reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Cześć dziołszki :)Mojemu Marowi coś wali normalnie... Cały tydzień miałam wspaniałe dziecko, spał już normalnym rytmem od 23 do 7 z jedną pobudką na karmienie, potrafił się zająć sobą. A tu dwa dni temu jeb, ciul, dup i cały misterny plan sie posypał... Nie śpi ani w dzień, ani w nocy, płaczliwy, krzykliwy, cały czas na rękach albo przy cycu. No terror normalnie. Przy czym z brzuszkiem w porządku bo ani wzdęty ani nic :crazy:

Cytryna zazdroszcze Ci tego przyzwyczajenia, stabilizacji bo u nas to jak w kalejdoskopie :) A jak Ania dużo urosła ! Ciągnie dziewcze w górę :)

Kasiadz czekamy na foto :D
to moze cos jest w tym wieku bo Mareczek dokladnie w wieku Jeremka a on tez od 2-3 dni poprzestawiany
w ogole juz sam nie spi, ciagle tylko na rekach, cyce doi az bola, ciagle steka i kweka

już niedługo :-D dostaną flaszkę z kaszką i będzie spokój do rana :tak:
juz nie moge sie doczekac, ciagle odliczam ile jeszcze zostalo do skonczenia chocby 3 miesiecy:-)

wczoraj mialam prawdziwy kryzys, mam dosc tego wiszenia na cyckach, ciagle po chalupie topless chodze, nie mam czasu na nic, wiecznie siedze na kanapie bo mlody ciagle zlopa
juz sie powaznie zastanawialam czy nie dac butli ale boje sie kolek
jeszcze stary mnie wkurza bo w momencie jak mu sie zale mowi mi "dobranoc", bo on cyckow nie ma i mnie zastapic nie moze
juz chcialam budzic go w nocy jak mlody wstawal zeby wiedzial co to jest
na dodatek waga znowu stanela:-(
 
Dziewczyny to jodzenko dla maluszkow na ktorym jest napisane od 4 miesiaca mozna dawac od poczatku czwartego czy dopiero jak skonczy 4 miesiace?
Nam doktorowa powiedziała ,że jak wejdzie w 4 miesiąc, czyli jak skończy 3 miesiące no chyba ,że jest napisane po 4 miesiącu..:tak:
Klementinka ,a czemu miałby kolki dostać? Jak na cycu nie ma to i na flaszce nie będzie...
 
Ostatnia edycja:
maggie trzymam kciuki zeby to byl poczatek zmian :)

Ja sie powoli przyzwyczajam ze nasza mala spi tak malo... ona chyba wiecej nie potrzebuje.... 8 godzin w "nocy" czyli od 23 do 10 rano (z czego conajmniej 3 na rekach ;) )a potem 2 drzemki po godzinke i tyle... wczoraj miala tylko jedna dzienna drzemke i o 21 byla w swietnym humorze i w ogole nie zmeczona :szok:

No i przyzwyczailam sie do funkcjonowania po 5-6 (jak sie uda) godzinach snu :) juz nawet wieczorkiem nie zasypiam w ciagu 30 sekund jak kiedys :-D

Wczoraj nasza klusia zostala zmierzona i zwazona i w wieku 6 tygodni i 3 dni wazyla 5400kg i miezy 57 cm (urosla 5cm od urodzenia) :)

5, 6 godzin to wcale niemało :-) ja czasami po 4 śpie bo jak mi mała o północy zaśnie i je o 4 to zanim ją nakarmie i odbije to już mi się kłaść nie opłaca bo starszą do szkoły trzeba zwlekać:-)

to moze cos jest w tym wieku bo Mareczek dokladnie w wieku Jeremka a on tez od 2-3 dni poprzestawiany
w ogole juz sam nie spi, ciagle tylko na rekach, cyce doi az bola, ciagle steka i kweka


juz nie moge sie doczekac, ciagle odliczam ile jeszcze zostalo do skonczenia chocby 3 miesiecy:-)

wczoraj mialam prawdziwy kryzys, mam dosc tego wiszenia na cyckach, ciagle po chalupie topless chodze, nie mam czasu na nic, wiecznie siedze na kanapie bo mlody ciagle zlopa
juz sie powaznie zastanawialam czy nie dac butli ale boje sie kolek
jeszcze stary mnie wkurza bo w momencie jak mu sie zale mowi mi "dobranoc", bo on cyckow nie ma i mnie zastapic nie moze
juz chcialam budzic go w nocy jak mlody wstawal zeby wiedzial co to jest
na dodatek waga znowu stanela:-(

to odciągaj do butelki wcześniej i niech tatuś karmi jak taki mądry ;-)

miłka no nie wiem czy już tak niedługo...zależy wszystko od dzieciaka, moja Oliwka do prawie 2 lat wstawała w nocy na mleczko
 
reklama
Do góry