18. urodziny bransoletke ze zlota, biale lezki laczone z zoltymi .bardzo mi sie podobala. do czasu az ja zgubilam...:confused2:
albo kolczyki moze?
 
Witam drogie Panie:)
U Nas w porządku odliczamy dni do powrotu m, pierwszy raz od 5 lat spędzimy razem święta i sylwestra :) A teraz to już we trójeczkę:D

Mój mały zaczął mi budzić się jak w zegarku 22ga potem 1wsza, 4ta i 7ma co 3 godziny jak w mordę strzelił i zjada tak na dobę 8 razy po 120ml mleczka. Już się nie mogę doczekać jak będzie jadł coś konkretniejszego to może pośpi łącznie choć z 5 godni??!!
 
Hej, dziś u nas szczepienie, miało być 5 w jednym, mąż wykupił na miejscu 120 zł. i ja ciemna masa myślałam że więcej płatnych nie będzie, a tu 5 min. przed szczepieniem dowiaduje się że za miesiąc i za dwa znów trzeba będzie płacić. O to mi już mina zrzedła i zrezygnowałam z tych płatnych, mam nadzieję ze będzie ok, choć mała trochę marudna, co chwile się budzi, ale wczoraj też tak było i myślę że to może ten skok rozwojowy.
Cały czas myśle jeszcze o tych pneumokokach, już postanowilam że nie szczepie, teraz lekarka znów mi namieszała w głowie i znów się zastanawiam. Z jednej strony kasy mało, szczepionka i tak nie gwarantuje 100% że nie zachoruje i serce mi podpowiada że by nie szczepić, a strach,że może jednak i nie wiem co robić, boże jakie to wszystko trudne.

jeśli chodzi o seks to my cała ciąże nic i teraz też jeszcze nic i wcale mi się nie śpieszy, wogóle mi to nie w głowie, mąż też nic nie wspomina, wiem że to źle ale tak jest na razie. Ale u mnie to też strach przed ciążą, paniczny na dodatek. I też się zastanawiam nad spiralą bo hormony u mnie be, ale spirali też się boję, muszę się wybrać na kontrol do gina może coś mi pomoże w tej sprawie.

pryzybela żeby twojej córci szybko przeszło i nikt odniej niczego nie podłapał.

mileczka, cytryna no to przyjemnego weekendu życzę.
 
Ostatnia edycja:
jewcia dzieki :) choc nie wiem co z tego wyjdzie, bo jak wlansie mala nadprogramowo zasnela to maz tez spi! tylko kot sie przyszedl przytulac jak zobaczyl ze malej nie mam na rekach.
Ja tez mysle o spirali, bo po hormonach mam zawsze jakies skutki uboczne :eek:

pryzybela - moja mala wisi na cycu caly dzien, karmi sie co godzine. probowalam odciagac pokarm wiele razy - laktatorem elektrycznym, recznym i kiepsko w 40 min odciagam 30 ml :( nie wiem o co chodzi z tymi moimi piersiami bo jak Ania sie karmi to sie najada, ladnie przybiera na wadze i jak mam dluzsza przerwe (np 3 godzinki) miedzy karmieniami to piersi mam jak balony. Ale nic z nich nie cieknie i odciagac tez sie nie chce.
Takze jestem uziemiona kompletnie i na razie ok, ale jak tak bedzie po 3 miesiacu to cos bede musiala zaczac kombinowac. Do dentysty musze isc, ale wlasnie odwolalam wizyte bo chyba bym na fotelu musiala karmic :baffled: nawet do lekarza ciezko mi sie wybrac samej. Nie mowiac juz o innych wyjsciach typu zakupy...

Dzis mialam wizyte u lekarza po 6 tyg. Nadal mam mala dziurke w bliznie, ale ponoc to nic powaznego i zablizni sie samo... Kolejna porcja lekow na glupiego grzyba i antybiotyk bo ponoc mam jeszcze infekcje w piersi - od 2 tyg nie moge sie pozbyc zablokowanego kanalika.I dostalam ksiazeczke o spiralii bo powiedzialam ze hormonow nie chce. Poczytam i zobaczymy na cos sie musze zdecydowac.
 
