reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hej dziewczyny

muszę się pochwalić że dzisiaj się przełamałam i skusiłam na seks, :) ale cały czas byłam spięta i się bałam, chociaż nic nie bolało
gratuluje, ja to jakas nie nastroju wiec nawet nie o strach chodzi
Nam doktorowa powiedziała ,że jak wejdzie w 4 miesiąc, czyli jak skończy 3 miesiące no chyba ,że jest napisane po 4 miesiącu..:tak:
Klementinka ,a czemu miałby kolki dostać? Jak na cycu nie ma to i na flaszce nie będzie...
a bo ze starszym mialam przeboje jak teraz dziewczyny opisuja, nie moglam mu mleka dopasowac i tego sie boje, mleko matki lepiej strawne niz kupne
 
reklama
Kasiadz A to gratuluje :) ja mam zaplanowane na weekend ;-)

Zdradź mi prosze jak powinno si rozmrażać mleko mamy zamrażalnika? bo chce jutro lampke wina spożyć i odciągnęłam sobie ale nie wiem co dalej :-D a wiem ze Ty mroziłas :)
 
sivi ja z moich 5-6 godzin jestem bardzo zadowolona :-) tylko myslalam ze mala powinna wiecej spac - bo ona na dobe spi 10-11 godzin, ale teraz dochodze do wniosku ze tyle poprostu potrzebuje, bo duzo nie marudzi, chyba ze ja cos boli, jest glodna albo znudzona.

Kiedy wy macie na seks czas?! My chyba musielibysmy malej karuzelke wlaczyc i zmiescic sie w 15min zanim zacznie krzyczec :-D ale tez planuje ten weekend, choc brzuch mnie boli jeszcze troche w okolicy blizny :(
 
cześć
widze, że debatujecie o szczepieniach... My mamy pierwsze 8 grudnia i trochę się boje.... Szczepimy 6w1 i Prevenarem.
Na pneumo zdecydowalismy się tylko dlatego, że Maja ma siostrę przedszkolaka i jest karmiona sztucznie.

Dziewczyny ja tez jak wiele z Was uspokajam Maja albo odkurzaczem albo suszarką i przyszedł nam rachunek za prąd za ostatni mc prawie 170 zł (jeszcze raz tyle co normalnie) więc puszczam jej z kompa. Oczywiscie nie jest do końca zadowolona (bo bto nie to samo co na żywo), ale z braku laku się wslu****e
Podaje Wam link
WRZUTA - Dźwięk odkurzacza (by JaworC) - mp3

Nocki mamy (nie zapeszam)super - potrafi przespać nawet 7,5 godziny
 
cytryna jak juz sie wydrze o uslyszy ja pol bloku, wiec nie ma szans ze przespie :)
mileczka moja tez przez tydzien spala od 22.00 do 4.00 a pozniej nagle ch. babki strzelil i przez 2 dni masakra. cyc co godzina i wieczna pretencja. moze to ten skok rozwojowy? poczekaj, bez nerwow ;-)
kasiadz to gratuluje! ja sie nie moge przelamac. poki co wkrecam mojemu ze polog trwa 8 tygodni...
 
ale wam zazdroszcze tych nocek, my spimy od 24 do gora 3 ciagiem, potem to juz co pierd budzenie, czyli 20 min

macie moze jakis pomysl co kupic na 18-stke? siostra mi niedlugo wydorosleje i nie mam pomyslu
 
Hejka babeczki!
U nas mloda od rana wymiotuje, wiec dzisiaj siedze z dwojeczka... Mam nadzieje ze to nic powaznego, chociaz cos slabo jadla juz od 2 dni....
Maxio o dziwo dal sie odlozyc do gondoli na jakis czas bez protestu, to wykorzystuje (az podejrzewam ze zasnal, tylko nie mam odwagi sprawdzic;))...

Klementinka, wcale mi nie lzej na duszy ze u Ciebie podobna niewola wzgledem "pana i wladcy"- niemowlaka.... Mojemu tez sie wlasnie na dniach cos poprzestawialo i jak kiedys wiecej sam polezal, to teraz nawet wieczorem ciezko zasypia... (ale chociaz nie ma u nas bujania, ani noszenia na rekach - jak narazie;))
I tez mielismy nocna akcje z cycowaniem, az go wzielam do siebie i co chwila pobudka i skakanie z cyca na cyc i juz mialam kapitulowac i flache robic, ale cisne lekko i w obu cycach mleko bez trudu wyplywa, wiec sie zawzielam i podnalam terroryste do lozeczka, a ten pobiadolil, pozalil sie glosno i w koncu zasnal... Co z tego jak za godzine i tak musialam wstawac... W kzdym razie to wcale nie musi byc z glodu, po prostu taka ochota na potrzymanie cycusia w dziobie...

Cytryna, a co Ty sie tak spieszysz z tym jedzonkiem dla malej?:tak: Na piersi wylacznie mozna dziecko spokojnie do 6 miesiaca trzymac. Ja tak mialam z mloda i wbrew pozorom wcale nie cycowala duzo noca w pozniejszym wieku, juz nie pamietam dokladnie, ale przesypiala cale nocki, albo z jedna przerwa na jedzonko w okolicach 5-6 m-ca...
A na butli tez nie ma gwarancji ze dziecko cala noc przespi, bo znam przypadki, ze do pozna rodzice podawali flache w nocy...

A z tym seksem, to smiesznie, bo ja wieczorem jak mucha padam codziennie, juz o swoim chlopie nie wspomne, bo on po 12 h dziennie poza domem, to wieczorem juz na sofie przysypia, ale mimo wszystko raz na jakis czas czlowieka przypili i zastrzyku energii na ten czas sie dostaje hehe... W kazdym razie na tym etapie nasze zycie erotyczne podupadlo :-D
 
reklama
mileczka wiecznie to trwac nie bedzie, w koncu ustabilizuje sie na dobre :tak:
Klementinka moze cos z bizuteri? zawsze ladna pamiatka

a co do cycowania to zdecydowania tak jest... moja jak sie budzi zeby sobie piernac to od razu jeczy i oczy jak 5 zl, a wystarczy dac cycusia i dziecko zasypia po minucie, wiec nie jest glodne. dobry usypiacz...
fakt, spi do tej 5.00 czasem, ale pozniej juz tez jest budzenie co pol godziny, co godzina, zalezy od widzimisie marudy :) a ostatnio to mnie rozwalila. ja ledwo widzaca na oczy cycka wyciagam o 6.00 rano a ona szczerzy te dziasla i mowi sobie "hooo", az sie sama usmiechnelam :)
 
Do góry