Klementinka, no to jakis klubik mozemy zakladac, zlaszcza ze tez moj chlop identko, powie dobranoc, dupskiem sie odwroci i tyle z niego poztku ;) Jedziemy na tym samym wozku hehe

Jewcia ja tez sie dygam przed kolejna ciaza, ale narazie tylko gumy uzywamy, bo na hormony mam pewne przeciwskazania. Coprawda moj sie dal w koncu do wazektomii przekonac, ale kurka narazie jakos nie mamy kiedy sie do lekarza wybrac, a i tak po zabiegu 3 m-ce ponoc sie czeka na pelny efekt... No i mam nadzieje ze to nie kosztuje za duzo, w kazdym razie spokoj i komfort psychiczny na zawsze...

A z tymi szczepieniami w PL, to juz chamstwo zeby to tyle kosztowalo na jedno dzecko... Unas pneumo i meningo za damo, ale te drugie chyba dopiero po12 m-cu, a od niedawna na rota tez wprowadzili bezplatne i Maxio juz skorzystal...
Tez sie dygam z tymi szczepieniami, ale moja starsza do przedszkola chodzi, a to wielonarodowosciowy kraj, ludzie podrozuja, miewaja gosci z wielu krajow i zawsze wieksze ryzyko, ze cos sie przypaleta co teoretycznie juz nie powinno sie pojawic..
Nawet nad szczepionka na grype sie zastanawiam, chociaz mam mega watpliwosci:/(oczywiscie dla nas i Kayi)

Cytrynka, mi nawet teraz sie czasem dziureczka robi w bliznie, ale bez zadnych wyciekow na szczescie...
A z ssakiem, to ja wszedzie musze sie ciagnac (lekarz, zakupy itp)...No z Maxem latwiej, bo w razie co moge mu dac sprawdzone mleko z butli, ale z Kaya po prostu musialam sie wozic, bo butli nie chciala... A karmilam w sklepie, w poczekalni, nawet w parku pod drzewem co nie bylo innego wyjscia:-)

A laktatorem sie nie przejmuj, nie ma lepszego niz dziecko;) a jesli juz potrzebujesz sciagac pokarm lepiej pomysl o wypozyczeniu profesjonalnego, ponoc o niebo skuteczniejsze sa( tak mi pielegniarka mowila bynajmniej) Mi z piersi tez juz nic nie wycieka, nawet spie bez stanika, ale jak tylko karmie Maxia, to z drugiej piersi potrafi mi w tym samym czasie sporo poleciec samo z siebie...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,dziecko jest niesamowicie absorbujace, jak przez miesiąc był kochany, bardzo duzo spał i jadł tak teraz mało śpi,po pare minut i tylko chciałby wisiec przy cycu. Dzisiaj musiałam jechac z mężem wybrac stół i krzesła do salonu więc dałam mu do picia koperek potem jeszcze chciał cyca i śpi juz 4 godziny. Na szczepienie ide z nim 30 listopada i bedzie brał normalne szczepionki.Na rota wirusa tez ni bede szczepic bo kosztuja 700zł (trzy dawki), dla mnie to za drogo.
 
Kasiadz A to gratuluje :) ja mam zaplanowane na weekend ;-)

Zdradź mi prosze jak powinno si rozmrażać mleko mamy zamrażalnika? bo chce jutro lampke wina spożyć i odciągnęłam sobie ale nie wiem co dalej :-D a wiem ze Ty mroziłas :)

ja rozmrażam mleko poprzez przełożenie z zamrażarki do lodówki. Właśnie porcyjka się rozmraża bo na kolacje z mężem wychodzimy a mała z dziadkami zostaje :) więc jedna porcyjka będzie świeża z dzisiaj a jedna odmrażana :)
 
Pryzybela Gratuluję siły przebicia, bo namówić chłopa do wazektomii to wielka sztuka;-) Ostatnio oglądałam reality show w którym kobiety próbowały przekonać mężów na zabieg i żadna nie podołała. Na koniec oddychali z ulgą, dowiedziawszy się że w Polsce jest nielegalna ;-) A Ty dzielna kobieto dałaś radę :D

A mi naopowiadali że po porodzie libido spadnie dramatycznie.... Moje hormony chyba działają w sposób specyficzny...;-)

Kasiadz dzięki, udanego wypadu i wszystkiego najlepszego z okazji imienin :)!
 
reklama
Do góry